Юань зростає, оскільки Трамп послаблює митні загрози

24.01.2025 13:32 | Економічна правда

Юань виріс разом з активами, чутливими до економіки Китаю, на тлі ознак того, що президент Дональд Трамп відмовляється від погроз запровадити вищі тарифи на експорт з цієї країни. Про це пише Bloomberg. Китайська валюта зросла до максимуму за останні шість тижнів як на місцевих, так і на міжнародних торгах після того, як Трамп заявив, що він не хотів би використовувати тарифи проти другої за величиною економіки світу.Австралійський та новозеландський долари зросли більш ніж на 0,5%, тоді як базові дохідності казначейських облігацій знизилися. На фондовому ринку індекс Hang Seng China Enterprises підскочив більш ніж на 2%. З моменту інавгурації Трампа інвестори здебільшого зосередилися на тому, що він зробив у сфері торгівлі, і менше - на тому, що він говорив, стримано оптимістично налаштовані після того, як його перші дні не принесли масштабних нових мит, які він обіцяв у своїй передвиборчій кампанії.
Долар ослаб, а юань зріс, оскільки трейдери дійшли висновку, що плаваючі 10% мита на китайський експорт далекі від 60%, про які йшлося раніше. Юань виріс приблизно на 0,4% і торгується трохи нижче 7,26 за долар як на внутрішньому, так і на офшорному ринках.
Індекс долара Bloomberg впав на 0,3%.

Додати коментар

Користувач:
email:





Traders in the pit
Numbers flash upon the screens
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

17:45 - Туреччина може відмовитися від російської пшениці
17:33 - Домен Telegram заблокували за запитом США: ймовірно це помилка
17:33 - Домен Telegram заблокували за запитом США: ймовірно це помилка
17:00 - Харківська прокуратура хоче повернути державі укриття, якими заволодів бізнес
16:44 - московіяни поцілили у заправку в Харкові
16:30 - Хто заробить на "Моршинській"
16:15 - Парламент ратифікував Угоду про вільну торгівлю з Туреччиною: для 84% українських товарів відкривається безмитний доступ до ринку
16:12 - Свириденко представила у Раді звіт про роботу уряду: чим похвалилася
16:08 - Рада ратифікувала вільну торгівлю з Туреччиною, яку підписали ще у 2022 році
15:35 - Сметанін йде з посади гендиректора "Укроборонпрому"
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.07.2026
15:08 - Рада звільнила уряд Свириденко
15:02 - Українська розвідка зафіксувала "сіру" схему нафтопереробки московія
14:30 - Рада підтримала закон про декриміналізацію дорослого контенту в першому читанні
14:26 - Українські авіакомпанії розповіли про ризики для відновлення роботи
14:05 - СБУ викрила розкрадання 10 млн грн на закупівлях для відновлення зруйнованих ТЕС
14:00 - Демінери пройшли тренінг з безпечного виконання робіт на радіоактивно забруднених територіях
14:00 - Ветерани, бізнес та зірки — ПриватБанк запустив іміджеву кампанію про життя тут і зараз
14:00 - Безглуздий проїзний за 3,6 тисячі. Як нові тарифи на громадський транспорт вдарять по киянах
14:00 - У червні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на шість компаній
13:40 - Власників зруйнованого житла звільнили від плати за газ: регулятор ухвалив рішення
13:10 - Київ передумав перераховувати до держбюджету 1,25 мільярди гривень: яка причина
13:00 - Підхід IB Alliance: чому девелоперу варто встановлювати резервне живлення навіть у зданих будинках
12:56 - Оновити персональні дані зручно та без черг можна через Електронний кабінет
12:54 - ФОП здійснює діяльність у декількох місцях продажу: ведення обліку товарних запасів
12:52 - До якого контролюючого органу подається податкова декларація з туристичного збору податковим агентом?
12:50 - Чи включається до доходу ФОПа – платника єдиного податку позитивна різниця від продажу банком іноземної валюти за дорученням такої особи?
12:50 - Дрони атакували один з найбільших НПЗ півдня московія – росЗМІ
12:47 - Відсутність зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу, діапазон фіскальних номерів не отримано: чи дозволяється використання ПРРО?
12:46 - Випадки, в яких фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи


Більше новин