У Києві хочуть будувати дорогу до непрацюючого аеропорту за півтора мільярда

01.11.2024 20:12 | Економічна правда

Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.
Києва" Київської міської держадміністрації 30 жовтня оголосила тендери на проєктування і будівництво першої черги дороги до аеропорту "Київ" (Жуляни) загальною очікуваною вартістю 1,56 мільярда гривень.
Про це пишуть "Наші гроші" із посиланням на "Прозорро".

Йдеться про будівництво під"їзної автомобільної дороги від проспекту Валерія Лобановського (поблизу примикання вулиці Володимира Брожка) до міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) у Солом"янському районі Києва.
Згідно із затвердженим у вересні вересні 2023 року проєктом, загальна довжина ділянки будівництва складатиме 4,3 км.
Для верхнього шару покриття буде використовуватися щільний дрібнозернистий асфальтобетон типу А марки 1, модифікований полімерною добавкою, на бітумі БНД 70/100 з додаванням ПАР.
Перша черга будівництва - це 2,8 км дороги із двома смугами в одному напрямку, а також смуга безпеки, велосипедна смуга, місцеві проїзди, тротуари, очисні споруди, надземний пішохідний перехід довжиною 27 м, світлофорний об"єкт, підпірні стінки тощо.
Проєктні роботи для першої черги будівництва очікуваною вартістю 7,38 млн грн і будівельні роботи очікуваною вартістю 1,56 млрд грн планують замовити зі строком виконання до середини 2026 року.
Друга черга будівництва - це 1,5 км дороги з однією смугою в одному напрямку, тротуари і очисні споруди.
Восени 2023 року проєктні роботи по ній замовили у ТОВ "ВКФ "Стандарт-Авто" за 1,22 млн грн, а будівельні роботи - у ТОВ "КП"Шляхбуд Інвест" за 135,94 млн грн.
Як зазначає видання, історія цього проєкту почалася у 2010 році в рамках підготовки до "Євро-2012".
Первинний договір на будівельні роботи уклали з ПрАТ "Укратоменергобуд" на 174,35 млн грн у квітні 2010 року за результатами закупівлі "у одного учасника", погодженої Нацагенством з питань Євро-2012.
Тоді дорогу довжиною 3,5 км мали збудувати до березня 2012 року.
У 2017 році "Укратоменергобуд" за переговорною процедурою отримав ще один підряд на додаткові будівельні роботи вартістю 200,55 млн грн.
Але зрештою з них виплатили 137,69 млн грн.

Нагадаємо:
Господарський суд міста Києва стягнув з ТОВ "Рілейд" на користь АТ "Укрзалізниця" 7,13 млн грн.
Приватна фірма, яка отримала підряд у змові з іншим підприємством, виконувала роботи під час будівництва залізничного пасажирського сполучення Київ-аеропорт "Бориспіль".

Додати коментар

Користувач:
email:





Ділянки підуть,
Берегти їх власники
І розум, й мудрість

- Fin.Org.UA

Новини

11:59 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:56 - "Епіцентр" розповів, скільки торгових центрів втратив за час війни
11:54 - Антикорсуд призначив Кириленку адвоката: його власний перебуває у відпустці
11:52 - НКЦПФР застерігає громадян від співпраці з Анною Коваленко та ПП «КУА «КОВАЛЕНКО ПРО ІНВЕСТ»»
11:23 - Штрафи за адмінправопорушення підвищать: уряд подав до Ради законопроєкт
11:18 - Нафта знову піднялась до 83 доларів за барель
10:48 - Заволодіння бюджетними коштами: у Києві судитимуть підрядника КП "Плесо"
10:28 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
10:21 - Термін, в який ФОП надає документи для проведення документальної перевірки (планової або позапланової)
10:20 - В яких випадках ДПС відмовляє у проставленні апостиля?
10:18 - Яку інформацію щодо ліцензування видів господарської діяльності можна отримати в Контакт-центрі ДПС?
10:17 - Суб’єкт господарювання - власник нерухомого майна надає в оренду частину приміщень: чи подавати Заяву за ф. № 20-ОПП?
10:15 - В які строки надсилається податкова вимога та які відомості вона повинна містити?
10:11 - Платник має об’єкти нерухомості, що розташовані на територіях активних бойових дій: чи подавати податкову декларацію з податку на нерухоме майно?
10:09 - Податкова знижка за витратами на переобладнання транспортного засобу: які документи подаються разом із декларацією про доходи
10:08 - При зміні КЕП в ПРРО не відображається історія розрахункових операцій: дії суб’єкта господарювання
10:06 - Чи має право уповноважений представник, відомості про якого наявні в ЄДР, підписати Реєстраційну картку для отримання КЕП в КНЕДП ДПС?
10:05 - Закриття платником податків об’єкта оподаткування: заповнення розділу 3 Заяви за ф. № 20-ОПП та термін її подання
10:04 - За якими ідентифікаторами форм формується Запит про отримання витягу з реєстру страхувальників?
10:02 - Податковий календар на 10 серпня 2026 року
10:02 - Співвласник "Volkswagen" закликав керівництво "діяти негайно" на тлі кризи автогіганта
10:01 - Від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 26,6 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
10:00 - За видобування кам’яного вугілля платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 99,3 млн грн рентної плати
10:00 - Податкові ініціативи та збій бронювання заганяють бізнес у тінь
09:58 - Дніпропетровщина: внесок платників до місцевих бюджетів – майже 5,0 млрд грн плати за землю
09:55 - Відкрита комунікація як запорука ефективного партнерства: податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу актуальні питання податкового законодавства
09:52 - Для окремих ліцензій на тютюн і пальне запроваджено зазначення кадастрових номерів
09:50 - Імпортуєте послуги від нерезидента? Не забувайте про валютний нагляд
09:26 - Ворог знищив відділення "Нової пошти" на Сумщині
09:00 - Дрони атакували Єкатеринбург: на території складу Wildberries вирує пожежа


Більше новин