Одинадцяте засідання Штабу з підготовки ЖКГ та енергетики до зими: стан проходження опалювального сезону та децентралізація генерації

10.01.2025 20:21 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відбулося одинадцяте засідання Штабу з підготовки житлово-комунального господарства (ЖКГ) та енергетики до осінньо-зимового періоду.
Учасники — представники центральних органів влади, голови обласних військових адміністрацій, представники місцевого самоврядування та енергетичних компаній. За дорученням Віце-прем’єр-міністра засідання провів Костянтин Ковальчук, заступник Міністра розвитку громад та територій України.  "Децентралізація енергетичних потужностей — це ключ до сталого розвитку та енергетичної безпеки країни.
Вона не лише дозволить місцевим громадам ефективно справлятися з поточними викликами, спричиненими війною, а й стане міцною основою для забезпечення енергетичної стійкості в майбутньому", — підкреслив Костянтин Ковальчук. Станом на 10 січня 2025 року 99,5% житлових будинків і 99,8% закладів соціальної сфери забезпечені теплом.
Водночас у деяких регіонах залишаються проблеми через обстріли та аварії на мережах.  Так, у Херсоні через постійні обстріли без опалення залишаються 34 будинки.
У Дніпрі внаслідок обстрілу 25 грудня було припинено теплопостачання у 65 житлових будинках.
Теплопостачання планують відновити вже завтра.  Окремо розглянули ситуацію в Києві щодо аварії на теплотрасі — за звітом представників КМДА без тепла у столиці залишаються 235 будинків.
Наразі на місці працюють усі відповідні служби, ремонтні роботи планують завершити до завтра. Станом на сьогодні у Кривому Розі без опалення 43 житлові будинки де ремонтують внутрішньоквартальні мережі.
Робота Штабу з ліквідації наслідків аварій у місті триває безперервно.
НАК «Нафтогаз України» доручено підготувати програму модернізації тепломереж АТ «Криворізька теплоцентраль» на 2025 рік із визначенням джерел фінансування та подати її на узгодження до Штабу.
Міська та обласна влада мають розробити схему розподіленої генерації теплової та електричної енергії для планування й реалізації проекту.  Одне із ключових питань засідання Штабу — децентралізація генерації, зокрема встановлення когенераційних установок та блочно-модульних котелень.
Донорами фактично поставлено 233 когенераційні установки (49,8% від запланованого) та 151 блочно-модульну котельню (52,79% від запланованого), значна частина з яких спрямована до найбільш вразливих міст. Обласним та Київській міській військовим адміністраціям доручено активізувати впровадження когенераційних установок і блочно-модульних котелень, наданих міжнародними партнерами, та оновити плани-графіки з обґрунтуванням змін строків встановлення.

Додати коментар

Користувач:
email:





Валютні курси – це
Вершники економіки,
Непередбачувані

- Fin.Org.UA

Новини

16:30 - Визнання активів чиновників необґрунтованими: як це працює
16:26 - Краще китайські: Казахстан відмовився від російських турбін для ГРЕС
16:25 - Харків частково залишився без світла після ворожої атаки
16:10 - Новий лідер Ірану заявив, що протока Ормуз залишатиметься перекритою
15:47 - Прокурори викрили переплату 1,5 мільйона гривень за "копіпаст" проєкту укриття
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.03.2026
15:27 - Європейська комісія зробила пропозицію Києву щодо нафтопроводу "Дружба"
15:21 - московія продовжує реалізацію контракту на поставку літаків в Іран
15:15 - Вкладники збанкрутілих Мотор-Банку та ПІН-Банку почали отримувати відшкодування
15:15 - Двом небанківським фінансовим установам відкликано ліцензії та виключено їх із Державного реєстру фінансових установ
15:10 - Ворог атакував залізницю на Сумщині та Миколаївщині
15:00 - Чи необхідно суб’єкту, який отримав ліцензію на право вирощування тютюну, подавати звіт 1-ВП?
14:57 - Отримання фізичною особою доходу у вигляді призу у негрошовій формі: визначення бази оподаткування ПДФО
14:56 - Щодо розрахування резидентом Дія Сіті – платником податку на особливих умовах суми пільги у разі надання благодійної допомоги ЗСУ
14:54 - Спадкоємець не може отримати з ДРФО інформацію про джерела отриманих доходів фізичної особи, яка померла
14:53 - Чи може нерезидент зменшити дохід від продажу (обміну) нерухомого майна на витрати, понесені на його придбання?
14:51 - До уваги платників акцизного податку!
14:49 - Яка особа визнається контролюючою особою з числа юридичних осіб з метою подання Звіту про контрольовані іноземні компанії (КІК)?
14:48 - За якими кодами бюджетної класифікації сплачується рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів?
14:47 - ШІ-моделі: Кабмін ухвалив рішення про запуск експериментального проєкту
14:45 - Платникам, у яких виник податковий борг, що не перевищує 3060 грн, необхідно його сплатити
14:45 - Українська платформа Kodree залучила 10 мільйонів доларів інвестицій
14:40 - Міністерство разом з партнерами розпочало новий цикл планування публічних інвестицій
14:35 - Отримання відомостей про доходи: алгоритм дій платника
14:34 - Екологічний податок: до загального фонду держбюджету платниками Дніпропетровщини спрямовано майже 67,5 млн гривень
14:33 - За використаних водних біоресурсів платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 1,4 млн рентної плати
14:32 - Бізнес-адаптація: на Дніпропетровщині кількість платників, які знаходяться на податковому обліку, зросла на понад 9,5 тисяч осіб
14:31 - Податківці Дніпропетровщини: формуємо чесне конкурентне середовище без штучного розподілу бізнесу
14:30 - Національний банк України та Mastercard посилюють співпрацю у сфері кібербезпеки
14:28 - «Декларування – 2026 триває!»


Більше новин