Авіакомпанія "Нової пошти" зробить Чехію базою своїх літаків

06.12.2024 20:15 | Економічна правда

Авіакомпанія Supernova Airlines, що входить до групи Nova ("Нова пошта"), буде розвивати свій хаб у Празі. Про це повідомив СЕО компанії Ярослав Красножон в інтерв’ю ЦТС. Зазначається, що на відміну від Польщі та Румунії, Чехія дозволила Nova використовувати її аеропорт для польотів у США. Supernova Airlines очікує на схвалення маршруту Прага – Нью-Йорк – Прага, повідомив Красножон. "Авіаційна влада Чехії прихильно ставиться до нашої авіакомпанії.
Після підтвердження заявки українська авіакомпанія зможе виконувати рейси за вказаним маршрутом, а до чи з України вантаж вже перевозиться вантажівками", – пояснив СЕО компанії. "Польща не хоче цього робити.
І Румунія теж не поспішає.
А Чехія пішла нам назустріч", – зазначив Красножон. Supernova Airlines уклала контракт з українською організацією Air Service, яка обслуговує літаки компанії у Празі, каже Красножон. "Намагаємося працювати передусім з українськими компаніями.
І тільки якщо української компанії немає, то шукаємо іншу", – додав він. Читайте також: Вячеслав Климов, "Нова пошта": Тиск на бізнес змінює формати, але не припиняється Нагадаємо: Авіакомпанія "Нової пошти" Supernova Airlines готується до відкриття регулярних рейсів до США. Компанія Supernova Airlines отримала права на експлуатацію повітряних ліній Львів – Прага та Київ – Прага з частотою 7 рейсів на тиждень для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock prices fluctuate,
Anxiety and hope alike,
Gamble on the trade.

- Fin.Org.UA

Новини

11:11 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
11:10 - Про перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи
11:09 - Щодо реєстрації громадянина України (його представника) в ДРФО
11:06 - Як здійснюється вхід до Електронного кабінету за допомогою id.gov.ua (BankID)?
11:05 - Користувач, який отримав КЕП в КНЕДП ДПС, може змінити пароль захисту ключа
11:04 - Умови, за яких бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) може бути платником єдиного податку третьої групи
11:03 - З якої дати суб’єкт господарювання не має права здійснювати відповідний вид діяльності, якщо ліцензія на право здійснення такої діяльності видана на визначений строк?
11:02 - Яким чином заповнюється податкова декларація з туристичного збору у разі виправлення самостійно виявлених помилок?
11:00 - Чи може фізична особа, з метою отримання страхового стажу, сплатити єдиний внесок за попередні періоди до 01 січня 2004 року?
10:58 - Перереєстрація резервного РРО з метою зберігання та/або використання такого РРО в новоствореній господарській одиниці
10:57 - Деякі особливості заповнення додатка 3 «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік» до податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи
10:56 - Податковий календар на 01 липня 2026 року
10:54 - До уваги платників: відкриваються нові рахунки для зарахування військового збору!
10:52 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження перевищили минулорічні більш ніж на 21,2 млрд гривень
10:51 - З початку поточного року на 22,8 % зросли надходження єдиного внеску від платників Дніпропетровщини
10:49 - Дніпропетровщина: відкритий діалог між податківцями та бізнесом допомагає оперативно вирішувати нагальні питання
10:32 - На Чернігівщині росіяни поцілили у деревообробне підприємство і автозаправку
10:25 - АЗС нафтових гігантів московія у Москві обмежили продаж бензину
10:21 - З 01 липня 2026 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати військового збору
10:17 - Понад 130 тис. клієнтів скористалися електронними довірчими послугами ДПС з початку року
10:15 - ФОП і податкова знижка: що потрібно знати платникам податків
10:00 - Останній день Смілянського? Голова "Укрпошти" відзвітував за 10 років роботи
09:32 - Шмигаль озвучив дії уряду направлені на покращення ситуації зі світлом
09:07 - Як EVA, Visa, VARUS та Prom заробляють за допомогою AI: про це розкажуть на AI Retail Day 2026
09:05 - Мінфін США запустив онлайн-портал для запитів на скасування санкцій
08:30 - Чи буде для кого будувати?
08:00 - Судова вакханалія: держава сім років не може продати інсуліновий завод "Індар"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 30.06.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:30 - Україна робить крок до створення суверенної AI-інфраструктури


Більше новин