Суд заарештував і передав АРМА майно феросплавного заводу Коломойського

20.01.2025 13:31 | Економічна правда

Шевченківський районний суд Києва заарештував і передав Агентству з розшуку та управління активами (АРМА) майно АТ "Нікопольський завод феросплавів" Ігоря Коломойського. Про це повідомила пресслужба АРМА. Серед переданих активів: чотири тепловози, 13 думпкарів, 25 вагонів, 120 напіввагонів, понад 13 000 тонн готової феросплавної продукції. Суд ухвалив рішення 27 грудня 2024 року в межах кримінального провадження про заволодіння державними коштами у 2014 році на той час службовими особами ПАТ КБ "ПриватБанк", серед яких фігурують колишні акціонери банку, зокрема бізнесмен Ігор Коломойський та його оточення. Як встановило слідство, службові особи ПриватБанку у 2014 році заволоділи понад 19 мільярдів гривень, які Національний банк виділив на рефінансування. "Підставою для таких дій стали сумнівні кредитні угоди, забезпеченням яких виступали майнові права на товари та активи, зокрема й Нікопольський завод феросплавів", – розповіли в АРМА. "Нікопольський завод феросплавів" є одним із найбільших металургійних підприємств України та Європи. Нагадаємо: Бюро економічної безпеки викрило 2 феросплавних заводи в ухиленні від сплати майже 1,2 млрд грн податків під час експорту.
Мова йде про "Нікопольський завод феросплавів" та "Запорізький феросплавний завод", що пов’язані з Ігорем Коломойським.

Додати коментар

Користувач:
email:





Метушня в банку
Гроші пливуть як ріки
Доходи ллються

- Fin.Org.UA

Новини

10:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - Ціна нафти знову перевищила $100 за барель
08:30 - Як правильно реінтегрувати ветеранів
08:00 - Чечоткін, Rozetka: "Після зустрічі з Зеленським 23 лютого 2022 року я з круглими очима за кермом рятував дітей"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
22:35 - "Висновки зроблено": Гороховський вибачився за скандал з фото клієнтки monobank
21:55 - Заступника голови Ощадбанку відсторонили від частини обов'язків через оголошену підозру
21:00 - Новини 11 березня: новий рейтинг Forbes, скандал з Гороховським
20:55 - В Києві викрили схему незаконного ввезення товарів з Китаю на мільйони гривень
20:30 - "Креді Агріколь" купує банк "Львів"
20:18 - Комісією завершено відбір кандидатів на посади членів наглядових рад підприємств ПЕК
20:02 - Поглинання між нафтовими компаніями другий рік поспіль були незначними
19:40 - Київ витратить 65 мільйонів на оздоблення парку та мосту на Оболоні
19:20 - 12 березня по всій Україні графіки відключень світла діятимуть ввечері
19:00 - Анатолій Куцевол ознайомив Президентку Бундестагу Німеччини з наслідками російських атак на одну зі столичних ТЕЦ
18:51 - Мінцифра повідомила, як планує змінити ринок азартних ігор
18:45 - Надходження військового збору зросли на третину: які регіони сплатили найбільше
18:27 - московія через тиск на бюджет шукає, які витрати сокротити – Reuters
18:15 - Banks Have Sufficient Foreign Cash Holdings: Results of Cash Supply Transactions
18:15 - Запас валюти в касах банків є достатнім – результати операцій з підкріплення кас банків
18:10 - НБУ просить Гороховського пояснень щодо опублікованого фото клієнтки monobank
18:04 - Зеленський: Україна повинна повідомити ЄС про дату можливого відновлення нафтопроводу "Дружба"
17:50 - Олександр Краснолуцький: Схема зелених інвестицій — дієвий інструмент практичної кліматичної співпраці між Україною та Іспанією
17:50 - 14 кандидатів на посаду голови АРМА пройшли тестування на знання законодавства
17:49 - Азербайджан хоче збільшити поставки газу до Євросоюзу
17:37 - У лютому загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на вісім компаній
17:34 - Управління з питань управління відходами
17:25 - московіяни заявляють про атаку на інфраструктуру "Турецького потоку"


Більше новин