Організатори "дроп"-схем придивляються до "ринку" ЄС: залучатимуть українців

24.01.2025 14:25 | Економічна правда. Колонки

Українські організатори "дроп"-схем "перевіряють ґрунт" для початку своєї діяльності у країнах ЄС і можуть просити відкривати для цього рахунки в українців за кордоном. Про це розповів один з організаторів "дроп"-схем в інтерв"ю ЕП. Так, за його словами в країнах Європейського Союзу також є "дропи".
Хоча українські організатори схем ще не зайшли на цей "ринок", але вони вже "перевіряють ґрунт" для цього, бо це досить прибутково. "Ні для кого не секрет, що багато українців перебувають у країнах ЄС.
Відповідно, їх можна просити оформляти рахунки", - розповів менеджер по організації "дроп"-схем. Довідка.
"Дропер" - це особа, які добровільно погоджується продавати доступ до своїх банківських рахунків третім особам.
Останні можуть використовувати їх для нелегальних платежів чи ухилення від сплати податків. Чи продають картки українців росіянам, скільки циган за раз оформлюють картки в банках та інше читайте в інтерв"ю: "Дропи" будуть жити завжди".
Продавець чужих карток про розцінки, ФСБ і "циганів" у відділеннях банків Про те, як Нацбанк намагається "прикрити" діяльність "дропів", читайте у тексті: Перекази з картки на картку обмежать ще більше.
Чому банки це роблять Нагадаємо: У жовтні 2024 року Національний банк України на пів року встановив ліміт у 150 тисяч грн на місяць для переказів фізосіб "з карти на карту". У грудні 2024 року найбільші українські банки підписали меморандум, який посилює контроль за операціями деяких клієнтів і знижує місячні ліміти на перекази. Організатори "дроп"-схем можуть отримувати за кожну продану в оренду банківську картку щонайменше 800 гривень на тиждень.
Кількість проданих в оренду карток за місяць може становити до 500. У жовтні 2024 року Нацбанк ввів ліміти на карткові перекази – 150 тисяч гривень на місяць, але менеджер "дроп"-схем заявив, що після цього картки для схем "клієнти" стали купляти більше через блокування.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку немає меж,
Інвестиції можна зробити везде.
Є шанс втроє збільшити свої гроші,
Але й ризики тут дуже великі.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 31 липня: продаж Gulliver
19:41 - Банк Японії залишив ставки без змін
19:02 - Netflix отримав позов на $105 мільйонів через викрадення копії нового фільму з Кейджем
19:00 - Унормовано порядок виконання дебетового переказу коштів без згоди платника
18:31 - У Павлограді через атаку росіян спалахнув торгівельний комплекс
18:03 - Gulliver виставлять на продаж
17:42 - У Києві з першого серпня запрацює пересадковий квиток
17:13 - Veon підвищує прогноз прибутку
16:44 - У Харкові ремонтуватимуть лікарню, ціни завищені – "Наші гроші"
16:30 - Судна відмовляються заходити в порти: хто відповідатиме за зірвані поставки
16:05 - Недостовірне декларування: судитимуть ексначальника обласного ДСНС
16:00 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
15:50 - Польський дискаунтер Pepco заходить у два київських ТРЦ: коли відкриються магазини
15:40 - Чернівецька, Чернігівська та Київська області отримали від Австрії обладнання для зміцнення енергетичної інфраструктури
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.08.2026
15:30 - Мільйонні оборудки на виробництві БпЛА: справу передали до суду
15:10 - московіяни продовжили заборону на експорт бензину ще на пів року
14:50 - Аграрії просять поки не підвищувати залізничні тарифи: які аргументи
14:32 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – тема інтерв’ю для «Павлоградської телерадіокомпанії»
14:30 - Дедлайн для бронювання, пенсії без довідок та безпечна косметика: що зміниться в серпні
14:21 - Оприлюднено зміни до плану виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
14:17 - Олексій Семенюк: підготовку законопроєкту про віртуальні активи практично завершено
14:15 - Ексдепутата судитимуть за самовільне будівництво біля Дніпра
14:15 - До Індії додалася Африка: московія імпортувала бензин з Марокко – ЗМІ
13:58 - Київстар відкриває офіс у Нью-Йорку для посилення взаємодії з інвесторами та партнерами
13:56 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску у 2026 році
13:55 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
13:54 - Щодо оформлення довіреності, що видана ФОПом на представництво його інтересів, пов’язаних із сплатою податків в контролюючих органах
13:53 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!


Більше новин