Початкова ціна продажу одного з найбільших ТЦ Дніпра впала на 140 мільйонів

04.12.2024 14:58 | Економічна правда. Колонки

Приватбанк вчергове спробує продати один з найбільших ТЦ Дніпра – «Приозерний».
Початкову ціну продажу знизили майже на 141 млн грн, до 289,3 млн грн. Про це йдеться у повідомленні банку 4 грудня. Попередні спроби були невдалими. Продаж ТЦ «Приозерний» відбувається в рамках програми реалізації неопераційної нерухомості банку за прозорою та відкритою процедурою в системі електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ»). Провести електронні торги заплановано на 20 грудня 2024 року.
Гарантійний внесок для участі: 5% від початкової ціни продажу майна (14,5 млн грн), який буде зараховано до ціни продажу. Нагадаємо: Збудований у 2009 році «Приозерний» є третім за площею торговельним центром у Дніпрі (понад 32 000 кв.
м) та має шість наземних поверхів, а також підземний, де розташовано паркінг і може бути облаштовано укриття для перебування під час повітряної тривоги. У кінці липня цього року Приватбанк виставив на продаж через систему електронних торгів OpenMarket (ДП "СЕТАМ") ТЦ "Приозерний" у Дніпрі з початковою ціною 430 млн грн. "ПриватБанк успішно відстояв у судах право власності на ТЦ "Приозерний", який було передано на баланс банку в якості забезпечення за кредитами ще до націоналізації банка" - розповідали в пресслужбі банку. Раніше Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду відхилив касаційну скаргу ТОВ "Місія-1", яку пов"язують з колишніми власниками ПриватБанку Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим, та залишив без змін рішення судів першої та апеляційної інстанцій, якими було підтверджено законність набуття права власності держбанку на торговельний центр "Приозерний". У 2016 році Приватбанк в рахунок погашення кредитної заборгованості набув право власності на торговельний центр.
На момент набуття банком права власності на ТЦ його вартість становила понад 778 млн грн. У жовтні 2024 року на черговому етапі продажу через OpenMarket (ДП "СЕТАМ") початкову ціну продажу одного з найбільших торговельних центрів Дніпрі "Приозерний" знижено майже на 80 млн грн від початкової ціни на перших торгах - від 430 млн грн до 352,7 млн грн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Markets in turmoil
Investors full of panic
Can we ride it out?

- Fin.Org.UA

Новини

13:35 - Українці почали частіше встановлювати ГБО на авто: топ-10 моделей
13:30 - Держава компенсувала львівській компанії частину витрат за знищений московитськими БпЛА цех
12:54 - Війна в Ірані та несприятлива погода: на світовому ринку різко подорожчала кава
12:50 - Регулятор підвищив ціни на електрику для бізнесу
12:30 - Національний банк розпочне пошук та відбір кандидатів на посаду директора Департаменту монетарної політики та економічного аналізу
12:30 - Земельні інвестиції і податки: що задекларувати до 1 травня і як не переплатити
12:24 - "Метінвест" погасив облігації на мільярд доларів
12:13 - Ворог пошкодив центр обслуговування клієнтів ДТЕК у Дніпрі: він тимчасово не працює
12:00 - Детективи БЕБ провели обшуки у великій локальній мережі магазинів: яка причина
11:50 - ФОП – платник єдиного податку отримав доходи як фізична особа: терміни подання податкової декларації про майновий стан і доходи та сплати ПДФО
11:50 - Чи передбачена сплата туристичного збору податковим агентом при зарахуванні попередньої оплати (авансу) за проживання?
11:48 - Яким чином можна повернути надміру або помилково сплачені суми єдиного внеску?
11:47 - У алкогольних напоїв та тютюнових виробів закінчився строк придатності: дії суб’єкта господарювання
11:46 - Про набуття статусу електронного резидента (е-резидента) іноземцем
11:45 - Про сплату земельного податку юридичною особою – нерезидентом
11:43 - Показники фінансової звітності не підлягають відображенню у податковій декларації з податку на прибуток підприємств:чи подавати звітність?
11:40 - Чи можна фізичній особі – контролюючій особі відкликати помилково поданий скорочений Звіт про КІК (визнати його недійсним)?
11:39 - Щодо визначення належності до підакцизних товарів палив рідких, на основі газойлів, а також розчинників, розріджувачів або інших готових сумішей на основі метанолу
11:38 - Зміна групи платника єдиного податку з четвертої на третю: чи подавати уточнюючу податкову декларацію платника ЄП четвертої групи з метою зменшення податкових зобов’язань?
11:37 - До уваги самозайнятих осіб!
11:36 - Кам’янський район: безбар'єрне середовище створює комфортні умови для отримання податкового сервісу
11:34 - За листками непрацездатності виплачується допомога: чи застосовується ПСП до таких виплат?
11:33 - Дніпропетровщина: надходження єдиного податку від сільськогосподарських товаровиробників – майже 175,7 млн гривень
11:31 - Збитки "Укренерго" на 447 мільйонів: правоохоронці викрили схему маніпуляцій з електроенергією
11:30 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати надійшло понад 566,2 млн гривень
11:30 - Ціни на житло в Дубаї впали вперше з Ковіду
11:29 - Бізнес Дніпропетровщини обирає сучасний облік розрахунків: суб’єктами господарювання зареєстровано понад 71 тисячу ПРРО
11:28 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Застосування суб’єктами господарювання РРО та програмних РРО»
11:26 - Підакцизні товари під контролем: податківці Дніпропетровщини провели онлайн-сесію з бізнесом
11:25 - Представник наукової спільноти долучився до деклараційної кампанії: приклад відповідальності


Більше новин