єОселя: З початку року українці отримали доступні кредити на житло на 13,9 млрд грн

02.12.2024 18:34 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З початку 2024 року українці взяли 8 161 кредит на 13,9 млрд грн на придбання житла за програмою доступної іпотеки єОселя.
Зокрема 1 922 українські родини отримали кредити на житло від забудовника, що становить 23,6% від загальної кількості кредитів від початку року.
Про це повідомив заступник Міністра економіки України Андрій Телюпа. «Програма єОселя дає можливість усім українцям, які потребують покращення житлових умов, отримати кредит на вигідних умовах.
Пільговою ставкою у 3% можуть скористатися військовослужбовці та правоохоронці, медики, педагоги, науковці та члени їхніх сімей.
Інші категорії громадян без житла, зокрема, й учасники бойових дій, ветерани, ВПО можуть взяти іпотеку зі ставкою у 7%.
Загалом за весь час дії програми вже 14 486 родин отримали кредити на житло на суму понад 23,4 млрд грн», — зазначив Андрій Телюпа. За минулий тиждень видано 129 кредитів на 222 млн грн, серед яких кредити під 3% отримали: 49 військовослужбовців та силовиків 11 педагогів 9 медиків 1 науковець Кредити під 7% отримали: 49 українців без власного житла 6 ВПО 4 ветерани Найбільше кредитів видано у місті Києві — 35, Київській області — 31, Івано-Франківській області — 13 та Львівській області — 9.
За типом нерухомості кредити на житло у перший продаж отримали 74 українці, з них на стадії будівництва — 28 об’єктів, також 55 кредитів видано на житло на вторинному ринку. Довідково Програма єОселя є однією зі складових політики «Зроблено в Україні», яка спрямована на стимулювання попиту на українські продукти та одночасно на створення сприятливих умов для розвитку виробництва.
Програма стартувала в жовтні 2022 року.
Реалізовують її у Міністерстві економіки спільно з Міністерством цифрової трансформації та ПрАТ «Укрфінжитло».
Банками-партнерами єОселі є Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Sense Bank, Банк Кредит Дніпро, МТБ Банк, ТАСКОМБАНК і BISBANK.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and more
Investments made with care
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

12:10 - Молочні продукти в Україні: споживання нижче норми, але категорія залишається стабільною
11:50 - Шмигаль розповів, як планують відновлювати зруйновані ворогом ТЕС і ТЕЦ
11:40 - Рейтинг "УП 100. Бізнес" до 20-тиріччя "Економічної правди" – триває прийом заявок
11:34 - У лютому уряд не буде подавати законопроєкт про запровадження ПДВ для ФОП
11:20 - Україна запровадила санкції проти 91 танкера російського тіньового флоту
11:13 - Henkel відзначає видатних жінок-науковиць премією Марти Шварцкопф
11:11 - 50 тисяч при народженні дитини: скільки родин вже отримали виплати
10:52 - Шмигаль попросив енергетиків прискоритися з ремонтами через повернення сильних морозів
10:42 - На "Рамштайні" погодили один із найбільших пакетів оборонної підтримки України
10:19 - Ціни на нафту відреагували на зниження ризику конфлікту між США та Іраном
10:17 - До уваги роботодавців!
10:16 - Єдиний рахунок – зручний механізм сплати платежів
10:15 - Перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах: як подати заяву?
10:13 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:12 - З якої дати сплачується орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності?
10:11 - Проведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО без використання режиму програмування найменування підакцизних товарів із зазначенням коду згідно з УКТ ЗЕД: відповідальність
10:10 - Національна стратегія доходів: вдосконалення кадрової політики
10:08 - Запит на отримання ІПК в меню «Листування з ДПС» Електронного кабінету: заповнення деяких реквізитів
10:07 - ФОП здійснює догляд за дитиною до досягнення нею однорічного віку та відповідно до закону отримує допомогу: що з єдиним внеском?
10:05 - Щодо подання уточнюючого Розрахунку у разі повернення суб’єктом господарювання ФОПу суми попередньої оплати, яка була відображена у розрахунку за попередній період
09:56 - Чи включаються до складу податкової знижки витрати, понесені фізичною особою на лікування за наслідками 2025 року?
09:56 - Чи включаються до складу податкової знижки витрати, понесені фізичною особою на лікування за наслідками 2025 року?
09:54 - Податковий календар на 16 лютого 2026 року
09:53 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за користування надрами надійшло 221,4 тис. гривень
09:52 - Понад 37,1 млн грн плати за землю спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини фізичні особи
09:50 - Рентна плата за спецвикористання води: понад 1,1 млн грн – надходження першого місяця до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
09:49 - Онлайн-платформа «Діалог влади та бізнесу» на Дніпропетровщині: консультації, роз’яснення та інформаційна підтримка бізнесу
09:47 - З 1 березня 2026 року – нові форми звітності для виробників та продавців підакцизних товарів
09:46 - У січні 2026 року місцеві бюджети отримали понад 40,5 млрд гривень
09:43 - Ворог вдарив по енергетиці Одеси: руйнування надзвичайно серйозні


Більше новин