Сили оборони отримали першу партію новітніх українських ракет-дронів "Пекло"

06.12.2024 15:35 | Економічна правда. Публікації

Президент Володимир Зеленський передав Силам оборони першу партію новітніх ракет-дронів "Пекло", що має дальність ураження до 700 км. Джерело: Зеленський Пряма мова: "Наша, українська зброя, яка вже має підтверджене бойове застосування.
Сьогодні (6 грудня – ред.) передали першу партію нашим Силам оборони.
Тепер завдання – нарощувати виробництво та застосування". Деталі: Також президент подякував усім причетним до оборонного виробництва. За інформацією Укрінформу, українська армія отримала першу серію ракет-дронів "Пекло", розроблених і виготовлених в Україні, які вже запущені у серійне виробництво. Під час презентації зазначили, що ракети-дрони мають дальність ураження до 700 км і розвивають швидкість 700 км/год.
На заході зазначили, що вже було зафіксовано п’ять успішних застосувань "Пекла". З міркувань безпеки інші технічні характеристики та кількість переданих одиниць не розголошуються. Що передувало: 2 вересня Сили оборони вперше застосували українську далекобійну ракету-дрон "Паляниця" по військовій цілі на території тимчасово окупованого Росією Кримського півострова в серпні цього року.Українська правда.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall,
Investors hold their breath,
The market decides.

- Fin.Org.UA

Новини

13:14 - "Псевдогуманітарка" на 50 мільйонів гривень: БЕБ викрило масштабну схему ввезення авто
13:00 - Новий стандарт купівлі житла: як змінюється ринок нерухомості України
12:56 - За рік кількість заброньованих зросла на 300 тисяч – Соболєв
12:50 - Біткоїн впав до мінімуму за майже 2 роки попри кінець війни в Ірані – яка причина
12:37 - У Нацбанку пояснили, що чекає на "Укрпошту" після того, як там не звільнили Смілянського
12:32 - московіяни навмисно знищують урожай України: фермери розповіли про тактику ворога
12:30 - Україні потрібні банки для ММСБ
12:19 - ДБР арештувало будівлю сина ексочільниці Хмельницького МСЕК
12:00 - "Мрії не чекають": АВТ Баварія та Українська асоціація футболу підтримують дитячий спорт
11:50 - Удар по Temu та AliExpress: ЄС наклав мито у 3 євро на кожну посилку з Китаю
11:35 - Російські удари та негода: які регіони залишаються без світла
11:33 - Суб’єктом господарювання помилково подана податкова звітність: дії платника
11:31 - Маєте податковий борг, що не перевищує 3060 грн, необхідно його сплатити
11:29 - Фізична особа отримала дохід, а податкову декларацію про майновий стан і доходи не подала: що з ПДФО?
11:27 - Трамп заробив понад 1 мільярд доларів на мем-монетах та ліцензованих бібліях
11:26 - Продаж фізособою іншій фізичній особі рухомого майна за посередництвом юридичної особи: що з ПДФО?
11:25 - Яку податкову звітність подає до контролюючого органу благодійник – фізична особа, яка внесена до Реєстру волонтерів?
11:24 - Розрахунок фінансового результату по операціях з інвестиційними активами: визначення витрат на придбання інвестиційного активу у разі його продажу не у повному обсязі
11:22 - Щодо застосування різниць платником податку на прибуток у разі надання спонсорської допомоги дитячо-юнацькій спортивній школі
11:22 - Денис Шмигаль обговорив із представниками Міллі Меджлісу Азербайджану відновлення української енергетики
11:21 - До уваги платників ПДВ!
11:18 - Мобільний застосунок «Моя податкова»: ФОПи - платники єдиного податку 1-3 груп можуть подати податкові декларації
11:17 - Куди звернутись та які документи необхідно подати бюджетній установі для підтвердження зазначеного статусу для внесення відповідного запису до реєстру страхувальників?
11:15 - Яку інформацію має містити документація з трансфертного ціноутворення, яка подається до контролюючого органу щодо контрольованих операцій, зазначених у запиті?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:12 - Щодо виправлення помилок, допущених при заповненні Інформаційного підтвердження придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги за проєктом (програмою)
11:11 - Внаслідок невірного заповнення реквізиту платіжної інструкції кошти не надійшли до відповідного рахунку у встановлені терміни: чи застосовується відповідальність?
11:08 - Чи підлягають поверненню сплачені суми єдиного внеску у разі дострокового розірвання договору про добровільну участь?
11:07 - Фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу


Більше новин