У ТРЦ Respublika Park успішно завершився благодійний збір TYTANOVI на 14 млн гривень

24.01.2025 11:24 | Економічна правда

У найбільшому торговельно-розважальному центрі Республіка Парк завершилася масштабна благодійна кампанія на підтримку реабілітаційного центру TYTANOVI.
За період з 25 грудня 2024 року по 19 січня 2025 року було зібрано майже 14 мільйонів гривень, які спрямують на проведення операцій з остеоінтеграції для 14 захисників України. В рамках благодійної кампанії в ТРЦ Respublika Park відбулася серія культурних заходів за участі зірок української сцени.
Відвідувачі мали змогу насолодитися виступами Арсена Мірзояна, Марти Липчей, Karooka, гурту Kalush Orchestra, Марти Адамчук, гурту Barabanda та молодих талановитих виконавців Муаяда та Dorotiuk.
Особливою подією став патріотичний флешмоб від Dance Studio Luna.
"Такі проєкти демонструють єдність українського суспільства та готовність підтримувати наших захисників.
З 20 січня 2025 року розпочалися перші операції, які дадуть можливість ветеранам повернутися до активного життя", – коментує Юлія Щаслива, СЕО ТРЦ Respublika Park. Важливою частиною благодійної кампанії став розіграш автомобіля Volvo XC90 серед благодійників, які зробили внесок від 300 гривень.
Переможця вже визначено, а зібрані кошти спрямовано на придбання титанових імплантів для ветеранів зі складними ампутаціями. Варто зазначити, що реабілітаційний центр TYTANOVI спеціалізується на найскладніших випадках протезування та допомагає постраждалим воїнам відновитися як фізично, так і морально.
У рамках співпраці з Республіка Парк центр отримує фінансування для проведення високотехнологічних операцій з остеоінтеграції, вартість кожної з яких складає близько 23 000 євро. Довідка Respublika Park – супер-регіональний ТРЦ, відкритий у листопаді 2021 року в Києві, загальна площа – 300 000 кв.м.
Власник ТРЦ – австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, що була заснована у Відні у 2013 році та працює у сфері нерухомості.
Наразі акціонер Республіка Парк успішно представлений на ринках нерухомості Центральної та Східної Європи.
Trafin здійснює значні інвестиції в торгові, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є вагомим учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park.

Додати коментар

Користувач:
email:





Quantitative easing,
Stimulus injections flow,
Markets hope and surge.

- Fin.Org.UA

Новини

13:20 - Трамп вимагає від АЗС негайно знизити ціни на бензин і пригрозив "великими проблемами"
13:10 - Україна отримала від Євросоюзу 3,9 мільярда євро на оборону
12:56 - Економічний ефект інтеграції жінок у ринок праці
12:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 30 червня
12:43 - Опитування: вперше за 20 років про погіршення економіки говорить більшість росіян
12:20 - Одна з головних валют Азії знецінилася до мінімуму за 40 років
12:09 - До трьох фінансових установ застосовано заходи впливу
11:58 - Nova Post запустила логістичний хаб у Молдові
11:45 - Супертанкери знову йдуть через Ормуз після атак Ірану на судна
11:25 - Ощадливе споживання – правило дбайливого ставлення до енергоресурсів і допомога енергетикам
11:25 - McDonald's відкрив третій ресторан у Черкасах
11:20 - На Київщині після негоди світло повернули для 200 тисяч родин
11:15 - Ціни на нафту завершують червень падінням на 20%
11:11 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
11:10 - Про перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи
11:09 - Щодо реєстрації громадянина України (його представника) в ДРФО
11:06 - Як здійснюється вхід до Електронного кабінету за допомогою id.gov.ua (BankID)?
11:05 - Користувач, який отримав КЕП в КНЕДП ДПС, може змінити пароль захисту ключа
11:04 - Умови, за яких бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) може бути платником єдиного податку третьої групи
11:03 - З якої дати суб’єкт господарювання не має права здійснювати відповідний вид діяльності, якщо ліцензія на право здійснення такої діяльності видана на визначений строк?
11:02 - Яким чином заповнюється податкова декларація з туристичного збору у разі виправлення самостійно виявлених помилок?
11:00 - Чи може фізична особа, з метою отримання страхового стажу, сплатити єдиний внесок за попередні періоди до 01 січня 2004 року?
11:00 - Захист власної селекції та доступ до світового генофонду: Україна приєднується до Міжнародного договору про генетичні ресурси рослин
10:58 - Перереєстрація резервного РРО з метою зберігання та/або використання такого РРО в новоствореній господарській одиниці
10:57 - Деякі особливості заповнення додатка 3 «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік» до податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи
10:56 - Податковий календар на 01 липня 2026 року
10:54 - До уваги платників: відкриваються нові рахунки для зарахування військового збору!
10:52 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження перевищили минулорічні більш ніж на 21,2 млрд гривень
10:51 - З початку поточного року на 22,8 % зросли надходження єдиного внеску від платників Дніпропетровщини
10:49 - Тиждень міжнародного діалогу: як Україна переходить від реформ до побудови ринку капіталу


Більше новин