Рада вирішила ліквідувати Комісію з грального бізнесу

04.12.2024 14:15 | Економічна правда. Колонки

Верховна Рада на пленарному засіданні у середу, 4 грудня, ухвалила в цілому законопроєкт №9256-д про ліквідацію Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) та посилення контролю за гральним бізнесом. Про це повідомив віцепрем"єр, міністр з питань цифровізації Михайло Федоров.Зазначається, що суть закону — реорганізувати Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) і прибрати з процесу видачі ліцензій людський чинник.
Цифровізувати ліцензії, щоб видача була автоматичною, за чіткими критеріями, та почати впровадження системи онлайн-моніторингу. Замість КРАІЛ до 1 квітня 2025 року мають створити новий уповноважений орган без колегіального статусу. Депутат Ярослав Железняк вказав, що ухвалений закон передбачає заборону на рекламу азартних ігор за певними винятками: в нічний час на телебаченні й радіо, у медіа і в пошукових системах із цільовою аудиторією старше 21 року. Забороняється також пропонування або надання відшкодування витрат для участі в азартних іграх, здійснення телефонних дзвінків і надсилання масових повідомлень, пропонування безоплатних бонусів замість внесення ставки. У рекламі забороняється участь військовослужбовців, волонтерів, популярних осіб, а також використання тематики, пов’язаної з війною. Забороняється спонсорство, крім спорту.
Встановлюються ліміти на витрати та час гри, а також обов’язкові перерви.Нагадаємо:Надходження від грального бізнесу у вересні 2024 року склали 1,8 млрд гривень, що на 83,2% або на 0,8 млрд гривень більше порівняно з аналогічним періодом 2023 року.Від початку 2024 року в Україні заблоковано 600 сайтів, на яких розміщувались ресурси нелегальних онлайн-казино.

Додати коментар

Користувач:
email:





City of London, finance hub
Trading stocks, bonds, and currencies
Brexit clouds loom large

- Fin.Org.UA

Новини

16:12 - Єдиний податок: які доходи платників третьої групи оподатковуються військовим збором?
16:11 - Єдиний податок: внесок малого бізнесу до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 776,9 млн гривень
16:09 - Е-повідомлення – про помилкову сплату платежів
16:08 - До уваги ФОП – платників єдиного податку, які здійснювали охоронну діяльність!
15:54 - До уваги роботодавців!
15:52 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів платники сплатили майже 3,7 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
15:50 - Деклараційна кампанія 2026: довідку про доходи можна отримати в Електронному кабінеті або у мобільному застосунку «Моя податкова»
15:48 - Безбар’єрність послуг: технічні рішення для доступності
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.02.2026
15:12 - За яких умов ФОП (крім е-резидентів) можуть бути платниками єдиного податку першої – третьої груп?
15:10 - Створюємо безбар’єрний простір: ЦОПи стають доступнішими
15:09 - Якщо суб'єкт господарювання не дотримується визначених розмірів середньої щомісячної зарплати працівників, то його ліцензія може бути анульована
15:08 - Платники екологічного податку та рентної плати за воду або надра мають враховувати дані інтегрованого довкіллєвого дозволу при заповненні податкової звітності
15:06 - Єдиний податок: які доходи платників третьої групи оподатковуються військовим збором?
15:05 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
15:03 - До яких реєстрів відкритої частини ЕК платники мають доступ
15:01 - За яких умов не нараховується пеня за помилкову сплату податкових платежів
15:00 - Інформацію про реквізити рахунків для сплати податків і єдиного внеску платники можуть отримати на вебпорталі ДПС
14:59 - До уваги платників ПДВ!
14:57 - Податкова знижка за навчання: як підтвердити витрати
14:54 - Відбулась пресконференція з представниками медіа
14:50 - Інтерв’ю у приміщенні Лівобережного відділу обслуговування платників Дніпровської ДПІ
14:50 - Спрощено порядок справляння плати за землю у разі зміни власника нерухомості
14:49 - Загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини отримав понад 68,5 млн грн рентної плати
14:47 - Транспортний податок: внесок юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 1,4 млн гривень
14:45 - Податкове повідомлення-рішення з податку на нерухомість: на що звернути увагу та коли звертатися за звіркою
14:43 - До уваги платників єдиного податку!
14:39 - Охоронна діяльність: завчасно подбайте про перехід на загальну систему
14:37 - Деклараційна кампанія – 2026: українці вже подали понад 25 тисяч декларацій
14:33 - Дефенс Сіті: що потрібно знати про оподаткування прибутку для резидентів


Більше новин