Як програма обміну підприємницьким досвідом у ЄС допомагає розвивати бізнес

21.01.2025 17:39 | Економічна правда. Публікації

Коли хтось із моїх знайомих питає, як ЄС допомагає Україні або чи є якісь гранти, які реально можна виграти, я можу точно та впевнено навести кілька прикладів, адже сама координую один з таких проєктів.
"Erasmus for Young Entrepreneurs" (EYE) – це програма про великі можливості або безпрограшний шанс для всіх підприємців-початківців.Програма Erasmus for Young Entrepreneurs (EYE) — це міжнародна програма обміну підприємницьким досвідом, яка співфінансується Єврокомісією та дозволяє українцям поїхати в одну з країн Європи, щоб перейняти досвід у європейських колег. Вона допомагає отримати підприємницький досвід та навіть побудувати мережу потенційних клієнтів з мінімальними витратами.
Фактично, програма — це можливість перевірити свою бізнес-ідею, уникаючи найбільш поширених помилок, та масштабувати бізнес на європейський ринках, тому цей проєкт сміливо можна назвати важливою сходинкою до повноцінної євроінтеграції України.
Читайте також: Грант на 100%.
Як написати заявку, яка виграє А ще це перший крок до десятків інших європейських програм, що допомагають розвивати себе та свій бізнес. Проєкт для підприємців-початківців В рамках програми підприємці-початківці працюють пліч-о-пліч зі своїми досвідченими колегами з іншої країни, обмінюючись ідеями, навичками та знаннями про ринки і бізнес-культури, щоб потім впроваджувати найкращі практики в своїх бізнесах.
Це абсолютно корисна програма для всіх новачків у бізнесі, тих, хто почав і застряг, та тих, хто давно мріяв почати свою справу й не наважувався. Одна із наших випускниць, Ірина Савицька, яка на той момент розвивала стартап Bank of Memories, протягом трьох місяців співпрацювала з підприємцем зі Словенії.
Вона хотіла дізнатися більше про цільові ринки для своєї компанії в ЄС і зрозуміти настрої клієнтів.
Словенський підприємець прагнув розпочати партнерство з власником бізнесу, який розробляє інноваційні проєкти та вірить у майбутнє блокчейну. Ще одна учасниця програми, Орина Старкіна, CEO компанії StarkSoft, що допомагає бізнесу досягати нових вершин за допомогою інноваційних мобільних додатків, постійно прагнула вдосконалювати свої знання та навички.
Обмін в іспанській компанії Geinnova, яка спеціалізується на європейських проєктах, став для неї важливим етапом у професійному розвитку та переосмисленні бізнес-ідеї. Як стати учасником програми? Упродовж 15 років існування Erasmus for Young Entrepreneurs уже відбулося більше 12 тисяч обмінів між підприємцями з різних країн-членів ЄС, а також тих, які входять до програми COSME. Учасники можуть самі обрати країну для обміну або скористатись допомогою офіційних представництв програми, контакти яких можна знайти на сайті.
Ми в Civitta здійснили найбільшу кількість обмінів українців – близько 60-ти та продовжуємо це робити. Після початку війни Єврокомісія спростила умови участі для українців.
Ті, громадяни, які виїхали за кордон після початку широкомасштабного вторгнення, відтепер можуть брати участь програмі в тій країні, де вони перебувають. Крім того, можна обрати один із трьох форматів обміну: офлайн - тобто фізично поїхати за межі України, онлайн або співпрацювати в змішаному форматі.
Це дуже зручно з урахуванням, що чоловіки нині не можуть виїхати за межі України, проте все ж мають можливість взяти участь в EYE.
Щоб почати, потрібно подати заявку. Немає принципового значення, який бізнес ви маєте.
Головні умови для участі у програмі: Мати бізнес-ідею або вести бізнес не більше 3-х років; Володіти англійською мовою або мовою приймаючої країни на рівні В1-В2; Мати бажання та можливість бути залученим у програму full-time. Програма частково покриває витрати нових підприємців на проїзд, проживання та інші витрати, пов’язані з EYE, це від 600 до 1200 євро на місяць, в залежності від країни перебування. Ми, як посередницька організація, допомагаємо учасникам правильно заповнити заявку, покращити резюме, фіналізувати бізнес-план, за потреби знайти приймаючого підприємця, а також надаємо супровід впродовж всього періоду участі в програмі. Учасники мають можливість самостійно будувати потрібні контакти, брати участь в тих заходах, які вони вважають для себе найбільш релевантними, та брати від програми той максимум здобутків, який їм потрібен. Нещодавно ми запустили черговий набір учасників.
Тож, якщо ви відчуваєте, що вам це цікаво і хочете спробувати свої сили, – заповнюйте заявку та чекайте на наш дзвінок.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and more
Investments made with care
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:31 - Наказ Мінекономіки від 24.12.2025 № 3840 «Про затвердження розподілу коштів для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь»
18:00 - Нацбанк розповів, як бізнес оцінив ділову активність у кінці 2025 року
16:54 - НБУ показав курс долара і євро на друге січня 2026 року
16:31 - В Мінсоцполітики повідомили, скільки ВПО хочуть отримати житло за новою програмою
16:31 - Оновлено перелік іноземних валют, до яких встановлюється офіційний курс гривні
16:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.01.2026
16:00 - Меліорація: аграрії отримали у 2025 році на зрошення земель 34 млн грн державної підтримки
15:05 - московіяни атакували інфраструктуру "Укрзалізниці": які наслідки
14:34 - Свириденко відреагувала на петицію щодо додаткової винагороди для військових
14:31 - Про розміри ставок єдиного податку з 01.01.2026 для ФОП – платників єдиного податку першої та другої груп
14:29 - Електронний сервіс предзаповнення податкової декларації про майновий стан і доходи для фізичних осіб – платників податків
14:23 - Чи має право на ПСП фізична особа, яка працює неповний робочий день?
14:20 - Про сплату військового збору фізичними особами з доходів, які підлягають річному декларуванню
14:19 - За профілем діяльності юридичної особи проводиться навчання, у якому приймає участь найманий працівник: що з ПДФО?
14:17 - Для волонтерів спростили реєстрацію та відкрили онлайн-доступ до даних
14:14 - Економічна безбар’єрність: податкові послуги без перешкод і складнощів
14:13 - Леся Карнаух: Надходження податків та зборів до загального фонду за 12 місяців року склали 1,246 трлн гривень
14:00 - Сади, теплиці та нові культури: підсумки підтримки державою розвитку агровиробництва
13:37 - Затвердили незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатому"
12:24 - московія 1 січня атакувала порти України
12:05 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Граніт ЛТД» (Букинське родовище, ділянка «Південна» розташоване 0,6 км на захід від с. Буки, Коростенського р-ну, Житомирської обл)
12:04 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Київська область, Броварський район, Калинівська селищна територіальна громада, селище Калинівка, вулиця Лісова, 52 б)
12:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МЛІЇВ АГРО» (Черкаська обл., Черкаський р-н, село Мліїв, вулиця Яхнів Хутір, 1в)
12:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТІС» (Житомирська обл., м.мБердичів, вул.мВладислава Буковинського, 5)
12:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФГ "БІЛІ РОСИ" (Чернігівська обл., НовгородСіверський район, селище Понорниця, вул. Сіверська, буд. 105)
12:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (Кіровоградська область, Олександрійський район, Олександрійська міська територіальна громада, місто Олександрія, вулиця Гетьмана Мазепи, будинок 19 (Магазин №681)
12:00 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПрАТ «Миронівська ПФ» (Черкаська обл., Черкаський р-н, село Степанці, вул. Польова, 1)
11:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «ШЕУ Дарницького району» (м. Київ, вул. Кам’янська, 130)
11:58 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ з іі «ЖИТОМИРТРАНССЕРВІС» (Житомирська обл., м. Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, буд. 25)


Більше новин