ДМС пояснила ситуацію з волонтером Фумінорі Цучіко: офіційна позиція

21.01.2025 22:17 | Економічна правда

Державна міграційна служба України оприлюднила офіційну заяву щодо резонансної ситуації з волонтером із Харкова паном Фумінорі Цучіко, яка викликала жваве обговорення у соціальних мережах.Текст заяви опубліковано на сторінці ДМС у Фейсбук. 20 січня 2025 року пана Фумінорі запросили до Харківської міграційної служби для з’ясування обставин його перебування в Україні.
У ході зустрічі було встановлено такі факти: Після продовження його перебування в Україні з грудня 2023 року пан Фумінорі не звертався безпосередньо до міграційної служби з питань врегулювання свого статусу перебування в Україні. Жодних документів для отримання громадянства України чи врегулювання свого статусу на території держави пан Фумінорі не подавав. Протягом 2024 року він займався волонтерською діяльністю, зокрема співпрацював із благодійними організаціями, які фінансували приготування безкоштовних обідів у його кафе.
Питання законності його перебування в Україні стало актуальним після того, як банківські установи відмовили йому у доступі до рахунків через відсутність належного статусу.
Під час зустрічі у ДМС пан Фумінорі підтвердив свій намір отримати громадянство України або знайти інший законний спосіб легалізації.
Водночас він категорично заперечив інформацію про нібито вимагання коштів з боку працівників міграційної служби.
Державна міграційна служба надала пану Фумінорі чіткий алгоритм дій, необхідний для законного перебування в Україні як волонтера.
ДМС наголошує:Усі дії служби здійснюються виключно в межах чинного законодавства.
Законодавство чітко регламентує:підстави для перебування на території України;перелік документів, які необхідно подати для продовження строку перебування, отримання громадянства, дозволу на проживання або посвідки на тимчасове проживання.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bidding, buying, sold,
Money flows like a river,
Fortunes new and old.

- Fin.Org.UA

Новини

10:51 - У пунктах пропуску на кордоні з Польщею призупинили оформлення заповнених вантажівок
10:00 - В Україні впав відбір газу зі сховищ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:10 - Денис Шмигаль: Максимально швидке відновлення енергопостачання та посилення захисту критичної інфраструктури Києва і області - найвищий пріоритет
19:07 - Україна та Німеччина посилюють співпрацю у сфері лісового господарства
18:57 - У Києві ведуть роботи з повернення тепла до 102 житлових будинків – Кулеба
18:30 - Україна та Німеччина домовилися про продовження Німецько-українського агрополітичного діалогу
18:10 - Італійці затримали судно металом за порушення санкцій проти московія
18:00 - Литва надасть Україні додаткове обладнання для підтримки енергетичної стійкості найбільш критичних регіонів – Денис Шмигаль
17:20 - БЕБ вилучив контрабандну електроніку на 35 мільйонів гривень
17:00 - Голова FIFA заробляє $6 мільйонів на рік – його зарплата зросла в 4 рази за 10 років
16:15 - Литва виділить Україні додаткову енергетичну допомогу
15:10 - Маск вимагає від OpenAI та Microsoft 134 мільярдів доларів компенсації
14:15 - Наслідки ударів московія: до ремонтів залучено дві тисячі газовиків – Свириденко
13:55 - Україна та Конго співпрацюватимуть в агросекторі: що передбачається
13:10 - "Є відмінності у звітах": Зеленський доручив розібратись щодо будинків без тепла в Києві
13:00 - Вихід у вищу лігу: чому перемога blago в Лондоні важлива для українського ринку
12:15 - Армія московія за тиждень шість разів атакувала об'єкти "Нафтогазу"
11:10 - Через атаку московія та негоду є знеструмлення на Одещині та Київщині
10:50 - В кількох регіонах України ввели аварійні відключення світла
10:30 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 17 січня
10:25 - Частина Київщини лишилась без світла через нічну ворожу атаку
10:00 - В Києві близько 50 багатоповерхівок лишаються без теплопостачання – Кличко
10:00 - Чипова домінація Nvidia, техногонка США й Китаю і санкції як зброя. Головні бізнес-книги року від FT
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 17.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОМПАНІЯ «ФОРМЕТ» (Київська обл., м. Бровари, бульв. Незалежності, 26 В)
22:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «УКРІНВЕСТБУД» (Львівська область., місто Львів, Львівська міська громада, вулиця Рахівська, будинок 4)
22:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «CАНДОРА» (Виробничий комплекс (ВК) №1 Миколаївська обл., Миколаївський р-н, Шевченківська сільська територіальна громада, с. Миколаївське)


Більше новин