єРобота: На грантові кошти бренд крафтової продукції з лаванди придбав обладнання для догляду за полем і обробки сировини

07.12.2024 10:00 | Міністерство економіки України

| Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів «Власна справа», за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.
Ідея виростити власне лавандове поле зародилася в Анни Збінської ще в той час, коли лаванда не була такою популярною в Україні. Постало питання: чи приживеться вона в нашому регіоні? Воно довго залишалося без відповіді, але Анна не здалася. Після ретельного пошуку якісних саджанців та року очікувань перші лавандові кущі прижилися, і в 2020 році висадили перші насадження. Це стало початком крафтового бізнесу – @lavand_anna.
Сьогодні лавандова справа має кілька напрямків. Влітку поле перетворюється на чарівне місце для фотосесій та прогулянок. Восени та навесні Анна продає саджанці лаванди, даючи можливість кожному створити власний ароматний куточок. Найцікавіше те, що лавандову продукцію можна придбати протягом усього року: ефірні олії, соєві свічки, мило-скраби та інші натуральні вироби, створені з любов'ю та натхненням.
Лаванда – це головне джерело натхнення для Анни. Її ніжний аромат, цілющі властивості та природна естетика приваблюють і захоплюють. Постійне спілкування з клієнтами допомагає у створенні нових продуктів, адже запити аудиторії завжди в центрі уваги: «Його ще немає, але попит уже є», – говорить Анна.
Концепція бізнесу базується на принципах натуральності та екологічності. Лаванда росте в екологічно чистому регіоні, далеко від мегаполісів і промисловості. Жодних пестицидів або хімічних домішок – усе максимально натуральне, що гарантує високу якість продукції.
Отримання гранту від програми «Власна Справа» стало поштовхом для розвитку бізнесу. Завдяки підтримці держави Анна змогла придбати обладнання для догляду за полем і обробки сировини. «Грант допоміг досягти результатів набагато швидше, ніж ми очікували», – ділиться Анна.
У планах на майбутнє – розширення лавандового поля та створення нових продуктів. Але головним завжди залишається одне: висока якість та безмежна любов до природи.
Нагадаємо, урядовий проект єРобота є однією зі складових політики «Зроблено в Україні» та включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів ветеранам та другому з їх подружжя, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on a screen,
A game of risk and profit,
Traders in between.

- Fin.Org.UA

Новини

16:50 - Дохід компаній із збирання відходів скоротився вдвічі – дослідження
15:52 - На Вінниччині зіштовхнулися тепловоз та поїзд "Інтерсіті+"
15:08 - Іран обстріляв танкер поблизу Ормузької протоки
14:30 - Ремонт доріг: дорожники виконали половину запланованого обсягу
13:15 - Ударний безпілотник поцілив у м’ясокомбінат на Харківщині
12:25 - Іран знову перекрив Ормузьку протоку: яка причина
11:55 - "Укрзалізниця" розпочинає продаж квитків за новими коефіцієнтами
10:58 - Уряд представив IFC інвестиційний "віш-лист": про які проєкти йдеться
09:53 - Російські БпЛА атакували порт на Одещині
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 17 квітня: Іран відкрив Ормуз, в Україні рекордно дорожчає євро
20:45 - У Києві спростили отримання компенсації за сонячні електростанції
20:19 - В Україні 455 будівель отримали енергосертифікати: навіщо вони потрібні
20:06 - московіяни почали розробку найбільшого родовища марганцю в окупованій частині України
19:45 - Повноцінне відновлення судноплавства через Ормуз все ще під питанням – ЗМІ
19:19 - "Укренерго" не прогнозує відключення світла 18 квітня: надало поради щодо електроприладів
18:58 - У ЄС знизили ціни на газ після відкриття Ормузької протоки
18:57 - СЗРУ: заборгованість компаній московія – найвища з часу глобальної кризи
18:18 - В Україні модернізуватимуть водопостачання: Мінрозвитку відібрало пілотні проєкти
18:15 - YouControl проаналізував, які компанії пов'язані з родиною Шуфрича
18:00 - Опитування про банківське фондування, ІI квартал 2026 року
18:00 - Банки очікують зростання обсягів і вартості коштів клієнтів – Опитування про банківське фондування
17:37 - Україна домовилася про відтермінування державного боргу
17:30 - Мінекономіки затвердило єдині правила підготовки інвестпроєктів
17:30 - Україна експортувала рекордний за чотири роки обсяг м’яса птиці
17:00 - Українські компанії запрошують долучитися до Українсько-латвійського бізнес-форуму
16:59 - Курс євро до гривні знову оновить історичний максимум
16:55 - В Україні почали знижуватись ціни на пальне: скільки коштує бензин, дизель та газ
16:37 - Постачання нафти "Дружбою" може відновитися наступного тижня – Мадяр


Більше новин