На Закарпатті з’явиться новий індустріальний парк: чим займатиметься

06.12.2024 15:50 | Економічна правда. Колонки

Кабінет міністрів вніс до Реєстру новий індустріальний парк "Мужай" у Закарпатській області. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки. Парк розташований на території Берегівської громади, має площу 30,5 га, планується створення 427 нових робочих місць. Основний напрям парку — переробна промисловість.
На території "Мужай" планується виробництво харчових продуктів, меблів, причепів тощо. Міськрада Берегове виділила землю під індустріальний парк у 2023 році.
Ініціатор створення "Мужай" – Орест Величко, який у відкритих реєстрах вказаний як бенефіціар юридичної компанії Ес.
Ві.
Сіті Груп (Львів) та Астей Транс Логістик.
Також серед бенефіціарів парку "Мужай" бізнесмен з Берегового Федір Товт. В повідомленні зазначають, що "Мужай" став 98-м індустріальним парком, зареєстрованим в Україні. У Мінекономіки нагадують, що учасники зареєстрованих індустріальних парків отримують низку податкових та митних стимулів, включно зі звільненням від імпортного ПДВ, мита на обладнання, податку прибуток на 10 років. У 2025 році уряд планується виділити 1 млрд грн на будівництво та модернізацію промислової інфраструктури в індустріальних парках. Нагадаємо: Новий індустріальний парк "Інтеграл" буде створено у Вінниці на території колишнього лампового заводу. Чотирьом індустріальним паркам виділили держфінансування на суму 216 млн гривень.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції, валюта,
Український ринок росте,
Інвестуймо разом.

- Fin.Org.UA

Новини

11:35 - Після обстрілів частина громад в 5 областях залишається без світла
11:29 - московія знову атакувала портову інфраструктуру на Одещині: які наслідки
11:15 - Банки України показали актуальний курс валют на 27 лютого
11:11 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:57 - Далматин: усе про енергійну плямисту породу
10:46 - Правоохоронці викрили масштабну схему розкрадання грошей на ремонті Трипільської ТЕС
10:30 - Венесуела продає нафту за зупиненими контрактами – ЗМІ
10:16 - Друге життя паперу: як відходи стають ресурсом
10:09 - Скелелазіння в Дніпрі: стіни, клуби, секції
10:02 - Нова наглядова рада "Енергоатому" обрала голову
09:50 - Нафта на шляху зниження за тиждень на тлі перемовин Ірану та США
09:30 - Бельгія передала 4 генератори для потреб теплогенерації Києва
09:21 - Податкові зміни та глава Держмитслужби: які зобов’язання України у новій програмі МВФ
09:00 - Як живе місто за шість кілометрів від кордону з Білоруссю
09:00 - МВФ ухвалив нову чотирирічну програму фінансування для України
08:30 - Анатолій Куцевол: Україна – незмінний партнер Європи і США у побудові нової архітектури трансатлантичної енергетичної безпеки
08:30 - Яка роль акселераторів в оборонних інноваціях
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 27.02.2026
00:28 - IMF Executive Board Approves USD 8.1 Billion under a New Four-Year Extended Fund Facility Arrangement for Ukraine and Authorizes an Immediate USD 1.5 Billion Disbursement
00:28 - Рада директорів МВФ ухвалила нову чотирирічну програму в межах Механізму розширеного фінансування для України обсягом 8,1 млрд дол. США та затвердила перший транш у сумі 1,5 млрд дол. США
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:58 - Денис Шмигаль: очікуємо від партнерів понад 23 млн євро у Фонд підтримки енергетики
21:05 - Новини 26 лютого: Е-рецепт отримає три найдешевші ліки, чехи отримали дозвіл на видобуток графіту в Україні
20:53 - В Україні 27 лютого графіки відключення світла діятимуть у більшості регіонів
20:45 - "Росатом" відкинув санкції Британії – будуватиме й далі АЕС за кордоном
20:20 - Волл-стріт шукає захист від "обвалів" через штучний інтелект у складних угодах
20:15 - "Київстар" купив провайдера на Кіровоградщині
19:50 - Техакції падають: звіт Nvidia не зняв страхів щодо бульбашки витрат на ШІ
19:20 - Саудити почали розпродаж нафти на тлі страху війни США та Ірану
19:05 - Латвія першою в світі визнала електронні підписи України


Більше новин