Суд покарав компанію за несвоєчасне постачання гуманітарки

12.01.2025 13:59 | Економічна правда. Публікації

Господарський суд міста Києва 7 січня стягнув з ТОВ "Компанія "Фуд Пак" пеню за несвоєчасне постачання чаю та кави Кіровоградській ОВА, які призначалися для Запорізької області у вигляді гуманітарної допомоги. Про це свідчить рішення суду від 7 січня. 7 квітня 2022 року Кіровоградська обласна військова адміністрація замовила ТОВ "Компанія "Фуд Пак" за спеціальною бюджетною програмою гуманітарний вантаж для потреб Запорізької області (оплату здійснювала "Укрзалізниця") на 9,45 млн грн. Йшлося про чай та каву: - чай індійський дрібний GBOP 0.2 кг (20000 шт); - чай кенійський гранульований 0,2 кг (30000 шт); - чай в`єтнамський дрібний лист 0,2 кг (35000 шт); - чай китайський стандарт GUN POWDER 0,2 кг (10000 шт); - кава мелена насичена 0,2 кг (50000 шт.). Підрядник поставив товар з 27 квітня по 3 травня 2022 року.
А мав це зробити до 15.04.2022 включно. Згідно з договором, у разі затримки поставки товару або постачання не в повному обсязі, постачальник сплачує пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України від вартості непоставленого товару за кожний день затримки. В результаті, суд стягнув з ТОВ "Компанія "Фуд Пак" 73,12 тис грн пені за несвоєчасну поставку товару. Нагадаємо: Верховний суд постановив, що надання послуг кальяну в ресторанах у будь-якому вигляді є незаконним.

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulation rules
SEC monitoring closely
Preventing frauds

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 31 липня: продаж Gulliver
19:41 - Банк Японії залишив ставки без змін
19:02 - Netflix отримав позов на $105 мільйонів через викрадення копії нового фільму з Кейджем
19:00 - Унормовано порядок виконання дебетового переказу коштів без згоди платника
18:31 - У Павлограді через атаку росіян спалахнув торгівельний комплекс
18:03 - Gulliver виставлять на продаж
17:42 - У Києві з першого серпня запрацює пересадковий квиток
17:13 - Veon підвищує прогноз прибутку
16:44 - У Харкові ремонтуватимуть лікарню, ціни завищені – "Наші гроші"
16:30 - Судна відмовляються заходити в порти: хто відповідатиме за зірвані поставки
16:05 - Недостовірне декларування: судитимуть ексначальника обласного ДСНС
16:00 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
15:50 - Польський дискаунтер Pepco заходить у два київських ТРЦ: коли відкриються магазини
15:40 - Чернівецька, Чернігівська та Київська області отримали від Австрії обладнання для зміцнення енергетичної інфраструктури
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.08.2026
15:30 - Мільйонні оборудки на виробництві БпЛА: справу передали до суду
15:10 - московіяни продовжили заборону на експорт бензину ще на пів року
14:50 - Аграрії просять поки не підвищувати залізничні тарифи: які аргументи
14:32 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – тема інтерв’ю для «Павлоградської телерадіокомпанії»
14:30 - Дедлайн для бронювання, пенсії без довідок та безпечна косметика: що зміниться в серпні
14:21 - Оприлюднено зміни до плану виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
14:17 - Олексій Семенюк: підготовку законопроєкту про віртуальні активи практично завершено
14:15 - Ексдепутата судитимуть за самовільне будівництво біля Дніпра
14:15 - До Індії додалася Африка: московія імпортувала бензин з Марокко – ЗМІ
13:58 - Київстар відкриває офіс у Нью-Йорку для посилення взаємодії з інвесторами та партнерами
13:56 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску у 2026 році
13:55 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
13:54 - Щодо оформлення довіреності, що видана ФОПом на представництво його інтересів, пов’язаних із сплатою податків в контролюючих органах
13:53 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!


Більше новин