Instagram та X представили нові відеоінструменти у день блокування TikTok

20.01.2025 12:19 | Економічна правда. Публікації

Instagram оголосив про новий додаток для редагування відео під назвою Edits у той же день, коли конкурент, TikTok, тимчасово припинила роботу у США.
Платформа X (колишній Twitter) також презентувала нову вкладку для відео у своєму мобільному додатку. Про це повідомляє агентство Bloomberg. Новий додаток від Meta Platforms, який стане доступним у лютому, пропонує "повний набір креативних інструментів".
Користувачі зможуть зберігати чернетки відео, редагувати кліпи, а також додавати функції, як-от зелений екран, накладання ефектів і переходи, повідомив представник Meta. Ця новина з’явилася лише за кілька годин після того, як TikTok припинив роботу в США через впровадження нового закону про національну безпеку.
Закон вплинув також на інші додатки від ByteDance Ltd., зокрема на платформу для редагування відео CapCut. TikTok вже відновив роботу після того, як обраний президент Дональд Трамп призупинив виконання заборони.
Проте майбутнє платформи залишається невизначеним, оскільки закон вимагає, щоб китайська материнська компанія продала свій бізнес у США.
Трамп заявив, що має намір сприяти створенню спільного підприємства, де американські інвестори отримають 50% акцій компанії. X, під керівництвом Ілона Маска, намагається розширити свій вплив у сфері онлайн-контенту, пропонуючи функції для трансляцій, відеоподкастів і довготривалих інтерв’ю.
З неділі платформа почала запуск "нового захоплюючого простору для відео" для користувачів у США. Instagram вважається одним із головних претендентів на успіх у разі повної заборони TikTok.
Платформа вже має популярну функцію коротких відео під назвою Reels, яка широко використовується в США та Індії. Після нічного видалення TikTok Instagram почав показувати рекламу в магазині додатків Apple.
Користувачі, які шукали "TikTok", бачили рекламу Instagram замість цього. Нагадаємо: Соціальна мережа TikTok перестала працювати у Сполучених Штатах 19 січня менш ніж за дві години до того, як заборона повинна була вступити в силу. Обраний президент США Дональд Трамп не виключає збереження китайської власності на TikTok, якщо будуть вжиті заходи для забезпечення захисту і зберігання даних американських користувачів в США. Новообраний президент США Дональд Трамп у неділю заявив, що "TikTok повертається" після того, як додаток був закритий у США напередодні заборони, яка мала вступити в силу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Commodities trade
Oil, gold, and grain prices rise
Supply and demand

- Fin.Org.UA

Новини

09:10 - Окупований Крим та Росію атакували безпілотники: палають ТЕЦ і хімзаводи
08:30 - Як не проґавити ШІ-економіку
08:00 - IPO космічного масштабу: Маск виводить SpaceX на біржу
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.06.2026
21:00 - Новини 11 червня: удари по нафті московія, ЗАЕС на генераторах і IPO Приватбанку
20:35 - Індія заявила, що купувала російську нафту на прохання США
20:05 - Спекулянти виходять із золота: метал упав до мінімуму за пів року
19:30 - Декарбонізація економіки: Уряд затвердив Довгострокову стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року
19:25 - Ормуз "закритий", але потоки нафти через нього зросли на 50%
19:00 - На Кіровоградщині з'явиться національний природний парк «Чорний Ліс»
18:55 - Найбільше донатів за пом’якшення вироку суду – у справах про переправлення чоловіків через кордон
18:45 - 31 удар за місяць: видобуток нафти в московія впав до річного мінімуму
18:25 - Схвалено Стратегію збереження біологічного різноманіття до 2035 року
18:23 - Відновлення зруйнованих підприємств: уряд запроваджує нову кредитну програму
18:20 - Оновлені рекомендації щодо інформаційних довідок, які подаються для авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг та реєстрації платіжних систем
18:00 - Кулеба пояснив, що найчастіше заважає отримати компенсацію за знищене житло
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 12 червня
17:45 - Війна в Ірані відкинула нафтовидобуток ОПЕК на чверть століття в минуле
17:26 - Швидкісний "Інтерсіті" вперше поєднає Дніпро та Одесу
17:15 - Посилення відповідальності за порушення у сфері управління відходами: Уряд схвалив два законопроєкти
17:15 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Методики формування тарифу (ціни) на послуги оператора об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
17:15 - У Держлікслужбі розповіли, які АЗС отримали ліцензії на продаж ліків
17:07 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою створення системи водного урядування відповідно до права ЄС та принципів Організації економічного співробітництва та розвитку»
17:03 - Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою створення системи водного урядування відповідно до права ЄС та принципів Організації економічного співробітництва та розвитку»
17:00 - В Україні запускають єдину систему підтримки ВПО: що передбачає
16:45 - Європейський центробанк підняв облікову ставку вперше за майже 3 роки
16:35 - FlixBus запустив перший внутрішній маршрут з Харкова до Києва
16:23 - Трамп пояснив, за що він любить інфляцію
16:10 - У травні експорт російської нафти знову скоротився – ЗМІ
16:05 - Механізм міжнародної торгівлі скороченнями викидів парникових газів: Уряд створив правову та інституційну основу


Більше новин