Ситуація в енергосистемі на 07 грудня: енергетики відновили живлення для понад 19 тисяч споживачів

07.12.2024 10:46 | Міністерство енергетики України

Ситуація в енергосистемі на 07 грудня: енергетики відновили живлення для понад 19 тисяч споживачів rotai 07 грудня 2024, 10:46 ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯ
Ворог не припиняє обстріли об"єктів енергетичної інфраструктури. 
28 листопада росія здійснила чергову масовану ракетно-дронову атаку на українську енергетичну систему.
Енергетики працюють над ліквідацією наслідків та відновленням стабільного енергопостачання.
Внаслідок обстрілів сьогодні оператор системи передачі тимчасово застосовує графіки погодинних відключень.
Актуальні графіки розміщуються на офіційних ресурсах регіональних операторів системи розподілу.
Слідкуйте протягом дня за зміною графіків.
Обмеження енергопостачання не передбачено для підприємств критичної інфраструктури, а також підприємств, які імпортують понад 60 % електроенергії для своїх потреб відповідно до урядової постанови. 
З 1 грудня максимальна потужність імпорту електроенергії з країн ЕС становить 2,1 ГВт.
Закликаємо бізнес активно імпортувати електроенергію – це додатковий стабілізаційний захід для об’єднаної енергосистеми України.
Також закликаємо всіх споживачів раціонально використовувати електроенергію.
Ощадливе споживання електроенергії допомагає знизити навантаження на систему.
ЗАЖИВЛЕННЯ СПОЖИВАЧІВ
Минулої доби енергетики відновили живлення для 19 440 споживачів, що були знеструмлені внаслідок бойових дій.
СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС
Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 14.12 м.
Цього достатньо для забезпечення потреб станції.
ІМПОРТ 
На поточну добу прогнозується імпорт із Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини та Молдови загальним обсягом 12 040 МВт*год та потужністю 1052 МВт.
 
Новини Ситуація в енергосистемі Новини Міністерства

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide,
Markets rise and markets fall,
Profits made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

17:30 - Google має акції SpaceX на 94 мільярда доларів – ЗМІ
17:15 - Ексголову Оператора ГТС Дмитра Липпу оголосили в розшук
17:00 - Тиск московія на порти: ціни на елеваторах нижчі за собівартість виробників – ЗМІ
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 24 липня
16:30 - Ілюзія легких грошей
16:20 - У Харкові посадовців викрили на "відкатах" від підрядників
16:00 - Зеленський заявив, що московія посилить тиск на морський зерновий коридор
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.07.2026
15:20 - Суми просять дотації на відновлення 52 житлових будинків
15:10 - UGB (Укргазбанк) запускає програму "UGB Бізнес Опора" для підтримки ветеранів та їхніх родин
14:47 - Зеленський не задоволений виконанням Планів стійкості – ЗМІ
14:35 - Британія передала Україні обладнання для електромереж
14:21 - Голова НКЦПФР Олексій Семенюк пояснив, як облігації з покриттям можуть розширити можливості для інвесторів
14:10 - Поліція: Ексочільник "Плесо" розікрав пів мільйона гривень на будівництві свердловини
14:07 - Сім областей України отримали від Великої Британії обладнання для магістральних електромереж на понад 113 тисяч євро
14:00 - Україна отримала ще $690 мільйонів від МВФ – Корецький
13:42 - Українці збільшили вклади до банків: яка статистика
13:35 - Євросоюз оштрафував Google на мільярд доларів: в компанії обурилися
13:20 - Криворізький онкологічний диспансер розпочав власну генерацію електроенергії в межах проєкту «Промінь надії»
13:10 - "Обрій" за мільйони доларів: влада оцифрує трудовий шлях українців
13:00 - Коли банки сказали "ні": як медичний центр із Нікополя знайшов фінансову підтримку завдяки eDilo
13:00 - ЄС дозволив грецькій судноплавній компанії Dynagas перевозити московитський СПГ
12:45 - Техніка "на папері": правоохоронці викрили незаконні держкомпенсації на 60 мільйонів гривень
12:30 - Найбезпечніший за 250 років інвестиційний інструмент
12:15 - З'явилися деталі ще однієї схеми фігурантів справи "Мідас" в Енергоатомі
11:58 - Декларації приховали 99 тисяч посадовців – Опендатабот
11:44 - Яким чином контролюючий орган повідомляє платника про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
11:43 - Порядок оподаткування ПДВ операцій з постачання телекомунікаційних послуг за договором доручення залежить від їх місця постачання
11:42 - Юридичною особою – платником єдиного податку третьої групи змінено місце провадження господарської діяльності та не подано заяву: чи є відповідальність?
11:41 - Роботодавцем працівнику відшкодована вартість квитка, в якому дата не збігається з датою в наказі про відрядження: чи виникає додаткове благо?


Більше новин