За якою ставкою оподатковуються військовим збором доходи, нараховані платниками, визначеними п. 162.1 ст. 162 ПКУ, до набрання чинності Законом України від 10 жовтня 2024 року № 4015-ІХ?

04.12.2024 14:24 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що згідно з п. 162.1 ст. 162 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платниками військового збору є: фізична особа – резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи; фізична особа – резидент, яка володіє та/або користується (орендує (суборендує), на умовах емфітевзису, постійно користується) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь, у частині мінімального податкового зобов’язання; фізична особа – нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні; податковий агент.
Відповідно до п. 2 розд. ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 10 жовтня 2024 року № 4015-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 4015), який набрав чинності 01.12.2024, доходи платників військового збору – осіб, визначених п. 162.1 ст. 162 ПКУ, нараховані за наслідками податкових періодів до набрання чинності Законом № 4015, оподатковуються за ставкою військового збору, що діяла до набрання чинності Законом № 4015 (1,5 відс.), незалежно від дати їх фактичної виплати (надання), крім випадків, прямо передбачених ПКУ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and they fall,
Tickers flash and then they stall,
Money changes all.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.04.2026
15:23 - Депутат сільради на Житомирщині "забув" задекларувати 46 мільйонів гривень
15:20 - На українському ринку капуста за рік подешевшала вдвічі: яка її ціна
15:16 - "Інтерпайп" Пінчука купив завод у Румунії
15:00 - "Служу народу": у 2025 році топчиновники купували нерухомість та автомобілі частіше аніж решта громадян
14:55 - Американські інвестори звинувачують Маска у шахрайстві: йтимуть до суду
14:36 - Екскерівнику Держлікслужби, підозрюваного у брехні в декларації, обрали запобіжний захід
14:34 - Насірова позбавили волі на 6 років – рішення апеляції
14:33 - Ощадбанк та UPG запускають пільгове фінансування на придбання пального для бізнесу
14:30 - Україна посилює безпеку постачання природного газу відповідно до європейських стандартів
14:25 - Ухилились від сплати податків на 40 мільйонів: у Запоріжжі викрили схему з пальним
14:05 - Днями Київ отримає партію нових автобусів – Кличко
13:54 - Україна скоротила імпорт електроенергії на чверть
13:35 - Уряд передбачив компенсацію працівникам у разі простою підприємств
13:31 - Строки проведення фактичної перевірки
13:30 - Валентина Москаленко та Ганна Лігун обговорили з AHK Ukraine розширення співпраці в енергетиці
13:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:25 - Українські громади підключать 75 когенераційних установок потужністю 100 МВт
13:17 - У Мінцифри розповіли, яке місто стане наступним, де запустять 5G
13:14 - Погашення заборгованості по єдиному внеску та нарахованої пені: який код виду сплати зазначається при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції?
13:12 - Чи сплачують авансовий платіж з військового збору ФОПи на загальній системі оподаткування?
13:09 - Який код УКТЗЕД слід зазначати в фіскальному чеку при роздрібному продажу пива на розлив?
13:06 - За якими кодами бюджетної класифікації сплачується земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності?
13:04 - Юридична особа – платник єдиного податку четвертої групи при виплаті дивідендів фізичній особі сплатила ПДФО та військовий збір: чи враховувати ці суми при розрахунку загального МПЗ за податковий (звітний) рік?
13:00 - Юридична особа протягом одного календарного місяця придбала та продала легковий автомобіль: чи подається декларація з транспортного податку?
13:00 - Задачі у бізнесі, які вже сьогодні можна передати штучному інтелекту
12:59 - Вивезення за межі митної території України у митному режимі експорту окремих видів товарів: дата складання податкової накладної
12:58 - Нерезиденту – юридичній особі безоплатно надані товари: що з оподаткуванням?
12:57 - московія заборонила виробникам експортувати бензин до кінця липня
12:56 - Порядок заповнення розділу III «Залишки товарів на кінець звітного періоду» звіту № 1-ОП


Більше новин