До 11 фінансових компаній застосовано заходи впливу

02.12.2024 15:27 | Національний банк України

Національний банк України застосував до 11 фінансових компаній заходи впливу у вигляді вимоги про вжиття заходів, спрямованих на усунення (виправлення) виявлених під час нагляду порушень.
Зазначені компанії зобов’язані привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства України, а саме: абзацу третього підпункту 1 пункту 8 Положення про пруденційні вимоги до фінансових компаній, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 27.12.2023 № 192 (зі змінами)
За порушення пруденційних вимог заходи впливу застосовані до:
ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “МІА ГРУП” (ЄДРПОУ 42337630); ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “АРАГОН”  (ЄДРПОУ 42014911); ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “ЮНІВЕРСАЛ КОМПАНІ” (ЄДРПОУ 40152242); ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “ПРОГРЕСИВНІ ФІНАНСИ” (ЄДРПОУ 43966380); ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “В ЛІЗИНГ” (ЄДРПОУ 39453869); ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ІМПОРТ КАРС ЛІЗИНГ” (ЄДРПОУ 43604674); ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФК ПРОФІТ” (ЄДРПОУ 43019891). Зазначені установи зобов’язані вжити заходів для усунення (виправлення) виявлених під час нагляду порушень та привести свою діяльність у відповідність з вимогами законодавства України у строк до 25 грудня 2024 року;
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “КАПІТАЛ ДЖІРІНГ” (ЄДРПОУ 40091114); ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЗЕТ-ФІНАНС” (ЄДРПОУ 41469490); ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЕФ ЕС ДЖИ” (ЄДРПОУ 43583241). Зазначені установи зобов’язані вжити заходів для усунення (виправлення) виявлених під час нагляду порушень та привести свою діяльність у відповідність з вимогами законодавства України у строк до 01 січня 2025 року;
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КЛАЙ КРЕДИТ” (ЄДРПОУ 43616748) – зобов’язане вжити заходів для усунення (виправлення) виявлених під час нагляду порушень та привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства України до 10 січня 2025 року. Рішення про застосування заходів впливу до зазначених установ ухвалені Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг 28 листопада 2024 року за результатами безвиїзного нагляду за діяльністю з надання фінансових послуг.
Вони набирають чинності з 29 листопада 2024 року.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші течуть рікою,
На фінансовому ринку,
Інвестуй розумно.

- Fin.Org.UA

Новини

18:06 - У Києві ворожий дрон пошкодив житловий комплекс, який добудовують
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 29 квітня
17:21 - ВАКС конфіскував активи екснардепа Царьова
17:18 - У Системі BankID НБУ відновлюються тарифи на послуги, що надаються Національним банком її учасникам
17:15 - Нафта, золото та добрива: Світовий Банк оприлюднив прогноз цін у 2026 році
16:52 - Акції Spotify обвалилися: яка причина
16:45 - ЄІБ цьогоріч може збільшити фінансування відновлення України на 230 мільйонів євро – Кулеба
16:38 - Henkel і фонд savED відкрили перший підземний освітній простір на Харківщині
16:36 - Казахстан змінив маршрути після блокування московія постачання нафти "Дружбою"
16:30 - Як бізнесу вийти на енергоринок
16:10 - Правоохоронці затримали шахраїв, які ошукували військових
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 29.04.2026
15:57 - Україна запросила компанії США відновлювати газову інфраструктуру
15:50 - В Україні очікується зростання виробництва гречки у майже 2 рази, проса – в 2,5
15:37 - ОАЕ заявили про вихід з ОПЕК: які причини та до чого це призведе
15:28 - московія наростила експорт нафти до Сакартвело до історичного максимуму
15:20 - Угорці хочуть постачати газ Україні попри заборону Орбана – ЗМІ
15:06 - В Україні порахували, скільки щорічно витрачають на Чорнобильську зону
15:00 - У "Дії" доступна нова облігація "Білогірськ": яка вартість та дохідність
14:43 - Депутата міськради викрили на оборудках: заробляв на відходах
14:35 - Європа втратила мільярди євро на паливних субсидіях: хто став лідером
14:29 - Чим особливе Люкс FM: музика, настрій і драйв
14:23 - "Багато хто зазнав збитків": половина малого бізнесу в московії втратила прибуток
14:00 - Перший газовоз проскочив через Ормуз – ЗМІ
13:55 - Цьогоріч "Укрзалізниця" від продажу брухту отримала більше доходу, ніж за увесь 2025 рік
13:45 - Як стати одним із лідерів у девелопменті житла на ринку Львова. Підхід LEV Development
13:45 - Уряд не скасував запровадження ПДВ для ФОП, а лише відтермінував – ЗМІ
13:38 - Агентство Міноборони замовило дронів на 2,5 мільярда
13:30 - Викрадення українського зерна Росією: Зеленський анонсував нові санкції
13:28 - Top Employers вкотре визнав ВАТ Україна кращим роботодавцем України, Європи та світу


Більше новин