Новини 21 січня: виробник танків Leopard в Україні, мільярди бригадам ЗСУ на дрони

21.01.2025 21:00 | Економічна правда

Про що говорили сьогодні? Про Leopard: Німецька KNDS Deutschland, виробник танків Leopard 2, офіційно відкрила спільне підприємство з однією з оборонних компаній України. Про дрони: Між бригадами ЗСУ щомісяця розподілятиметься 2,5 млрд грн для закупівлі БпЛА. Про допомогу ЄС: У 2025 році Європейський Союз передбачає 30,6 млрд євро бюджетної підтримки для України, зокрема 18,1 млрд євро у межах ініціативи країн G7 ERA за рахунок доходів від заморожених активів московія і 12,5 млрд євро у рамках інструменту Ukraine Facility. Про перевірки закупівель: Кабінет міністрів затвердив новий алгоритм перевірок закупівель із боку Державної аудиторської служби. Есклюзиви ЕП московія досі заробляє 6 мільярдів доларів від продажу нафти через Україну.
Чому не зупиняється транзит? До 2029 року росіяни отримуватимуть мільярди доларів від продажу нафти, яку в ЄС постачають територією України.
Чи можна це припинити? Відлуння справи Мазепи: що криється за проханням захистити бізнес від правоохоронців Бізнес-спільнота просить ухвалити законопроєкт, який захистить їхню власність від тиску правоохоронців.
Проте активісти бачать у ньому корупційні ризики.
Чия правда?

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Можливості безмежні й широкі,
Не проґавте шансу.

- Fin.Org.UA

Новини

10:02 - Дивіденди: що це таке і як акціонери отримують частину прибутку компанії
09:05 - Дрони атакували НПЗ в російському Кстово: спалахнула пожежа
08:30 - Як бізнесу вижити в умовах браку людей
06:00 - Атаки на продуктові склади. Як вони вже вдарили по гаманцях киян
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:26 - Інтерв’ю Андрія Пишного виданню "The Page" про розвиток української нумізматики під час повномасштабної війни
20:00 - Новини 25 серпня: перепризначення у "Сенс банку", знищенний ТРЦ "Караван"
19:46 - Денис Шмигаль з нагоди 35-ї річниці Незалежності України вручив нагороди фахівцям НЕК «Укренерго»
19:40 - Китай пригрозив США відповіддю за санкції: він купує 90% нафти Ірану
19:15 - Трамп заявив про розмінування Ормузу і пригрозив знищити усіх, хто його знову замінує
18:45 - московія не може вивезти нафту, яку від ударів перестали переробляти її НПЗ
18:15 - Сенс банк відсторонив директорку фінмоніторингу після вимоги НБУ
18:00 - Оновлено план виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
17:55 - У шістьох росіян хочуть конфіскувати 7 гектарів землі в Україні
17:40 - Economy Explained: NBU’s Forecast (July 2026)
17:40 - Просто про економіку: що прогнозує НБУ (липень 2026 року)
17:36 - Засідання Комісії
17:20 - Екстоп Райффайзену допомагатиме готувати Сенс банк до приватизації
16:55 - Нацбанк показав курс валют на 26 серпня
16:30 - Ласкаво просимо додому – 2, або Помилка резидента
16:25 - САП просить взяти голову Сенс банку під варту із заставою 150 мільйонів
16:20 - Україна зберігатиме частину пального під землею: уряд запустив експеримент
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.08.2026
15:20 - "Спрацювали системи безпеки": в Ощадбанку повідомили про збій
15:00 - Київстар запускає окрему eSIM для подорожей у роумінгу
14:40 - На ринку е-сигарет лише 4% товару є легальними – дослідження
14:18 - Щодо визначення ціни контрольованої операції за певних умов
14:15 - Порядок оподаткування ПДВ операції з вивезення за межі митної території України зразків продукції для використання під час міжнародної виставки
14:13 - Звільнення від оподаткування військовим збором доходів, що відповідно до міжнародних договорів звільняються від оподаткування ПДФО, законодавством не передбачено
14:10 - Яким чином суб’єкт господарювання має право придбати готівкову іноземну валюту для забезпечення витрат на відрядження працівників за кордон?


Більше новин