єРобота: На грантові кошти підприємець розширив бізнес – School of Modern Skills – курси програмування для дітей

02.11.2024 10:00 | Міністерство економіки України

| Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів «Власна справа», за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.
School of Modern Skills — це курси програмування для дітей віком від 4 до 15 років, де навчання виходить за межі технічних знань, готуючи молодь до побудови майбутнього України.
Проєкт започаткував Андрій Одаренко, ветеран, який після втрати ноги на війні не лише знайшов сили почати нове життя, а й створив бізнес, що приносить користь суспільству. Його шлях розпочався після повернення з фронту, коли він вирішив присвятити себе допомозі дітям, надихнувшись ідеєю справедливого суспільства.
Колишній поліцейський і доброволець, Андрій у 2015 році відправився на схід України, де пройшов через найбільш гарячі точки війни. Військові жахіття, особливо страждання дітей, глибоко вразили його. Після важкого поранення та ампутації ноги, Андрій пройшов складну фізичну і моральну реабілітацію. Проте, замість того, щоб зупинитися, він вирішив присвятити своє життя майбутньому поколінню.
Його IT-школа — це більше, ніж просто курси програмування. Це простір, де кожна дитина може зрозуміти свою важливість і роль у побудові ідеальної країни. Андрій переконаний, що діти — це чисті аркуші, які можуть вирости свідомими, креативними й відповідальними громадянами. Школа пропонує різні напрями: від робототехніки Lego та Arduino до програмування у Minecraft, основ програмування, Illustrator & Photoshop. Для старших учнів є складніші курси з Python та вебдизайн у Figma. В School of Modern Skills діти не тільки здобувають технічні знання, а й отримують навички критичного мислення, розв'язання проблем і самореалізації.
Отримавши грант від програми «Власна Справа», Андрій інвестував кошти в закупівлю обладнання, рекламу та оренду приміщення, що дало поштовх для розвитку школи.
Та на цьому Андрій не зупиняється. Він активно підтримує ветеранів, організовує спільні проєкти й допомагає побратимам знаходити нові шляхи для реалізації після війни. Його мета — показати, що навіть після важких втрат життя можна побудувати заново і знайти нові можливості.
«Вірте в себе, не зупиняйтеся і стукайте у всі двері — вам обов’язково відкриють. Ветерани потребують підтримки, а діти — можливостей для реалізації свого потенціалу. Робіть добро, і помічники знайдуться самі», — впевнений Андрій.
Нагадаємо, урядовий проект єРобота є однією зі складових політики «Зроблено в Україні» та включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів ветеранам та другому з їх подружжя, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Monetary policy,
Interest rates and inflation,
Central bank power.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:55 - ФРС США очікувано залишила базову ставку на рівні 3,5-3,75%
20:30 - Сінево сплатила понад 320 млн податків – найбільше з початку повномасштабного вторгнення
20:25 - Порошенко заробив удвічі більше, ніж решта нардепів разом: хто ще в топі
20:00 - Новини 29 липня: атака на Wildberries, хусити хочуть брати плати за прохід Червоним морем
19:40 - Комуністи поступаються: Куба відкриває десятки галузей для приватного бізнесу
19:10 - Війна з Іраном майже знищила знижку на російську нафту для Індії
18:40 - Стало відомо, скільки Україна втрачає за кожен день блокади портів
18:40 - Київстар ТБ, "Агенти крові" та партнери об'єднали донорів крові під час акції "Пульс життя"
18:10 - московія планує ще на місяць заборонити експорт дизельного пального
17:40 - Від виробництва залишилися руїни: росіяни вдарили по молокозаводу
17:30 - Розпочинається обговорення змін до системи управління надавача фінансових платіжних послуг
17:10 - Нацбанк показав курс долара та євро на 30 липня
17:00 - Всупереч тренду: Акордбанк став лідером за темпами розвитку мережі відділень в Україні
16:57 - Матеріальна допомога надається роботодавцем всім або більшості працівникам і має систематичний характер: що з ПДФО?
16:56 - Для обчислення загального МПЗ ФОП – платникам єдиного податку другої-четвертої груп необхідні дані щодо нормативної грошової оцінки землі
16:55 - Платникам акцизного податку, які здійснюють виробництво, оптову, роздрібну торгівлю пальним та зберігання пального
16:54 - До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з імпорту товарів!
16:52 - Податковий комплаєнс: системна основа справедливого адміністрування
16:51 - Автоматизована система формування платіжних інструкцій – підвищення прозорості та прогнозованості процесів стягнення податкового боргу
16:50 - Як перевірити стан розрахунків з бюджетом
16:49 - Стратегічні рішення, допуск іноземних цінних паперів та захист інвесторів: результати засідання НКЦПФР
16:49 - Продовжується робота над створенням сучасної системи управління податковими ризиками
16:48 - Чи застосовуються пільги при сплаті податку на нерухоме майно за садовий та дачний будинки?
16:47 - Земельна ділянка перебуває у спільній (спільній частковій) власності кількох юридичних осіб: як обчислюється земельний податок?
16:47 - Як підготуватись до приходу іноземних інвесторів
16:47 - Міненерго розповіло про підготовку до будівництва 1,5 ГВт генерації
16:45 - Що є виробами медичного призначення та лікарськими засобами з метою застосування РРО?
16:43 - Чи враховується при визначенні фінансового результату до оподаткування недоамортизована частина ремонту орендованого ОЗ по закінченню договору оперативної оренди?
16:40 - Щодо ставок та коефіцієнтів до ставок з рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України


Більше новин