Данська Novo Nordisk втратила статус найдорожчої компанії у Європі: хто попереду

20.01.2025 15:44 | Економічна правда

Данський фармацевтичний виробник Novo Nordisk втратив статус найбільшої компанії Європи за ринковою вартістю, поступившись французькому конгломерату LVMH. Про це пише Bloomberg. Ринкова капіталізація Novo Nordisk знизилася до 355 мільярдів доларів, тоді як вартість LVMH зросла до 356 мільярдів доларів. Novo Nordisk утримувала лідерство з вересня 2023 року, коли акції компанії різко зросли завдяки успішному запуску ліків проти ожиріння Wegovy.
Усього за кілька місяців компанія стала другою в Європі, яка подолала позначку ринкової капіталізації у 500 мільярдів доларів. Однак у червні 2024 року вартість компанії досягла піку, після чого Novo Nordisk втратила 40% капіталізації.
Це сталося через проблеми з постачанням, високі ціни на препарати та загострення конкуренції у сфері лікування ожиріння та діабету.
У грудні 2024 року акції компанії впали на 20% в один день через розчаровуючі результати випробувань нового препарату CagriSem. Останнє зниження ціни акцій Novo Nordisk спричинило ймовірне рішення уряду США обмежити вартість популярних ліків, зокрема флагманських препаратів компанії Ozempic та Wegovy. На відміну від цього, LVMH демонструє позитивну динаміку після серйозної кризи на ринку предметів розкоші, яка стала однією з найгірших за останнє десятиліття.
Попит у лакшері-сегменті почав відновлюватися з четвертого кварталу 2024 року, що призвело до зростання акцій LVMH. Читайте також: "Злетіли за межі стратосфери".
Як данський фармгігант Novo Nordisk захоплює світ ліками від ожиріння

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall,
Investors hold their breath,
The market decides.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 25 червня: відключення світла, вирок Коломойському в московія, конференція у Гданську
20:47 - Четвертий найбільший НПЗ московії зупинився після атак України – ЗМІ
20:10 - Другий найбільший виробник нафти в ОПЕК може покинути організацію – ЗМІ
19:42 - 100 млн євро гарантій: Кредобанк уклав з ЄБРР дві нові угоди на URC 2026
19:30 - Шмигаль розповів про стратегічну мету енергетики України до 2035 року
18:52 - "Оптіма-Фарм" домовилася про розстрочку одного із штрафів АМКУ
18:45 - У московії заочно засудили Коломойського до 12 років тюрми
18:32 - Пропонується актуалізувати вимоги до роботи уповноважених банків
18:23 - Британія підтвердила фінгарантії для забезпечення АЕС України ядерним паливом
17:55 - У PROSTOR спростували чутки про закриття мережі та заявили про зростання продажів
17:42 - Антимонопольний дозволив "Креді Агріколь" придбати банк "Львів"
17:35 - Долар знову наближається до рекорду: Нацбанк показав курс на 26 червня
17:15 - Майже до півмільйона на місяць: скільки коштує оренда будинків у Києві та передмісті
17:03 - "Нафтогаз" отримає 300 мільйонів доларів кредиту на відновлення інфраструктури
17:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.06.2026
16:55 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:50 - За два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправок
16:46 - UGB (Укргазбанк): фінансування громад може стати одним із ключових напрямів відбудови України
16:42 - У "Київзеленбуді" викрили розкрадання на 3,5 мільйона гривень


Більше новин