У неділю відключення застосовуватимуть 4 години

07.12.2024 18:40 | Економічна правда

У понеділок 8 грудня енергетики з 14:00 до 18:00 застосовуватимуть одну чергу відключень електроенергії. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго". Як повідомляють, обсяги відключень будуть такими: 14:00 – 18:00 – одна черга відключень. Для промисловості застосовуватимуть графіки обмеження потужності з 09:00 до 19:00. "Завдяки масштабним відновлювальним роботам, енергетики поступово покращують ситуацію в енергосистемі після масованої атаки 28 листопада", – йдеться у повідомленні. Час і обсяги відключень можуть змінюватись протягом доби. Довідка.
Споживачі кожної області, які не належать до переліку об’єктів критичної інфраструктури, розділені на 6 черг (груп).
Застосування обмежень до трьох черг означає, що для половини споживачів у кожному регіоні діють графіки погодинних відключень.
Чотири черги – обмеження до 70% споживачів у кожній області. Коли обленерго застосовують одну чергу графіків відключень – це 4 години обмежень на добу, дві черги – 8 годин обмежень, три черги – 12 годин обмежень, чотири черги – більше 12 годин обмежень. Як протягом доби розподілити це навантаження, якою буде тривалість черги – відповідальність обленерго. Як працюють графіки відключень читайте тут: Енергетики розповіли, як працюють графіки відключень і хто вимикає світло У Yasno пояснили, як працюють черги відключення світла

Додати коментар

Користувач:
email:





Panic and fear strike
Stocks plummet in a free fall
Patience and time heal

- Fin.Org.UA

Новини

11:33 - Який порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого фізособою – нерезидентом від продажу інвестиційного активу юрособі?
11:32 - Для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей з ДРФО фізичній особі необхідно надати документи, що посвідчують особу
11:29 - У якому разі контролюючий орган відмовляє в розгляді документів, поданих для взяття на облік ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність?
11:14 - Чи можна у КНЕДП ДПС отримати КЕП, сформований із застосуванням ґеш-функції за ДСТУ 7564:2014 «Купина»?
11:12 - ФОП – платник єдиного податку надає послуги за договорами доручення: чи застосовується РРО/ППРО?
11:11 - До уваги грантоотримувачів і кандидатів на участь у програмі «Власна справа»!
11:08 - Дніпропетровщина: місцеві бюджети від платників частини чистого прибутку отримали понад 10,4 млн гривень
11:06 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування кам’яного вугілля надійшло понад 42,5 млн гривень
10:58 - Військовий збір: від платників Дніпропетровщини до держбюджету надійшло майже 6,2 млрд гривень
10:56 - Майже 300 млн грн до бюджету: ДПС виявила порушення у сфері розрахунків, обліку товарів та трудових відносин
10:54 - еАкциз: Запуск системи має забезпечити детінізацію ринку без ризиків для бюджету та з достатнім часом на підготовку бізнесу
10:52 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:15 - московія знищила склад корпорації "Біосфера" у Дніпрі
08:30 - Фундаментальна помилка: чому в Україні не беруть до уваги ESG
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 05.08.2026
06:00 - московіяни знову "закрили" Чорне море. Що буде з українським експортом?
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Продовжено термін обговорення проєкту постанови про здійснення контролю за платіжними операціями
20:00 - Новини 4 серпня: блекаут на ЗАЕС, московія нищитиме водопостачання в Україні
19:45 - московія розбила склад із шоколадом Millennium у Дніпрі
19:25 - Море замінити не вдасться: Україна шукає нові маршрути для зерна
19:24 - Пропонуються зміни щодо регулювання безготівкових розрахунків та залучення банками коштів на вкладні (депозитні) рахунки
18:55 - Контейнерні перевезення залізницею зросли у першому півріччі на 36%
18:25 - Уряд схвалив новий "надміцний" алгоритм електронного ключа
18:15 - VARUS купує мережу магазинів КОЛО
18:08 - Частка NPL у банківському секторі оновила 17-річний мінімум
17:45 - У Києві прокуратура викрила оборудку з землею під парковку
17:38 - Комплаєнс у міжнародній торгівлі: як ТОВ "ДАНН." захищає угоди клієнтів
17:25 - Сирія відмовляється від нафти московія заради поступок США
17:07 - Стале фінансування, фінансовий моніторинг та розвиток ринку: результати засідання НКЦПФР


Більше новин