Понад 250 млн грн: в листопаді українці накопичили вдвічі більше Національного кешбеку, ніж у жовтні

02.12.2024 17:01 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За третій місяць дії програми «Національний кешбек» українці накопичили понад 250 млн грн, що вдвічі більше, ніж місяцем раніше.
До програми долучилося вже понад 4 мільйони громадян. «Кількість учасників програми і сума нарахованого кешбеку продовжують стабільно зростати.
Програма створює комплексний ефект: громадяни отримують фінансову підтримку у вигляді 10% кешбеку, держава отримує податки на Збройні сили, місцеві виробники мають замовлення і створюють робочі місця», — зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко. Виплата кешбеку за листопад відбудеться наприкінці грудня, за грудень — у лютому 2025 року.
Кошти Національного кешбеку оподатковуватись не будуть. Щоб вчасно отримати виплату кешбеку, необхідно активувати картку для виплат у застосунку Дія.
Для цього потрібно перейти до розділу Сервіси, обрати Національний кешбек і вибрати наявну картку для виплат національного кешбеку.
Якщо картки ще немає, Дія запропонує відкрити її через застосунок одного з банків-партнерів. Громадяни, які мають картку Національний кешбек, зможуть також використати її для отримання іншої допомоги від держави - Зимової єПідтримки. У програмі «Національний кешбек» беруть участь провідні національні торговельні мережі, аптеки, автозаправні станції, а також значна кількість регіональних мереж і окремих магазинів.
До програми приєдналося вже 1600 виробників.
Кешбек доступний на 340 тисяч товарів українського виробництва. Станом на кінець листопада громадяни відкрили вже 4,6 млн карток Національний кешбек.
До програми долучилися 15 банків: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, А-банк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк, Банк Кредит Дніпро, ПРАВЕКС БАНК, Кліринговий Дім, Радабанк, Райф. Як отримати кешбек? Кешбек у розмірі 10% нараховується за покупки українських товарів, доданих виробниками до участі в програмі, придбаних у магазинах-учасниках програми.
Торгові мережі маркують товари з кешбеком спеціальними позначками на полицях чи цінниках для зручності споживачів, а також розміщують наліпки на вході в магазини, які повідомляють, що тут діє програма "Національний кешбек".
Для перевірки, чи є кешбек на той чи інший товар, можна скористатися сканером штрихкодів у застосунку Дія. Як витратити кешбек? Отримані кошти можна використати для оплати різноманітних послуг: комунальних, медичних, транспортних та інших.
Також кешбек можна задонатити на підтримку Збройних Сил України чи придбати військові облігації. Довідково Програма «Національний кешбек» реалізується Міністерством економіки України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Національним банком, Кабінетом міністрів України, Державною податковою службою та іншими партнерами.
Технологічну підтримку забезпечує міжнародна платіжна система Mastercard, а операційним партнером є Visa.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports in,
Profit gains and losses shown,
Investor insight.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 11 серпня: московія готує масовану атаку енергетики Києва, удар балістики по Запоріжсталі
19:45 - Воєнні витрати виснажують бюджет московія, попри нафтові надприбутки
19:20 - Морський експорт нафти з московія впав до мінімуму з травня
18:55 - Тимчасові судноплавні обмеження Туреччини збільшили премію за ризик – ЗМІ
18:35 - "Збитки колосальні": у Rozetka назвали вартість зруйнованого Росією складу
18:30 - Оновлено вимоги до платоспроможності страховика
18:08 - "Бек-офіс" Укрзалізниці: судитимуть організаторів корупційних схем
17:55 - Україна шукає заміну портам: зерно хочуть пустити через Молдову зі знижкою
17:50 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в липні 2026 року
17:32 - Київська прокуратура викрила "земельну схему" і повернула громаді 25 гектарів
17:04 - У липні в Україні стало на 11 фінустанов менше – НБУ
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 серпня
16:17 - Через удар балістики московія зупинилась Запоріжсталь: семеро загиблих, 21 поранений
16:06 - Соболев увійшов до складу наглядової ради Нафтогазу
16:00 - Рокіровка найвищого рівня. Свириденко може очолити "Нафтогаз"
15:49 - Туристичний збір: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження зросли майже на 23%
15:48 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
15:47 - Про сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
15:45 - «Податок на Google»: понад 11,3 млрд грн надійшло до бюджету у 2026 році
15:44 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
15:42 - До загального фонду держбюджету за видобування нафти платники Дніпропетровщини сплатили майже 44,4 млн грн рентної плати
15:41 - Дніпропетровщина: до загального фонду держбюджету надійшло понад 3,6 млрд грн податку на прибуток підприємств
15:40 - На Рівненщині спалахнуло підприємство: що відомо
15:39 - Декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки подаєм у мобільному застосунку «Моя податкова»
15:33 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.08.2026
15:20 - У липні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на 11 компаній
15:20 - ДТЕК повернув світло більшості одеситів, але з подачею електроенергії є складнощі
15:00 - "Дія" сама пропонуватиме українцям доступні їм держпослуги – Мінцифри
14:47 - "Гуманітарні оборудки": судитимуть мешканця Рівненщини, який завіз в Україну 50 авто


Більше новин