ЄС та Мексика уклали торгівельну угоду, оскільки Трамп погрожує митами

17.01.2025 20:43 | Економічна правда

Європейський Союз і Мексика домовилися про оновлену угоду про вільну торгівлю, хоча обидві країни перебувають під тиском новообраного президента Дональда Трампа, який погрожує їм новим раундом мит. Про це пише Bloomberg. Угода має на меті посилити як торгівлю, так і економічну безпеку шляхом зменшення ризиків у ланцюгах поставок, забезпечення сталого постачання критично важливої сировини та боротьби зі зміною клімату. У 2023 році двостороння торгівля товарами досягла 81,7 мільярда євро (84 мільярди доларів), тоді як у 2022 році обсяг торгівлі послугами становив 22 мільярди євро. Трамп має намір перевернути міжнародні відносини, коли вступить на посаду 20 січня, погрожуючи розпочати торгівельні війни як з друзями, так і з ворогами. Він неодноразово критикував ЄС за його торгівельну практику і заявляв, що запровадить мита на його експорт.
Він також заявив, що запровадить 25% мита на товари з Мексики. Угода, яка має бути ратифікована обома сторонами, має на меті розширити експорт ЄС у таких сферах, як фінансові послуги та телекомунікації, зміцнити ланцюжок поставок критично важливої сировини та надати вітчизняним компаніям доступ до державних контрактів на рівних засадах.Вона також знизить мита на агропродовольчі товари, такі як сир, м"ясо птиці, свинина, макаронні вироби, яблука та джеми, а також шоколад і вино.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ризик, терпіння
Велика мудрість трейдера
Порядок збутку

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.03.2026
14:28 - Канали XSport та XSport+ йдуть з ефіру
14:10 - московія втратила 40% експортних потужностей нафти – Reuters
13:43 - Мінекономіки повідомило, скільки українців щомісяця отримують "Національний кешбек"
13:35 - Оператора лотерей "Патріот" позбавили ліцензії
13:08 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:08 - Свириденко розповіла про плани стійкості Дніпропетровщини та Запоріжжя
13:01 - Про відновлення польотів в Україні не йдеться: Wizz Air перепросила за можливі непорозуміння
13:00 - Швидка фінансова допомога: що варто знати про мікрокредити перед тим, як брати гроші. ТЕСТ
12:52 - Практики для внутрішньої трансформації
12:46 - Приїхали. Через здорожчання пального українці менше їздять на авто
12:30 - ESG-ризики в банківському нагляді: як виконати рішення НБУ
12:30 - Ворог атакував 4 енергооб'єкти ДТЕК на Одещині
12:25 - Пишний розповів, коли НБУ ухвалить рішення щодо дотримання банківської таємниці monobank
12:19 - У Європі бум вживаних електромобілів через зростання цін на бензин
12:06 - Подання заяви про виключення з реєстру волонтерів ( ф. № 3-РВ)
12:05 - Повернення орендодавцем, який вже не є платником ПДВ, гарантійного платежу (оплати за останній місяць оренди): що з ПДВ у орендаря?
12:04 - Заповнення інформації у звітах № 1-ВП та № 1-ОП щодо обсягів одного коду продукції/товару, облік яких ведеться одночасно в різних одиницях виміру
12:03 - Чи звільняється від сплати єдиного внеску за себе працевлаштована ФОП, яка після 01.01.2026 перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?
12:02 - Яким чином в розділах та додатках до декларації з акцизного податку заповнюються вартісні показники та курс гривні до євро?
12:02 - Базовий гардероб і тренди: як поєднувати класику з новинками
12:01 - Списання благодійною організацією частини благодійної допомоги, призначеної для подальшої передачі ФО – набувачам, яка у процесі зберігання стала непридатною для використання: відображення у звітності
11:59 - Резидент Дія Сіті протягом 2025 року перебував на загальній системі оподаткування та на особливих умовах оподаткування: визначення перевищення 20 відс. по операціям із контрагентами, що сплачують єдиний податок
11:58 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:57 - Як змінюється індустрія краси: тренди останніх років
11:57 - Чи може контролюючий орган відмовити платнику податків у прийнятті податкової декларації?
11:56 - Особливості заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
11:55 - Надходження рентної плати від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування газового конденсату зросли на 44,5 відсотків
11:54 - Екологічний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників надійшло майже 82,5 млн гривень
11:53 - За використання та видобування природних ресурсів загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 1,3 млрд грн рентної плати


Більше новин