Медичне обладнання, закуплене МОЗ, має якнайшвидше працювати на користь пацієнтів, — Ігор Кузін

02.12.2024 18:02 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Медичне обладнання, закуплене у рамках співпраці Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку для лікарень, має бути вчасно змонтоване, введене в експлуатацію та використовуватися для збереження життя і здоров’я пацієнтів.
На цьому наголосив заступник Міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін під час наради з керівниками департаментів охорони здоров’я та лікарень щодо готовності приміщень для встановлення комп’ютерних томографів та ангіографів у медзакладах.  “Разом з міжнародними партнерами продовжуємо працювати над оснащенням українських лікарень сучасним медобладнанням, створюючи необхідні умови, аби українці мали доступ до якісної, доступної та безоплатної медичної допомоги.
Зокрема, завдяки ефективній співпраці зі Світовим банком у 2024 році було закуплено 12 комп’ютерних томографів та 11 ангіографів.
Нині все обладнання вже доставлено до лікарень та триває його інсталяція.
Зі свого боку керівники медзакладів, які отримали це сучасне обладнання, мають підготувати приміщення для його монтажу та подальшого введення в експлуатацію відповідно до затверджених графіків.
Важливо зробити це вчасно, аби пацієнти якнайшвидше отримали доступ до необхідних медичних послуг”, - повідомив заступник Міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін. Наявність сучасних апаратів КТ допоможе лікарям краще діагностувати різноманітні патології та хвороби, своєчасно надавати медичну допомогу пацієнтам із хворобами серця та судин, онкологічними захворюваннями, травмами тощо.  Ангіографічне обладнання дозволить оперативно обстежувати патології судин різних органів і систем, визначати місця їхнього звуження, закупорки або ж розширення, наявність внутрішньої кровотечі та інші процеси і хвороби, які виявити та боротися з якими в інший спосіб не вдається.
За допомогою іонізуючого (рентгенівського) випромінювання медики проводитимуть лікувальні маніпуляції у разі виявлення порушень кровообігу та інших патологій.  Заступник Міністра підкреслив, що критично необхідне медобладнання розподіляють у лікарні відповідно до актуальних потреб областей, аби забезпечити його рівномірний розподіл по країні, а отже — й однаковий доступ до якісних медичних послуг.  Довідково У 2023 році у рамках спільного проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку "Додаткове фінансування проекту “Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні” було закуплено 24 комп’ютерні томографи та 14 ангіографічних систем у рамках проекту "Додаткове фінансування проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”.
Медобладнання вже доставлено до медзакладів в різних куточках країни та введено в експлуатацію.

Додати коментар

Користувач:
email:





Secondary market
Trades existing securities
Provides liquidity

- Fin.Org.UA

Новини

10:45 - У семи областях знеструмлення через негоду
10:35 - ЄБРР надасть Україні 85 мільйонів євро на додатковий обсягу газу – Шмигаль
10:30 - Дія City 2.0: Мінцифра готує "індивідуальні" умови для проривних галузей
10:05 - Скільки коштує блефаропластика та ТОП-3 фактори, що впливають на ціну
09:59 - На Львівщині після російської атаки загорілися нафтопродукти
09:37 - На Херсонщині росіяни поцілили у готель та стільникову вежу
09:29 - Індія та ЄС уклали історичну торговельну угоду
09:00 - Низка потягів затримуються через обриви і обледеніння ліній електропередач – УЗ
08:30 - Як реалізуються арештовані судна
08:00 - Великий прекрасний податковий закон. Що хочуть проголосувати в Раді в обмін на гроші від МВФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:10 - Денис Шмигаль поінформував про хід робіт з відновлення тепло- та електропостачання у столиці
21:00 - Новини 26 січня: курс євро, ситуація в енергетиці
20:50 - Торік Україна експортувала два мільйона яєць
20:26 - Мінус мільярд доларів: Nestle, Danone фіксують збитки після знайденого токсину
20:00 - Акції золотодобувних компаній стрибнули разом із золотом
18:54 - Рух метро у Києві відновили у звичайному режимі
18:54 - Угоди з переможцем конкурсу на розробку літієвого родовища ще немає – Мінекономіки
18:44 - Російський приватний "Лукойл" попросив допомоги з бюджету московія через обвал цін на нафту
18:23 - 27 січня відключення світла діятимуть усю добу
18:20 - Критерії відбору переможця конкурсу УРП по ділянці «Добра»
18:17 - Правоохоронці викрили розтрату на реконструкції причалу у Чорноморську
18:11 - Сприяння залежності від соцмереж: в США судитимуть Meta, TikTok та YouTube
17:45 - Як працює автовикуп квитків і коли з’являються вільні місця – пояснення УЗ
17:39 - Офіційний курс євро до гривні оновить історичний рекорд
17:30 - На Київщині знову екстрені відключення світла
17:25 - "Метінвест" розповів про наслідки перебоїв з енергопосчанням для металургії
17:23 - У Києві через тривогу змінили рух метро
17:09 - Частину російських авіакомпаній паралізувало внаслідок збою
17:07 - "Укрексімбанк" закриє центральне відділення та низку підрозділів


Більше новин