На платформі е-Ветеран можна подати заяву до фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб

02.12.2024 18:37 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відсьогодні на платформі е-Ветеран можна подати заяву до фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.  Ця послуга спростить процес отримання необхідної допомоги, заходів з підтримки та покращить комунікацію між ветеранами війни, демобілізованими особами та фахівцями із супроводу ветеранів. «Наразі до роботи приступили 559 фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб у всіх регіонах країни.
З наступного року кількість фахівців збільшиться.
Для ефективної роботи фахівців із супроводу було розроблено онлайн заяву щодо отримання заходів з підтримки, яку заповнює ветеран війни або інша особа, яка має право на послугу.
Створено електронний кабінет фахівця для опрацювання таких заяв та надання заходів з підтримки.
Мінветеранів поступово цифровізує послуги та сервіси для ветеранів не тільки на національному рівні, а й на рівні областей, районів та громад», – зазначила Міністр у справах ветеранів України Наталія Калмикова. «Ми прагнемо створити всі необхідні умови та цифрові інструменти для ветеранів та членів їх родин, які оптимізують їх взаємодію з державою та спростять повернення ветеранів війни до цивільного життя.
Менш ніж за два роки ПРООН допомогла розробити шість електронних сервісів на порталах Дія та е-Ветеран.
Одним із них став сервіс подачі заяв кандидатів на посади фахівці із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.
Цифрові інструменти, які сьогодні реалізовані, доповнять попередні напрацювання, здійснені у співпраці з Урядом за підтримки партнерів.
Це допоможе цифровізувати процеси між ветераном війни  та фахівцем із супроводу, і, таким чином, полегшить та пришвидшить їх взаємодію», – зазначив Яко Сільє, Постійний представник Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні. Подати заяву на отримання заходів з підтримки можуть: ветерани війни; демобілізовані особи; члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; члени сім’ї загиблого (померлого) Захисника і загиблої (померлої) Захисниці України; постраждалі учасники Революції Гідності, члени їхньої сім’ї;  особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; члени сім’ї осіб, які зникли безвісти за особливих обставин під час проходження військової служби (в тому числі члени сімей полонених). Після подачі заяви фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб зв’яжеться із заявником та забезпечить інформаційний супровід і підтримку, проконсультує щодо отримання статусів, пільг, послуг, проходження реабілітації, працевлаштування, започаткування власної справи тощо. Довідково Послуга розроблена Міністерством у справах ветеранів України за підтримки «Проекту підтримки Дія», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансування Швеції.

Додати коментар

Користувач:
email:





From Wall Street to Tokyo,
London to Hong Kong and back,
The financial world spins.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 17 березня: нафтова криза триває
20:40 - Британію радо приймуть назад до єдиного ринку ЄС – міністр Франції
20:27 - Російські доходи від нафти у березні впадуть на 52% відносно минулого року – Reuters
19:43 - Група експертів з ЄС відвідає нафтопровід "Дружба" вже 18 березня
19:23 - Побоювання щодо обвалу американського фондового ринку слабшають
18:55 - В Україні розпочалася інформаційна кампанія для дітей та молоді Global Money Week 2026
18:45 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 18 березня
18:06 - Відключення світла 18 березня застосовуватимуть тільки щодо бізнесу
18:04 - Kernel втретє виграв суд у міноритарних акціонерів у Люксембурзі
17:56 - Повідомлення про оприлюднення проведення консультацій щодо проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Національного плану з енергетики та клімату на період до 2030 року»
17:50 - Шрі-Ланка екстрено скуповує паливо через війну в Ірані
17:45 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Національного плану з енергетики та клімату на період до 2030 року»
17:33 - Департамент екологічної оцінки
17:24 - Наглядову раду "Нафтогазу" очолив канадець Найтінгейл
17:05 - "Нафтогаз" планує розробити одне з найбільших газових родовищ у Чорному морі – ЗМІ
17:00 - Зміна оплати праці суддів зруйнує баланс влад
16:57 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску після зміни місцезнаходження платника
16:55 - В ЄДР внесений запис про припинення підприємницької діяльності ФОПа: зняття з обліку в контролюючому органі
16:53 - Сплатили за ліцензію, подайте Заяву про внесення чергового платежу
16:52 - Через "Дію" подали сто тисяч заяв на компенсацію "автоцивілки"
16:50 - Чи необхідно сплачувати суму заборгованості зі сплати єдиного внеску у разі наявності надміру сплачених сум єдиного внеску?
16:49 - Сплата транспортного податку – підтримка економічної стабільності регіонів
16:47 - Сервіс «єЧек» дозволяє покупцям отримувати цифровий фіскальний чек безпосередньо у мобільному застосунку свого банку
16:47 - Засідання Комісії
16:45 - Податковий розрахунок: граничний термін подання звіту самозайнятими особами за І квартал 2026 року
16:44 - Результати енергетичних переговорів України з партнерами: створять Стратегічний Резерв
16:41 - Застосування податкового комплаєнсу – сучасна система управління податковими ризиками
16:36 - До небанківської установи застосовано захід впливу
16:32 - Електронний кабінет: подання заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені
16:32 - У 2025 році Henkel забезпечила органічне зростання та підвищила прибутковість завдяки інноваціям і підвищенню ефективності


Більше новин