Індія відхрестилася від проєкту створення валюти БРІКС, яка мала б протистояти долару

06.12.2024 16:47 | Економічна правда. Колонки

За словами голови центрального банку Індії, так званий блок БРІКС не приймав рішення про створення спільної валюти, щоб зменшити використання долара. Про це пише Bloomberg. "Валюта БРІКС - це ідея, висунута одним з членів, яка обговорювалася, але рішення не було прийнято", - заявив голова Резервного банку Індії Шактіканта Дас. Він також додав, що слід також мати на увазі географічну віддаленість країн, на відміну від єврозони, яка має географічну цілісність. Ці коментарі з"явилися після того, як новообраний президент США Дональд Трамп нещодавно попередив країни БРІКС, що він вимагатиме від них зобов"язань не створювати нову валюту як альтернативу долару, і повторив погрози запровадити 100% мита. Індія намагається заохочувати використання рупії у транскордонних розрахунках, прагнучи зменшити залежність від долара.
Цей крок є частиною зусиль прем"єр-міністра Моді, спрямованих на посилення присутності Індії на світовій арені та позиціонування країни як виробничої альтернативи Китаю "Ми не зробили жодного кроку до дедоларизації.
Ми хочемо поставити під загрозу індійську торгівлю, оскільки залежність від однієї валюти часом може бути проблематичною через підвищення або зниження її курсу", - сказав Дас Нагадаємо: московія прагне зменшити залежність від долара після санкцій, а розрахунки за допомогою платіжної системи БРІКС можуть заощадити мільярди. Індійські банки побоюються сприяти торгівлі з московитськими компаніями, щоб не потрапити під санкції США, заявив представник Москви в Нью-Делі Денис Аліпов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish market rise,
Investors cheer and shout loud,
Capital success.

- Fin.Org.UA

Новини

17:50 - Шрі-Ланка екстрено скуповує паливо через війну в Ірані
17:24 - Наглядову раду "Нафтогазу" очолив канадець Найтінгейл
17:05 - "Нафтогаз" планує розробити одне з найбільших газових родовищ у Чорному морі – ЗМІ
17:00 - Зміна оплати праці суддів зруйнує баланс влад
16:57 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску після зміни місцезнаходження платника
16:55 - В ЄДР внесений запис про припинення підприємницької діяльності ФОПа: зняття з обліку в контролюючому органі
16:53 - Сплатили за ліцензію, подайте Заяву про внесення чергового платежу
16:52 - Через "Дію" подали сто тисяч заяв на компенсацію "автоцивілки"
16:50 - Чи необхідно сплачувати суму заборгованості зі сплати єдиного внеску у разі наявності надміру сплачених сум єдиного внеску?
16:49 - Сплата транспортного податку – підтримка економічної стабільності регіонів
16:47 - Сервіс «єЧек» дозволяє покупцям отримувати цифровий фіскальний чек безпосередньо у мобільному застосунку свого банку
16:45 - Податковий розрахунок: граничний термін подання звіту самозайнятими особами за І квартал 2026 року
16:44 - Результати енергетичних переговорів України з партнерами: створять Стратегічний Резерв
16:41 - Застосування податкового комплаєнсу – сучасна система управління податковими ризиками
16:36 - До небанківської установи застосовано захід впливу
16:32 - Електронний кабінет: подання заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені
16:32 - У 2025 році Henkel забезпечила органічне зростання та підвищила прибутковість завдяки інноваціям і підвищенню ефективності
16:29 - Який порядок округлення показників при заповненні звітів № 1-ВП та № 1-ОП?
16:25 - До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів з використанням засобів дистанційного зв’язку або через інтернет-магазини!
16:22 - Отримання передоплати в одному податковому періоді, а її повернення покупцю в іншому: визначення доходу ФОПом – платником єдиного податку третьої групи (ставка 5 відсотків)
16:16 - До загального фонду держбюджету з вироблених товарів платники Дніпропетровщини сплатили понад 43,6 млн грн акцизного податку
16:15 - Аудитори розповіли, як реформується митниця
16:10 - Дніпропетровщина: у порівнянні з минулим роком кількість платників єдиного внеску зросла на понад 9 тисяч осіб
16:10 - Куба залучить зовнішні інвестиції, щоб урятуватися від кризи – Bloomberg
16:08 - На Дніпропетровщині зросли надходження податку на нерухоме майно: з початку року громади отримали понад 209,7 млн гривень
16:04 - З 2026 року заборонено здійснення охоронної діяльності для платників єдиного податку
16:02 - Дніпропетровщина: урочисте вручення дипломів магістрам Університету митної справи та фінансів
16:01 - Діалог з платниками: податківці Дніпропетровщини продовжують інформаційну роботу в громадах
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.03.2026
15:59 - Послуги без бар’єрів: кожен платник податків має право на комфортний сервіс


Більше новин