ОГТСУ продовжує розвиток стратегічної ініціативи – мобільного ТОРО

20.01.2025 14:50 | Оператор ГТС України

Діджиталізація процесів технічного обслуговування та ремонтів об’єктів газотранспортної системи входить до Стратегії ОГТСУ 2024-2029, яка була розроблена Товариством з метою визначення напрямку розвитку ОГТСУ в нових ринкових реаліях та схвалена Наглядовою Радою на початку минулого року.

За підсумками 2024 року в ОГТСУ створено 186 бригад мобільного ТОРО (технічне обслуговування та ремонт обладнання), які вже обслуговують понад 900 газорозподільних станцій та 12 тисяч кілометрів лінійної частини. Економічний ефект від провадження цього проєкту за 2023-2025 роки складе 104 млн грн.

Також успішно завершено користувацьке тестування мобільного застосунку, який був створений за підтримки USAID, наданої через Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ), та здійснено його приймання в промислову експлуатацію. Наразі завершуються роботи з підготовки даних на боці бек-енд системи для повноцінного використання додатку мобільними бригадами. Додатково Товариство організувало серію навчальних курсів для бригад та інженерів мобільного ТОРО.

«Діджиталізація процесів технічного обслуговування та ремонтів – це одна з довгострокових цілей Товариства. Завдяки закріпленню мобільних бригад за конкретними об’єктами, а також можливості фіксування часу на виконання операцій з технічного обслуговування у мобільному застосунку, ми плануємо досягти двох цілей. Перша – вища ефективність виконання робіт, друга – оптимізація витрат на ремонти за рахунок більш якісного обслуговування об’єктів», – зазначив операційний директор Оператора ГТС України Владислав Медведєв.

В 2025 році Товариство продовжить масштабування мобільного ТОРО, створивши понад 350 бригад: майже 250 для обслуговування ГРС і прилеглої до них лінійної частини і понад 100 – для обслуговування лінійної частини.

Запис ОГТСУ продовжує розвиток стратегічної ініціативи – мобільного ТОРО спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall fast
Fortunes made or lost each day
Markets never sleep

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.03.2026
14:43 - МЗС Ірану заявив, що не веде перемовини зі США
14:21 - У Чернівцях виявили найбільшу нелегальну фабрику сигарет: деталі
14:10 - Більшість українських "підсанкційників" задіяні в торгівлі та будівництві – дослідження
13:35 - Сироватко йде з посади гендиректора NovaPay
13:32 - Надання ФОПами – платниками єдиного податку послуг за договорами доручення, комісії: що з РРО/ПРРО?
13:30 - Сума помилково отриманих коштів юридичною особою – платником єдиного податку підлягає включенню до складу доходу такого платника в період її отримання
13:29 - Внесено зміни до форми звітності для рієлтерів
13:28 - До уваги платників податків!
13:28 - Ціни на нафту обвалилися після того, як Трамп відклав удари по енергетиці Ірану
13:27 - Про подання звітності з ПДВ у разі здійснення платником операцій, звільнених від оподаткування
13:25 - До уваги платників акцизного податку!
13:23 - Офіс податкових консультантів – податковий простір без бар’єрів
13:22 - Спрощено процес переходу обов’язку сплати плати за землю при зміні власника нерухомості
13:21 - Електронний кабінет: дізнатись про помилкову сплату платежів можна за допомогою сервісу Е-повідомлення
13:20 - Російські порти Приморськ та Усть-Луга зупинили експорт нафти після атаки дронів
13:19 - Цифрова модель управління податковим боргом – прозорий і дієвий механізм погашення заборгованості
13:18 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету 235,4 тис. грн рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України
13:17 - Дніпропетровщина: 108,6 тис. грн – внесок платників рентної плати до місцевих бюджетів за видобування газового конденсату
13:16 - Внесок до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників транспортного податку збільшився на 39 відсотків
13:15 - ОАЕ відновили роботу ключового газового заводу, але зменшили обсяг виробництва
13:14 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального
13:12 - Надходження ПДФО до бюджету: понад 101 млрд грн за два місяці 2026 року
13:10 - ДПС та МВФ продовжуватимуть комплекс спільних заходів з податкової трансформації
13:05 - ДБР викрило нацгвардійця, який облаштував нарколабораторію на Харківщині
12:56 - Прифронтовий Харків замовляє реконструкцію набережної за 109 мільйонів
12:30 - На що бізнес бере кредити?
12:20 - Найшвидше падіння за 43 роки: золото обвалилося до чотиримісячного мінімуму
12:17 - Концесія в порту Чорноморськ: Комісія завершила прийом заявок, учасників перевірятимуть
11:55 - Від 35 до 68 тис. грн: на які професії найвищі зарплати у 2026 році


Більше новин