Уряд скасував ліцензії на експорт трьох агрокультур та олії

29.11.2024 15:30 | Економічна правда

Кабінет міністрів України скасував режим ліцензування експорту зернових, бобових, олійних культур та олії з 1 грудня.Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки."З 1 грудня запрацює режим експортного забезпечення, який дозволить в автоматичному режимі відстежувати експорт окремих видів агропродукції.
Щоб запобігти подвійному контролю з боку держави ми скасовуємо ліцензування експорту відповідних сільськогосподарських товарів", - пояснив заступник міністра економіки Тарас Качка.За його словами, скасування режиму ліцензування аграрної продукції необхідно для недопущення непорозумінь під час митного оформлення експорту.Натомість ліцензування експорту пшениці, кукурудзи, насіння соняшнику та ріпаку до Болгарії, Румунії, Словаччини, Угорщини та Польщі залишається без змін.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money in motion
Fluctuations everywhere
Tread cautiously now

- Fin.Org.UA

Новини

15:02 - Українська розвідка зафіксувала "сіру" схему нафтопереробки московія
14:30 - Рада підтримала закон про декриміналізацію дорослого контенту в першому читанні
14:26 - Українські авіакомпанії розповіли про ризики для відновлення роботи
14:05 - СБУ викрила розкрадання 10 млн грн на закупівлях для відновлення зруйнованих ТЕС
14:00 - Ветерани, бізнес та зірки — ПриватБанк запустив іміджеву кампанію про життя тут і зараз
14:00 - Безглуздий проїзний за 3,6 тисячі. Як нові тарифи на громадський транспорт вдарять по киянах
14:00 - У червні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на шість компаній
13:40 - Власників зруйнованого житла звільнили від плати за газ: регулятор ухвалив рішення
13:10 - Київ передумав перераховувати до держбюджету 1,25 мільярди гривень: яка причина
13:00 - Підхід IB Alliance: чому девелоперу варто встановлювати резервне живлення навіть у зданих будинках
12:56 - Оновити персональні дані зручно та без черг можна через Електронний кабінет
12:54 - ФОП здійснює діяльність у декількох місцях продажу: ведення обліку товарних запасів
12:52 - До якого контролюючого органу подається податкова декларація з туристичного збору податковим агентом?
12:50 - Чи включається до доходу ФОПа – платника єдиного податку позитивна різниця від продажу банком іноземної валюти за дорученням такої особи?
12:50 - Дрони атакували один з найбільших НПЗ півдня московія – росЗМІ
12:47 - Відсутність зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу, діапазон фіскальних номерів не отримано: чи дозволяється використання ПРРО?
12:46 - Випадки, в яких фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи
12:45 - московія перенаправить експорт подалі від Азовського моря після атак дронів – ЗМІ
12:44 - Які доходи нерезидента із джерелом їх походження з України оподатковуються податком на доходи нерезидента?
12:43 - Національний банк пом’якшує обмеження у зв’язку зі змінами у законодавстві ЄС
12:41 - Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з переоцінки (уцінки/дооцінки) необоротних активів?
12:40 - За якою формою подається заява про отримання витягу з реєстру обладнання для підготовки або обробки тютюну, тютюнової сировини, промислового виробництва тютюнових виробів?
12:39 - В якому розділі Електронного кабінету можливо переглянути інформацію щодо Повідомлення про завершення розрахунків платників податків за відповідними операціями з експорту товарів, до яких застосовано режим експортного забезпечення?
12:37 - Податковий календар на 15 липня 2026 року
12:34 - Дніпропетровщина: у порівнянні з минулим роком кількість платників єдиного внеску зросла на понад 10,5 тисяч осіб
12:30 - У Дніпрі викрили "оборудку" з продажем нерухомості держпідприємства
12:30 - Простота як конкурентна перевага — який запит клієнтів банків та як його задовільнити
12:29 - Від фізичних осіб місцеві бюджети Дніпропетровщини з початку року отримали майже 4,5 млн грн туристичного збору
12:29 - Від фізичних осіб місцеві бюджети Дніпропетровщини з початку року отримали майже 4,5 млн грн туристичного збору
12:27 - Понад 2,8 млрд грн рентної плати – внесок платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету


Більше новин