Андрій Сибіга та Віталій Коваль обговорили масштабування президентської ініціативи «Grain from Ukraine»

11.01.2025 17:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Цього тижня відбулася робоча зустріч під головуванням Міністра закордонних справ України Андрія Сибіги та Міністра аграрної політики та продовольства України Віталія Коваля з метою координування зусиль задля масштабування президентської ініціативи «Grain from Ukraine» та розвиток її у “Food from Ukraine”, а також посилення експортного потенціалу українських виробників та відкриття нових ринків для української аграрної продукції. У ході розмови було визначено скоординовані кроки для забезпечення майбутніх постачань, зокрема, у Сирію, куди за підтримки «Всесвітньої продовольчої програми» уже надійшла перша партія нашої допомоги – 500 тонн борошна. “Ніхто у світі не повинен страждати від голоду.
У той час, як кремлівський режим провокує глобальні кризи та є головним експортером агресії, терору та воєнних злочинів, Україна залишається гарантом продовольчої безпеки у світі.
За дорученням Президента України ми масштабуємо ініціативу “Grain from Ukraine” у “Food from Ukraine”, разом з партнерами розширюючи номенклатуру української продукції та географію постачань.
Окремі наші зусилля сьогодні спрямовані на підтримку сирійського народу, який десятиліттям страждав від двох режимів одночасно – Асада і Путіна”, – зауважив Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга. Зі свого боку Міністр аграрної політики та продовольства Віталій Коваль повідомив: “У межах ініціативи «Grain from Ukraine» Україна вже відправила соняшникову олію до Мозамбіку.
Майже 416 тонн прибудуть на початку лютого.
Ще 73,4 тонни олії та 970,5 тонни борошна наприкінці січня будуть у Джибуті.
Крім того, 453 тонни соняшникової олії невдовзі відправляємо до Танзанії”. Нагадаємо, в межах проекту Володимира Зеленського «Grain from Ukraine» за кошти наших міжнародних партнерів закуповується продукція українських виробників для подолання голоду у світі.
Таким чином наші агровиробники отримують збут своєї продукції, а країни, які потребують підтримки – якісне продовольство.

Додати коментар

Користувач:
email:





Chancellor of Exchequer
Budgets, taxes, fiscal plans
Economic growth

- Fin.Org.UA

Новини

19:00 - Підприємиця відсудила у московія 57 мільйонів за знищений туристичний притулок
18:35 - "Гарантованого покупця" зобов'язали сплатити біогазовій компанії 65 мільйонів
18:00 - Нацбанк п’ятий тиждень продає понад мільярд доларів на міжбанку
17:25 - московія зруйнувала елеватор на Сумщині: поранено співробітника
16:19 - Індія готується виробляти більше СПГ через загрозу дефіциту газу на кухнях
15:25 - Німецькі компанії скоротили інвестиції в США до найнижчого рівня за три роки
14:10 - Nvidia планує інвестувати 3 мільярди доларів у центр обробки даних у Огайо
12:54 - Київська електричка відновила роботу: окрім станції "Почайна"
12:05 - Ворог вдарив по цивільній інфраструктурі Сум
11:01 - московіяни ракетами атакували завод "АрселорМіттал Кривий Ріг": загинули дві людини
10:00 - московія атакувала Київ балістикою: палає книжковий ринок "Петрівка", троє постраждалих
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 16.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Генштаб: ЗСУ вдарили по ракетно-космічному центру "Прогрес"
17:00 - США звинуватили понад 40 країн у допомозі Китаю обходити мита
16:00 - У Приватбанку розповіли, коли повернуть списані під час збою кошти
15:00 - Розробник Claude прогнозує до $200 мільярдів виручки у 2028 році перед IPO
14:01 - Цього тижня українські регіони через Фонд підтримки енергетики отримали обладнання на понад 1,8 млн євро від ЄС, Данії, Великої Британії та Німеччини
14:00 - Країна без виходу до моря почала топити кораблі, щоб врятувати свою АЕС
13:00 - США поставлять десятки країн перед вибором між своїм і китайським ШІ – Reuters
11:55 - У Приватбанку виникли проблеми в роботі кількох сервісів
11:10 - В Ормузькій протоці атакували танкер ОАЕ
10:10 - Трамп заявив, що планує оголосити Ормузьку протоку територією США
08:50 - Робити сир, щоб долати стереотипи. Як на Київщині працює найбільша козина ферма України
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:37 - У Польщі звільнили директора CEO Club Ukraine
20:25 - Україна ввела санкції проти 13 суден і 28 компаній за незаконне вивезення зерна
20:00 - Новини 14 серпня: залізничникам підвищать зарплати, дефіцит продуктів заперечили


Більше новин