Міненерго зацікавлене у розширенні співпраці з GIZ у проєктах трансформації вугільних регіонів – Анатолій Корзун

06.12.2024 16:11 | Міністерство енергетики України

Міненерго зацікавлене у розширенні співпраці з GIZ у проєктах трансформації вугільних регіонів – Анатолій Корзун rotai 06 грудня 2024, 16:11 Заступник міністра енергетики України Анатолій Корзун провів зустріч з делегацією GIZ на чолі з директоркою проєкту «Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору в Україні» Міріам Фаульветтер.
Ключовою темою зустрічі стала подальша підтримка вугільних регіонів у переході до більш стійких енергетичних рішень для підвищення енергетичної безпеки.
Обговорювалися підсумки співпраці у межах проєкту «Справедлива трансформація та зелене відновлення України», який реалізується GIZ за дорученням Федерального міністерства економіки та захисту клімату з 2021 року.
Окремої уваги було приділено питанням майбутньої співпраці та можливостям розширення географічного фокусу реалізації відповідних проєктів.
Міріам Фаульветтер зазначила, що німецька сторона планує зосередитися у майбутній співпраці на питаннях енергетичної безпеки та економічного розвитку регіонів, що трансформуються, а також продовжити співпрацю на національному рівні у контексті приведення української нормативно-правової бази у відповідність до стандартів ЄС.
«Ми сподіваємося на продовження тісної співпраці з GIZ і розширення існуючих проєктів на інші громади вугільних регіонів.
Міненерго також підтримує необхідність приведення українського законодавства з питань трансформації вугільних регіонів, зокрема закриття шахт, у відповідність до європейських норм.
Ми вітаємо відповідні ініціативи GIZ і готові надавати необхідну підтримку для їх реалізації
», - зазначив заступник міністра.
Сторони обговорили технічні, організаційні та юридичні аспекти закриття шахт, можливість залучення приватного сектору для виконання завдань зі справедливої трансформації вугільних регіонів.
 
Новини Вугільна промисловість Новини Міністерства

Додати коментар

Користувач:
email:





Politics affect
Financial markets respond fast
World events matter

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 20 травня: нова економічна стратегія України, масове підвищення цін на бензин
20:45 - Експорт нафти Саудівської Аравії впав до рекордного мінімуму
20:31 - Порушення правил безпеки: директора фірми оштрафували за загибель працівника на будівництві
20:25 - Стало відомо, на скільки готовий новий нафтопровід ОАЕ в обхід Ормузу
19:55 - Нафта після двох місяців простою пішла з Ормузу великими танкерами
19:45 - "100-річчя дня пам’яті Петлюри": Нацбанк увів в обіг нову пам’ятну монету
19:25 - "Нафтогаз" виграв у Казахстані право стягнути з "Газпрому" $1,4 мільярда
19:00 - 39 населених пунктів були без світла: росіяни атакували об’єкт ДТЕК на Дніпропетровщині
19:00 - Уряд удосконалив механізми продовольчої підтримки соціальних закладів та вразливих категорій населення
18:55 - Майже всі великі НПЗ у центрі московії зупинилися після ударів України
18:54 - За квартал портові збори та інші платежі принесли бюджету понад мільярд гривень
18:32 - Син медіамагната Руперта Мердока купує половину компанії Vox Media
18:31 - У московії працює величезний тіньовий ринок прострочених продуктів – росЗМІ
18:30 - Україна адаптує український агросектор до нових екологічних вимог ЄС
18:03 - Уряд уточнив механізм перерахунку вартості тепла та води за надзвичайних ситуацій
17:55 - Курс долара до гривні оновив історичний максимум
17:54 - Полісімейкери та економісти з різних країн обговорили монетарну трансмісію в країнах з ринками, що розвиваються – підсумки воркшопу НБУ
17:47 - Ключові рішення НКЦПФР від 20.05.2026
17:46 - Подорожчання проїзду до 30 гривень: у Києві порахували пільговиків
17:34 - Рамкові будівельні угоди: у Мінрозвитку заперечують, що створили механізм контрактування обраних
17:09 - Закупівля без торгів: азербайджанці привезуть у Кривий Ріг енергоустановку за 232 мільйони
17:03 - Житлові ваучери для ВПО: більшість купує житло на вторинному ринку
17:03 - WhiteBIT вийшла на ринок Великої Британії — старт з Пікаділлі
16:50 - У "Дії" запустили декларування про майновий стан і доходи
16:30 - Чому ринок не вирішить проблему відходів
16:27 - Наслідки війни в Ірані: доходи московія від нафти та газу в травні зростуть на 39%
16:25 - Киргизстан розпочав масштабну зачистку бізнесу, який допомагає московія
16:06 - Круглий стіл щодо кібербезпеки в енергетиці: учасники обговорили нові виклики та механізми захисту
15:50 - Каталог «Індустріальні парки України» станом на 28.04.2026
15:46 - Нацбанк продав в Одесі зруйнований росіянами Імексбанк за 93 мільйони


Більше новин