Залучення американських інвесторів на український ринок: у США Юлія Свириденко зустрілася із представниками міжнародних компаній

04.12.2024 15:00 | Міністерство економіки України

Перша віцепрем’єр-міністерка України — Міністерка економіки розпочала робочий візит до США. Перша зустріч за сприяння Посольства України в США та Торгової палати США відбулася в штаб-квартирі Bank of America у Нью-Йорку з американським бізнесом. Сторони обговорили залучення американських інвесторів на український ринок, пріоритетні сектори, у які зацікавлений інвестувати бізнес та подолання бар’єрів, які стоять перед інвесторами. 
 У зустрічі також взяли участь Перший заступник Міністра економіки України Олексій Соболев, заступник Міністра енергетики України Роман Андарак та  Заступник Міністра оборони України Сергій Боєв, які представили конкретні проєкти для залучення інвестицій в Україну та можливості для розвитку бізнесу, 
«Мали дуже продуктивну зустріч з представниками компаній BlackRock, Citi, Bayer, Logistics Plus, PwC, Bank of America, Baker Hughes, Siguler Guff та іншими. Низка з них вже працюють в Україні, сплачують податки та забезпечують роботою тисячі людей,  інші — розглядають таку можливість. Щоб інвестувати вже зараз, американський бізнес хоче бачити передбачуваність держполітики, зниження адміністративних бар'єрів, інструменти зменшення ризиків — від гарантій до страхування і перестрахування. По кожному із цих пунктів ми вже маємо напрацювання та конкретні кроки, які допоможуть американським компаніям виходити на український ринок або розширювати їхню присутність в Україні», — зазначила Юлія Свириденко.
За її словами, в американського бізнесу та української влади чітко збігаються пріоритети з погляду секторів. Перш за все вони зацікавлені в інвестиціях у розвиток виробництва в Україні, енергетику, агропереробку, транспорт і логістику, критичні матеріали, диджиталізацію, розвиток оборонного сектору з локалізацією в Україні. 
«Обговорили конкретні плани партнерів, зокрема у розрізі енергетичних й логістичних проєктів. Відзначили активну зацікавленість у приватизаційних процесах, державно-приватному партнерстві та загалом поглибленні діалогу як через Business Advisory Council, так і в рамках Ukraine Recovery Conference. Запросила американські компанії взяти участь у конференції, яка цьогоріч відбудеться у Римі, й надати свої пропозиції щодо формування порядку денного заходу», — розповіла Міністерка економіки. 
Юлія Свириденко також подякувала Bank of America, які стали надійним партнером. Зокрема консультують та посилюють інституційну спроможність Міністерства економіки України. 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





У бізнесі йдеться
Не про гроші, а про людей
Так що тримайтеся!

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 28 квітня: ОАЕ виходять з ОПЕК, суд прийняв рішення щодо Юри Єнакіївського
20:50 - Китай готується знову вивести на ринок авіапальне, бензин і дизель
20:24 - УЗ запустила новий поїзд: в компанії розповіли, як він пов'язаний з Японією
20:20 - Німеччина шукає нафту через Польщу після втрати казахстанських поставок через московія
19:55 - Європа втратила імпорт авіапального з Близького Сходу
19:41 - Японія інвестуватиме в українську компанію для розробки дронів-перехоплювачів
19:10 - Київська електричка на два місяці змінює рух
18:57 - Україна відстежує судна з викраденим Росією українським зерном – МЗС
18:35 - Ормуз можуть відкрити, не прибираючи всі міни – Міненерго США
18:30 - Тарас Висоцький: Україна та Данія переходять до спільних проєктів в агросекторі
18:30 - 29 квітня в Україні відключення світла не прогнозуються
18:06 - У Києві ворожий дрон пошкодив житловий комплекс, який добудовують
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 29 квітня
17:40 - Через війну та енергетичну кризу в Україні зменшується виробництво молока
17:30 - єОселя: щотижнева статистика
17:21 - ВАКС конфіскував активи екснардепа Царьова
17:18 - У Системі BankID НБУ відновлюються тарифи на послуги, що надаються Національним банком її учасникам
17:15 - Нафта, золото та добрива: Світовий Банк оприлюднив прогноз цін у 2026 році
16:52 - Акції Spotify обвалилися: яка причина
16:45 - ЄІБ цьогоріч може збільшити фінансування відновлення України на 230 мільйонів євро – Кулеба
16:38 - Henkel і фонд savED відкрили перший підземний освітній простір на Харківщині
16:36 - Казахстан змінив маршрути після блокування московія постачання нафти "Дружбою"
16:30 - Як бізнесу вийти на енергоринок
16:24 - Засідання Комісії
16:14 - Муніципальні облігації відкривають нові можливості для громад — підсумки зустрічі НКЦПФР та KNF
16:10 - Цифровізація та підтримка МСП – Україна і Румунія посилюють міжурядову співпрацю
16:10 - Правоохоронці затримали шахраїв, які ошукували військових
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 29.04.2026
15:57 - Україна запросила компанії США відновлювати газову інфраструктуру


Більше новин