Наглядова рада Енергоатома обрала голову та затвердила план роботи на 2025 рік

17.01.2025 18:52 | Міністерство економіки України

Новопризначена Наглядова рада акціонерного товариства “НАЕК “Енергоатом” на засіданні 17 січня 2025 року обрала голову та заступника наглядової ради, а також – сформувала комітети та затвердила план роботи на 2025 рік.
Про це повідомив Перший заступник міністра економіки України Олексій Соболев.
Посаду голови Наглядової ради “Енергоатому” обійняв Ярек Неверович, ексміністр енергетики Литви. Заступником голови обрали Майкла Кірста, експерта у сфері ядерної енергетики з понад тридцятирічним стажем.
"Сьогоднішнє засідання Наглядової ради – важливий крок до ефективного  управління Енергоатомом. Повноцінне функціонування Наглядової ради дозволить привести корпоративне управління компанією у відповідність до вимог законодавства та міжнародних стандартів, зокрема керівних принципів ОЕСР. Це особливо важливо, враховуючи, що Енергоатом – найбільший генератор електроенергії в Україні, і ефективність його роботи безпосередньо впливає на стабільність енергетичної системи країни", – наголосив Перший заступник міністра економіки Олексій Соболев.
Наглядова рада визначила курс на впровадження стандартів ОЕСР щодо корпоративного управління. Члени Наглядової ради обрали за пріоритет дотримання найвищих стандартів ядерної безпеки, а також – прозорість і професіоналізм для підтримки важливої ролі держкомпанії в національних та міжнародних енергетичних системах.
Нагадаємо, Уряд сформував Наглядову раду Енергоатома у червні 2024 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Може стати твоїм другом,
І забезпечить тебе.

- Fin.Org.UA

Новини

11:03 - Ford відкликає понад півмільйона авто у США через дефект центральної консолі
11:00 - Сплата нарахованої суми пені з військового збору: зазначення коду виду сплати при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
10:59 - Яким чином громадянин може отримати інформацію про наявність (відсутність) у нього податкового боргу?
10:57 - Яка інформація відображається в реєстрі платників єдиного податку, що розміщується у відкритій та приватній частинах Електронного кабінету?
10:56 - Товари/послуги придбаваються у неплатника ПДВ: чи потрібно зазначати у таблиці даних платника податку коди товарів та коди послуг?
10:55 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, отримала збиток: облік доходів і витрат
10:53 - За який рік зазначається нормативна грошова оцінка одиниці площі земельної ділянки в графі 4 розрахункової частини податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи для ФОП?
10:51 - До якого бюджету сплачуються (перераховуються) податковим агентом нараховані суми ПДФО з доходів фізичної особи, виплачених за договорами земельного сервітуту?
10:50 - По нерухомості, що перебуває у власності юридичної особи, встановлені нульові ставки: чи подавати податкову декларацію з податку на нерухоме майно?
10:48 - Чи зобов’язаний орендар земельної ділянки надавати до органу ДПС копію договору оренди земельної ділянки?
10:47 - Щодо подання додатків ПН та ПП до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств при виплаті доходів нерезиденту за певних умов
10:45 - ФОП – платник єдиного податку першої та другої груп, яка не використовує працю найманих осіб може подати заяву щодо періоду щорічної відпустки або терміну тимчасової втрати працездатності через Електронний кабінет
10:44 - Оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором іноземних доходів, отриманих громадянами України
10:42 - Трудові відносини: переваги задекларованої праці
10:41 - Для використання єдиного рахунку необхідно здійснити три простих кроки
10:40 - Платники Дніпропетровської області за видобування природного газу сплатили до загального фонду держбюджету понад 328,6 млн грн рентної плати
10:37 - Збір за місця для паркування транспортних засобів: від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 21,7 млн гривень
10:35 - Громади Дніпропетровщини з початку року отримали понад 3,5 млрд грн єдиного податку
10:34 - Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини продовжує роботу з підтримки платників
10:33 - На Дніпропетровщині податківці роз’яснюють бізнесу підстави анулювання ліцензій у сфері обігу пального
10:32 - Податківці Дніпропетровщини обговорили зі студентами сучасні сервіси та перспективи професійного розвитку
10:30 - Відкритий діалог: податкова Дніпропетровщини та Дніпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації продовжують ефективну співпрацю
10:28 - Звіт про контрольовані операції: як відображати код пов’язаності осіб
10:27 - Через обстріли росіян ЗАЕС 19-й раз опинилась у блекауті
10:11 - 001K виходить на ринок із нульовою комісією на обмін USDT в USDC напередодні дедлайну MiCA
10:00 - Нафтопереробний завод в Куйбишеві призупинив переробку нафти після атаки дронів – Reuters
09:25 - Еміратські авіалінії запропонують страховку, щоб заохотити пасажирів повернутися до Дубая
09:00 - СБУ затримала бізнесмена Василя Веселого
08:30 - Де і як будувати підземні датацентри
08:00 - Футбол на трьох: як США, Мексика та Канада організували мундіаль


Більше новин