На урядову лінію СТРУМ від початку роботи надійшло майже 20 тисяч звернень

01.11.2024 18:20 | Міністерство енергетики України

На урядову лінію СТРУМ від початку роботи надійшло майже 20 тисяч звернень ludmila.petrovska 01 листопада 2024, 18:20 Цілодобова гаряча лінія з питань енергозабезпечення 15-49, яку започатковано в липні поточного року, за три місяці роботи прийняла та обробила понад 19,3 тисячі звернень громадян.
З них 59% абонентів отримали вичерпні консультації зі своїх питань, решта 41% звернень були спрямовані на розгляд відповідним органам виконавчої влади для вирішення за конкретними напрямками.
Урядова лінія СТРУМ працює як частина заходів із підтримки енергетичної стійкості країни і кожного українця та підготовки і проходження осінньо-зимового періоду.
На гарячу лінію СТРУМ можна звертатися для отримання консультацій з питань:
підвищення енергонезалежності оселі або підприємства; отримання детальної інформації про державні програми фінансової підтримки для встановлення та запуску автономних генераційних потужностей; актуальної ситуації в енергетичній сфері, готовності до опалювального сезону, зокрема в регіонах та громадах. Детально про урядові програми фінансової підтримки для посилення енергонезалежності громадян та бізнесу можна також дізнатися за посиланням, або на порталі energy.zminye.in.ua.
Новини Новини Міністерства

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear, which way?
Forecasters predict the trend
Uncertainty reigns

- Fin.Org.UA

Новини

14:10 - Ціни на моркву на українському ринку впали у понад 3 рази за рік
14:00 - "ДТЕК Нафтогаз" реструктуризує борг на майже пів мільярда доларів
14:00 - Рада з фінансової стабільності схвалила оновлені Стратегію з розвитку кредитування та Стратегію з розвитку іпотечного кредитування
13:56 - В Україні запрацюють нові правила використання земель під торфовищами: що зміниться
13:47 - Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
13:46 - Робота без укладення трудового договору позбавляє працівника соціальних гарантій
13:44 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
13:43 - Податкові надходження, цифровізація та податкова медіація: ключові теми зустрічі Лесі Карнаух та бізнес-спільноти
13:41 - Майже 486,1 млн грн рентної плати за видобування залізних руд спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
13:39 - Єдиний рахунок: коли та за якою формою платником визначається напрям використання сплачених коштів
13:37 - До уваги ФОПів – платників єдиного податку першої та другої груп!
13:35 - Дніпропетровщина: платники податку на прибуток поповнили загальний фонд держбюджету на понад 2,4 млрд гривень
13:34 - Суд заарештував будинок посадовиці львівської податкової служби
13:25 - Контрабандний алкоголь як дипломатичний вантаж: учасникам схеми повідомили про підозру
13:16 - В Україні стартував етап внесення даних у базу цін будівельних матеріалів
12:55 - У Києві збудували 5 мегаватів резервного живлення критичної інфраструктури
12:48 - Інвестиції техногігантів у ШІ знизили вільний грошовий потік до десятирічного мінімуму
12:28 - НБУ у квітні оштрафував три фінкомпанії за порушення фінансового моніторингу
12:16 - Дніпропетровщина: надходження акцизного податку з ввезених товарів до загального фонду держбюджету від платників зросли на 67,3 %
12:15 - Ціни на огірки продовжують стрімко знижуватися
12:14 - Від фізичних осіб надходження податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 23,4 %
12:10 - Mercedes відкликає понад 100 тисяч автомобілів у США
12:00 - Ринки капіталу, інвестиції та криптоактиви: НКЦПФР провела зустріч із BAC та TheCityUK
11:45 - Суд завдав удару у відповідь: глобальне мито Трампа у 10% теж визнали незаконним
11:38 - Українці у квітні купили 6,2 тисячі нових легковиків: які моделі обирає населення та бізнес
11:32 - Роздрукування чи створення в електронному вигляді Z-звіту, в якому відсутні обов’язкові реквізити: відповідальність
11:31 - ФОП – платник єдиного податку (першої, другої та четвертої груп) не сплатив авансовий платіж з військового збору: чи нараховується пеня?
11:30 - Способи подання заяви про повернення надміру та/або помилково сплачених сум єдиного внеску
11:29 - Чи виникає дохід у юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи від продажу іноземної валюти, отриманої від здійснення операцій з експорту?
11:28 - Чи може приватний нотаріус включити до складу витрат сплачену за свій рахунок суму страхових внесків на користь найманих працівників за договорами недержавного пенсійного забезпечення?


Більше новин