Україна може пройти зиму без планових відключень світла: у ДТЕК назвали умову

01.11.2024 16:47 | Економічна правда

Українці можуть пройти зиму без планових відключень світла, якщо об"єкти енергетики вдасться захистити від обстрілів.
Про це в коментарі Telegraf розповів виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.
На питання, коли чекати повернення графіків світла, він відповів, що до них енергетики можуть і не повернуться.
"Я не можу сказати (коли чекати повернення графіків - ЕП), тому що, якщо ситуація буде така, як зараз, то, в принципі, ми до графіків і не повернемось", - зазначив Сахарук.
Це стосується і зими: якщо вдасться захистити енергооб"єкти, то холодні місяці можуть пройти зі світлом.
"Можемо так пройти.
Якщо ми зможемо ефективно захистити, з погляду протиповітряної оборони, наші об"єкти, такі як генерація, передача.
Це, звичайно, така дуже важлива компонента для того, щоб пройти зиму без відключень", - розповів виконавчий директор ДТЕК.
Нагадаємо:
Погодинні графіки відключення електроенергії можуть початися вже з наступного тижня через відчутне зниження температури.
У "Центренерго" наголошують, що визначення графіків аварійних відключень - це виключна компетенція НЕК "Укренерго".
В "Укренерго" поки не бачать підстав для запровадження графіків обмеження споживання для населення.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – лист, в якому
Кожна цифра – слово, що
Іноді промовля

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.04.2026
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 31 березня: Іран погрожує атаками Tesla та Google, США перенесли продаж активів "Лукойла"
20:45 - СОТ не здатна вирішити проблеми сьогодення – торговельний представник США
20:35 - Податківці викрили "тіньові" продажі у великій мережі побутової техніки
20:20 - НБУ оштрафував дві страхові компанії
20:05 - Мінфін почав шукати радника з продажу "Сенс Банку" і Укргазбанку
20:00 - Першого квітня світло вимикатимуть тільки для бізнесу
19:44 - США вчетверте перенесли дедлайн продажу міжнародних активів "Лукойл"
19:28 - У Києві прокуратура вимагає знести самочинно зведені будівлі на Подолі
19:15 - Соболев задекларував 3,6 млн грн доходів за 2025 рік: більше половини – з КШЕ
19:13 - Україна та ПРООН поглиблюють співпрацю в ключових секторах економіки
18:50 - Іран пообіцяв атакувати підрозділи Tesla, Google та інших компаній – ЗМІ
18:45 - Інформація щодо попереднього аналізу базових сценаріїв можливої оптимізації та об’єднання ЦОВВ
18:43 - Ostchem Фірташа запускає виробництво нового виду добрива
18:40 - Очільник Мінрозвитку заробив на посаді півтора мільйона за 2025 рік: що ще є в декларації Кулеби
18:32 - Китай знизив економічний прогноз до найнижчого з 1991 року – ЗМІ
18:27 - Українські дрони атаками на балтійські порти "спалили" мільярд доларів доходів московія від нафти
18:20 - Сигналів від московія щодо енергетичного перемир’я немає – Зеленський
17:58 - Звіт про стан виконання у 2025 році операційного плану заходів з реалізації у 2023— 2025 роках Стратегії розвитку галузі рибного господарства України на період до 2030 року
17:58 - США зняли санкції з трьох російських суден
17:56 - В Україні працюють 26 іноземних виробників ліків, які залишились на ринку московія – дослідження
17:40 - MELIS від NUMO Development здобув перемогу в головному архітектурному конкурсі України 2026
17:30 - В одному з найбільших міст України дозволять їздити швидше
17:16 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 1 квітня
17:05 - Страховики України збільшили надходження від "автоцивілки" і КАСКО
17:00 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді штрафів
16:51 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах до четвертої річниці звільнення Бучі від російських окупантів


Більше новин