Замовлення на мільярд: "Укрнафта" повернулась на дизельні тендери "Укрзалізниці"

20.01.2025 12:59 | Економічна правда

"Укрнафта" повернулась на закупівлі дизельного палива для "Укрзалізниці" після кількамісячної перерви і відразу виграла підряд на 1,05 млрд грн. Про це пишуть "Наші гроші". Як пише видання, в контракті прописана ціна 52 387 грн/т.
Це дорожче, ніж "Укрзалізниця" раніше контрактувала дизель у компанії "Укрпалетсистем" (UPG) – у грудні по 50 526 грн/т і у листопаді по 51 080 грн. Цього разу на торгах "Укрзалізниці" були дешевші на 1-4% пропозиції від азербайджанців ТОВ "Торговий Дім Сокар Україна" та ТОВ "АТ енерго трейд" Романа Адамова ("Альянс").
Однак залізничники повідомили, що ці компанії відмовились від укладання угод, тож і уклали угоду з дещо дорожчою "Укрнафтою". "Підйом ціни на дизель "Укрзалізниці" відбувся на фоні світового тренду на подорожчання нафти.
Який у тому числі спровокований санкціями США на танкери московії, що перевозять нафту до Китаю та Індії", - написало видання. Нагадаємо: З початку 2025 року українські національні мережі АЗС неодноразово підвищували ціни на всю лінійку пального. Президент Володимир Зеленський у вересні підписав закон про підвищення акцизів на пальне.

Додати коментар

Користувач:
email:





Збільшує банк ставки,
Інфляція зростає –
Відчуваєм враз

- Fin.Org.UA

Новини

15:35 - Ввечері 8 квітня в усіх регіонах діятимуть графіки відключення світла
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.04.2026
15:07 - Податкова переконала дві мережі ювелірних магазинів відмовитися від "дропів"
14:45 - "Укрпошта" пояснила, як отримати виплату 1500 гривень
14:35 - Заступника міністра економіки Висоцького судитимуть за корупцію
14:30 - Понад 195 млн євро з Фонду підтримки енергетики спрямують на нагальні потреби енергетичного сектору України, – Денис Шмигаль
14:16 - Рада ухвалила закон щодо підвищення контролю за якістю продукції
13:47 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:40 - Під час перемир’я в Ірані судна зможуть плавати через Ормуз лише за гроші – ЗМІ
13:35 - Російські антимонопольники погодили угоду між "Росатомом" та DP World
13:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:25 - В трьох областях ліквідували 10 нелегальних АЗС
13:00 - Як Україна готується до наступної зими. Олександр Крошка про плани стійкості та нові ідеї для теплопостачання
13:00 - ОТП БАНК пропонує бізнесу комплексні рішення для реалізації енергопроєктів
13:00 - Провідний світовий перевізник не спішить відновлювати транзит через Ормузьку протоку
12:30 - Газова логістика майбутнього та реальність війни
12:24 - Рада підтримала "податок на OLX" у першому читанні
12:15 - АЗК "Укрнафта" почала знижувати ціни на пальне – Свириденко
11:50 - Сили оборони атакували нафтобазу у анексованій Феодосії
11:40 - В Україні подешевшало масло: що буде з цінами далі
11:24 - DLT-технології на ринках капіталу: у НКЦПФР обговорили підходи до впровадження
11:11 - московія атакувала український НПЗ
11:09 - Транспортний засіб придбано у місяці, який не співпадає з місяцем, в якому його зареєстровано: нарахування транспортного податку
11:08 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
11:07 - Порядок обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичної особи
11:06 - За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує ПДФО?
11:05 - Для внесення змін до реєстру платників єдиного податку щодо відомостей ФОПу необхідно подати заяву
11:05 - У березні українці купили майже 6 тисяч нових легковиків: які моделі обирає населення та бізнес
11:03 - Платники єдиного внеску можуть подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату заробітної плати в електронній формі
11:03 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери


Більше новин