«Доступні кредити 5-7-9%»: від початку року український бізнес отримав 803 пільгових кредити на 2,7 млрд грн

20.01.2025 16:42 | Міністерство економіки України

З початку 2025 року бізнес отримав 803 пільгових кредити за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на загальну суму 2,7 млрд гривень. Від старту програми у лютому 2020 року  бізнес залучив 104,5 тисячі кредитів на суму 362,7 млрд гривень. Минулого тижня українські підприємці отримали 287 пільгових кредитів на 734 млн гривень.  
«Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» продовжує розвивати реальний сектор економіки й у 2025 році. Ми робимо фокус програми на інвестиційне кредитування, розвиток виробництва та створення продукції з високою доданою вартістю. Пільгові кошти допомагають бізнесу розширювати виробництво та створювати нові робочі місця, що підтримує відновлення економіки», — зазначив  заступник Міністра економіки України Андрій Телюпа.
Від початку року в межах програми бізнес отримав:
898 млн грн — на переробку; 703 млн грн — інвестиційні кредити; 527  млн грн — на кредитування в зоні високого воєнного ризику; 521 млн грн — на поповнення обігових коштів. Найчастіше кредитуються підприємства, що працюють в сільському господарстві, переробній промисловості, сфері гуртової та роздрібної торгівлі.
Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Дніпропетровська, Київська, Одеська, Харківська, Вінницька, Полтавська області та м. Київ.
На сьогодні участь у програмі беруть 46 банків, найбільшу кількість кредитів від початку дії програми видали «Приватбанк» (48,5 тис.), «Ощадбанк» (16 тис.) та «Укргазбанк» (5,7 тис.).
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Red flags, market crash,
Investors count their losses,
Fear and panic dash.

- Fin.Org.UA

Новини

12:24 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:54 - Децентралізують склади: "Нова пошта" оголосила про пошук приміщень від 500м2
11:38 - Після тривалої стагнації економіка Німеччини відновлюється – ЗМІ
11:19 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
10:53 - Російський БпЛА поцілив у поїзд на Миколаївщині
10:18 - Оборудки з агропродукцією: БЕБ викрило масштабний конвертцентр
10:15 - Bitcoin зріс до 80 000 доларів вперше з весни
09:48 - Удар по Конотопу: частина міста без газу, знищено агропідприємство та об’єкти залізниці
09:17 - Через російську атаку згорів ТРЦ поряд з Дніпром
09:04 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - московіяни атакували пункт пропуску на кордоні з Молдовою: ПП "Виноградівка" тимчасово не працює
08:30 - Як бізнесу зустрічати ветеранів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.08.2026
06:00 - Міноборони просить трильйон гривень. Де уряд шукатиме гроші?
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
23:10 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
22:27 - До ТОВ "ФК МБК" застосовано заходи впливу
20:00 - Новини 24 серпня: кораблі заходять у порти України
19:31 - У Норвегії планують провести нові розвідки нафти
19:00 - Попри блокаду, в портах України щоденно курсують 3-4 кораблі – Зеленський
18:31 - Стрибок дохідності німецьких облігацій є наслідком "війни Трампа" – міністр ФРН
17:56 - Трамп підвищить мита на авто та сталь з Канади на 50%
17:25 - Унікальну срібну пам’ятну монету створено до 35-річчя незалежності України
17:13 - Іран погрожує 46 суднам у Ормузі штрафами та конфіскаією
16:45 - Уряд московія зможе безстроково забирати в бізнесу "погано захищені від БПЛА" склади
16:30 - Нацбанк показав курс валют на 25 серпня
16:16 - Юрособа – платник ЄП третьої групи реорганізується шляхом приєднання: коли подавати останню податкову декларацію платника єдиного податку?
16:16 - московіяни піднімають ціни на житло у Сакартвело та Вірменії через побоювання мобілізації
16:15 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?


Більше новин