Суд зняв арешт з акцій "Київстару"

29.11.2024 19:13 | Економічна правда

Шевченківський районний суд Києва зняв арешт з 47% корпоративних прав компанії "Київстар", яка входить до складу міжнародної групи Veon. Про це йдеться у релізі "Київстару", який є у розпорядженні ЕП. Під арештом перебували 47,85% корпоративних прав Veon у "Київстарі" та 100% корпоративних прав в інших українських дочірніх компаніях групи: Ukraine Tower Company, Kyivstar Tech і Helsi. Цим рішенням суд повністю скасував раніше накладені обмеження на корпоративні права, зокрема на 47,85% статутного капіталу "Київстару".
Ця частка належить структурам, пов’язаним із LetterOne — компанією, з якою володіють підсанкційні російські олігархи Михайло Фрідман, Петро Авен та Андрій Косогов.
Вони входять до найближчого оточення президента московія Владіміра Путіна та фінансують російську агресію. "Сьогоднішнє рішення дозволяє нам зосередитися на розширенні 4G, підвищенні енергетичної стійкості та розвитку цифрових послуг.
Завдяки нашій команді та підтримці VEON ми відіграємо ключову роль у зміцненні стійкості України та її відбудові", – заявив СЕО Київстар Олександр Комаров. У компанії VEON, акції якої торгуються на біржі Nasdaq, також привітали рішення суду від імені всіх зацікавлених сторін.
"Створюючи безпечне та прозоре середовище для прямих іноземних інвестицій, Україна демонструє себе як надійний партнер для міжнародного бізнесу та зміцнює довіру нинішніх і потенційних інвесторів", – зазначив Огі К.
Фабела II, Голова правління та засновник VEON. Читайте також: "Алло, Фрідман? Ти не повіриш".
Чи націоналізує Україна "Київстар" Нагадаємо: Раніше, у жовтні 2023 року, суд наклав арешт на всі корпоративні права в Україні, що належали підсанкційним російським олігархам Михайлу Фрідману, Петру Авену та Андрію Косогову, які входять до оточення президента московія Владіміра Путіна та фінансують російську агресію. За даними джерел ЕП, серед арештованих активів були 100% ПрАТ "Київстар", які нібито контролювалися цими олігархами через нідерландську компанію VEON Ltd..
А також належні вже самому "Київстару" частки в інших компаніях, зокрема ТОВ "Хелсі Україна", у розпорядденні якої медичні дані більшості українців, які уклали декларацію з сімейним лікарем. Згодом, Шевченківський районний суд Києва уточнив рішення про арешт акцій мобільних операторів Київстар і lifecell, який тепер стосується лише часток, що контролюються московитськими олігархами. У квітні 2024 року lifecell повідоми, що готується оскаржити рішення суду щодо заморожування частки Фрідмана (19% акцій) у компанії. Згодом, 16 квітня, Апеляційний суд Києва скасував арешт частки у 19,8% акцій компанії Lifecell та 100% акцій Paycell, що відкриває шлях до завершенн угоди із NJJ Holding.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не мають колір,
І не вони роблять людину,
Тільки у розумній долі
Фінанси роблять дива знущання.

- Fin.Org.UA

Новини

17:56 - Екскерівник Cisco в Україні став регіональним менеджером Visa у 17 країнах
17:35 - У Саудівській Аравії – найбільший з 2018 року дефіцит бюджету
17:14 - Нацбанк показав курс долара та євро на 6 травня
16:58 - Заволодіння зерном ДПЗКУ на 60 мільйонів доларів: НАБУ і САП завершили багаторічне слідство
16:50 - Польща хоче побудувати платну трасу до Львова, а гроші збирати до свого бюджету
16:48 - До трьох фінансових установ застосовано заходи впливу
16:30 - Як регулятори реагують на паливний шок
16:27 - НБУ оштрафував NovaPay на 8 мільйонів: компанія не оскаржуватиме рішення
16:20 - Як виглядає онлайн-консультація
16:15 - Стало відомо, які збитки зазнала московія від атак на Туапсе
16:00 - "Укрзалізниця" повідомила, за чий рахунок оновить рекламну інфраструктуру
15:45 - Економіка України показала скорочення за квартал вперше за 3 роки – Держстат
15:34 - "Подальші темпи залежать від фінансування": Свириденко розповіла про ремонт доріг
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.05.2026
15:17 - Єгипет продовжує приймати викрадене Росією українське зерно – МЗС
15:15 - Імпорт електроенергії в Україну у квітні впав на 40%
14:57 - Тігіпко став позаштатним радником Буданова
14:37 - Amazon розширює логістичну мережу
14:35 - Україна наростить імпорт газу з Польщі: регулятор погодив проєкт
14:17 - Nova запустила платформу електронного документообігу для бізнесу
13:55 - Інвестували 12 мільйонів євро: Carlsberg запустив в Україні нову баночну лінію
13:55 - Комітет Ради позачергово розгляне проєкт про підняття зарплат поліцейським
13:38 - У Луцьку посадовця міськради викрили на хабарі
13:33 - МАГАТЕ виявило пошкоджене обладнання на Запорізькій АЕС після атаки безпілотника
13:20 - ПУМБ інвестував в створення інклюзивного бізнесу 100 млн грн
13:16 - Свириденко розкрила цьогорічні приватизаційні плани
13:00 - У перелік "Доступних ліків" додали нові препарати
12:58 - На аукціон виставили нове нафтогазове родовище за мільярд
12:40 - Українці збільшили попит на бензинові та гібридні авто: які моделі обирають
12:30 - До небанківської установи застосовано заходи впливу


Більше новин