Трамп скасував заборону Байдена на новий експорт скрапленого природного газу

21.01.2025 15:41 | Економічна правда

Президент США Дональд Трамп скасував заборону на видачу нових ліцензій на експорт зрідженого природного газу (ЗПГ), яку запровадив попередній президент Джо Байден. Про це пише Bloomberg. Зазначається, що відтепер Міністерство енергетики відновить розгляд заявок на дозволи. Згідно з дослідженням грудня, збільшення експорту ЗПГ може спричинити зростання цін на газ для американських споживачів та підвищити глобальні викиди.
Це може стати перешкодою для швидкого узгодження нових дозволів. Трамп заявляв про намір скасувати обмеження ще під час передвиборчої кампанії.
Цей крок відновлює плани багатомільярдних експортних проєктів компаній Venture Global LNG, Energy Transfer LP та Commonwealth LNG. Рішення президента зобов’язує Міністерство енергетики враховувати економічні переваги, створення робочих місць та вплив на безпеку союзників при видачі нових ліцензій. Міністр торгівлі Японії Йодзі Муто прокоментував: "Ми визнаємо, що це може мати вплив на світовий ринок ЗПГ, де попит і пропозиція є структурно обмеженими, і що це може збільшити пропозицію і сприяти стабілізації ринку".

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors gamble
Fortunes turn on a dime, the
Stock market's whims reign.

- Fin.Org.UA

Новини

14:28 - Електронний кабінет – доступний сучасний сервіс комфортної комунікації з податковою службою
14:27 - Податковий борг (крім єдиного внеску) погашається іншою особою: в якому реквізиті платіжної інструкції вказується РНОКПП/ЄДРПОУ платника?
14:25 - Порядок накладення КЕП посадових осіб платника податків, кваліфікованої електронної печатки на податкову звітність
14:24 - Штрафні санкції та пеня нараховані за результатами перевірки податковими органами: зазначення коду виду сплати при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
14:23 - Оподаткування спадщини (подарунку), отриманих фізичною особою – резидентом від фізичної особи – нерезидента
14:22 - Щодо порушення умов перебування ФОПа – платника єдиного податку третьої групи (ставка 5 відс.) на спрощеній системі оподаткування у разі надання послуг за КВЕД, який відсутній у реєстрі платників ЄП
14:21 - Чи підлягає коригуванню граничний розмір МПЗ, встановлений ПКУ, на кількість місяців фактичного володіння/користування земельними ділянками?
14:20 - Щодо подання нової заяви про отримання ліцензії на право провадження відповідного виду господарської діяльності у разі припинення дії ліцензії за певних умов
14:18 - Як подається до контролюючого органу повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунку?
14:17 - Документальна перевірка ФОПа не проводилась (у т. ч. більше 5 років): чи необхідно зберігати первинні документи понад 1095 чи 1825 днів?
14:17 - Незаконний видобуток вугілля під виглядом георозвідки: фігуранти справи отримали підозри
14:16 - Сплачуйте податки правильно: пам’ятка для громадян
14:15 - Платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 115,2 млн грн рентної плати за видобування природного газу
14:14 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів від юридичних осіб надійшло понад 6,5 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
14:13 - Протягом двох місяців поточного року платники єдиного податку сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,6 млрд гривень
14:11 - Безбар’єрність: надання кваліфікованих електронних довірчих послуг – забезпечення цифрової доступності
14:07 - Фейкові чеки замість фіскальних: викрито масштабну схему у м’ясній торговельній мережі
14:07 - Хто подає декларацію замість платника податку: важливі роз’яснення
14:00 - Родичі депутата-втікача Дубневича осіли у Аргентині – ЗМІ
13:36 - НБУ відкликав ліцензії великої мережі обмінників: репутація небездоганна
13:25 - США інвестуватимуть в українську компанію-розробника технологій подвійного призначення
13:00 - Від маленького стартапу до національного виробника: історія компанії з прифронтового Харкова
12:50 - McDonald's повертається в Миколаїв – Кім
12:45 - Кремль зловив нафтовий джекпот: доходи московія можуть підскочити на 70% за місяць
12:32 - ЛЕП між Румунією та Молдовою залишається відключеною через удари московія по енергетиці України
12:30 - Досудове врегулювання спору: що потрібно знати про ініціативу БЕБ
12:14 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:08 - На Львівщині будують новий комбікормовий завод
12:00 - Банки України показали актуальний курс валют на 24 березня
11:37 - У Києві судитимуть посадовця: місто 4 роки сплачувало оренду землі замість орендаря


Більше новин