Міноборони назвало найпопулярніші спеціальності в рекрутингових центрах

21.01.2025 16:29 | Економічна правда. Публікації

Вакансії, пов’язані з БПЛА, водійськими та стрілецькими напрямками, користуються найбільшим попитом серед громадян, які долучаються до Сил оборони через центри рекрутингу української армії. Про це повідомляє пресслужба Міноборони. Станом на середину січня 2025 року, топ 7 груп спеціальностей виглядає так: спеціальності, пов"язані з БПЛА – 16%; водії – 16%; стрілецькі спеціальності – 15%; штабні посади – 9%; артилерія – 6%; бойові медики, фельдшери, медсестри, лікарі – 5%; зв"язок та кібербезпека – 5%. Зазначається, що загалом з початку роботи центрів загальна кількість відвідувачів сягнула 35 337, з яких 7 800 з них вже стали кандидатами до лав Сил оборони України. "Головна перевага долучитись до оборони України за допомогою рекрутингових центрів – це можливість обрати спеціальність за бажанням та здібностями кандидата.
Також майбутній захисник отримає розширений пакет пільг та соціальних гарантій.
Державна підтримка поширюється й на членів сімей військовослужбовців", - зазначив заступник міністра оборони України бригадний генерал юстиції Сергій Мельник. Нагадаємо: В Україні працює 47 рекрутингових центрів української армії. Центри рекрутингу пропонують понад 10 000 вакансій у різних військових формуваннях, зокрема у Збройних силах України, Національній гвардії, Державній прикордонній службі та СБУ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Економічний спад –
Висока непевність та
Важкі рішення

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.06.2026
14:40 - Adidas повернувся до Харкова після чотирьох років перерви
14:24 - Розробку національної LLM "Сяйво" планують завершити в листопаді цього року
14:14 - Трудові відносини: переваги задекларованої праці
14:13 - Способи подання податкової декларації про майновий стан і доходи
14:10 - Експериментальний проєкт стартував: уряд опублікував постанову про нові контракти із ЗСУ
14:02 - Платники Дніпропетровської області за видобування природного газу сплатили до загального фонду держбюджету понад 328,6 млн грн рентної плати
14:00 - Ощадбанк судився з мережею аптек через назву: що сказав суд
13:59 - Офіційне працевлаштування осіб з інвалідністю: законодавством передбачені знижені ставки єдиного внеску
13:56 - Збір за місця для паркування транспортних засобів: від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 21,7 млн гривень
13:55 - Е-кабінет – сучасний онлайн-інструмент для платників
13:53 - Громади Дніпропетровщини з початку року отримали понад 3,5 млрд грн єдиного податку
13:40 - Від початку року 17 лікарень встановили сонячні електростанції потужністю 1 650 кВт
13:40 - Ощадбанк отримав дві престижні "зелені" нагороди від ЄБРР за провідні екологічні проєкти
13:20 - Трамп погрожує обкласти 100% митом французькі вина: яка причина
12:55 - Стармер оголосив про заборону соціальних мереж для дітей віком до 16 років у Британії
12:42 - Зловживання на мільйон гривень: екскерівника держпідприємства підозрюють у зловживанні на утилізації відходів
12:30 - Кінець епохи невидимих доходів
12:27 - московія випускатиме бензин нижчої якості на тлі ударів по НПЗ
12:14 - Блокування накладних більше не в топі скарг бізнесу: показник знизився до 0,14 %
12:13 - Маск заявив, що до 2030 року SpaceX може принести 1 трильйон доларів доходу
11:45 - Адміністрація морпортів замовила катери на 474 мільйона гривень: що відомо про тендер
11:38 - ВВС скоротить сотні робочих місць наступного тижня
10:52 - Ціна нафти впала до 80 доларів на тлі оголошеної угоди між США та Іраном
10:35 - Через обстріли росіян без світла залишаються споживачі у п’яти регіонах
10:10 - Через аварію на енергооб’єкті, на Чернігівщині знеструмлено 58 тисяч домівок
10:04 - Який термін сплати грошового зобов’язання (основного платежу, штрафу), визначеного у ППР?
10:03 - Податкова знижка: за яких умов та за якими витратами можна отримати
10:01 - Якщо термін дії кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів добігає кінця, оновити їх можна дистанційно
10:00 - Рентна плата за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України: подання звітності


Більше новин