Японські акції впали найбільше за місяць: причини

01.11.2024 13:55 | Економічна правда

Японські акції зазнали найбільшого падіння за останні чотири тижні після того, як єна зміцнилася стосовно долара після коментарів голови Банку Японії.

Про це повідомляє Bloomberg.
Індекс Topix знизився на 1,9% до позначки 2644,26, а Nikkei 225 впав на 2,6% до 38 053,67, причому обидва індекси зазнали найбільшого падіння з 30 вересня.
Зазначається, що автовиробники та технологічні компанії, які значною мірою залежать від експорту, були серед тих, хто найбільше спричинив падіння Topix.
У п"ятницю вранці єна досягла свого найвищого рівня за тиждень - 151,79 за долар, а потім ослабла до 152,51 станом.

У четвер вона підскочила на 1% після того, як Уеда заявив, що стурбований впливом обмінних курсів на економіку Японії, що ринки розцінили як натяк на можливе підвищення ставок у найближчі місяці.
В повідомленні додають, що невизначеність щодо результатів виборів у США також призвела до зниження японських акцій, оскільки інвестори вирівнювали позиції перед наступним тижнем.

Невтішні прогнози американських технологічних компаній з великою капіталізацією, в тому числі Microsoft Corp., чинили тиск на японський технологічний сектор в п"ятницю.
Акції Panasonic Holdings і Mitsubishi Electric Corp.
переломили тенденцію, піднявшись на 10,9% і 16,7% відповідно після того, як їх результати прибутку в другому кварталі перевершили прогнози.
Нагадаємо:
Фондовий індекс Nikkei, який об"єднує найбільші компанії Японії, впав більш ніж на 2 000 пунктів, що стало другим за величиною падінням в історії.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and they fall,
Tickers flash and then they stall,
Money changes all.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Необгрунтовані активи: держава стягне з депутата Київради 20 мільйонів гривень
17:56 - За пів доби критичну інфраструктуру атакували 400 дронів – Свириденко
17:30 - У Києві вперше зібралася Стратегічна група радників при Форумі "Архітектура Безпеки"
17:30 - Як бізнесмен Веселий отримав контроль над "Карпатнафтохімом" — нові "плівки Міндіча"
17:20 - В Україні на міжнародних трасах завершили основний ремонт доріг
16:50 - Нові "плівки Міндіча": наглядову раду "Сенс Банку" сформували фігуранти справи "Мідас"
16:41 - Нацбанк показав курс долара та євро на 4 травня
16:30 - Як подолати тіньовий ринок авто
16:20 - Податкова попереджає про нову хвилю фейкових розсилок нібито від їхнього імені
15:48 - Бізнес зможе залучати доступні кредити на будівництво розподіленої генерації
15:40 - Тернопіль частково залишився без світла після ворожої атаки
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.05.2026
15:30 - Свириденко розповіла, які програми енергопідтримки уряд продовжить
15:08 - Сонячні електростанції для лікарень: з початку року в експлуатацію ввели 590 кВт
14:58 - Мінфін оприлюднив дані про найбільші зарплати в держорганах
14:45 - Підтримка титанових: Johnnie Walker спрямує 10% від продажів на Rozetka на реабілітацію
14:45 - Держборг США перевищив ВВП та наближається до рівнів Другої світової
14:41 - Для обчислення сум податку на нерухомість і плати за землю фізичні особи можуть скористатися «Калькулятором податку на майно»
14:39 - Протягом якого періоду юридична особа має право подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю?
14:37 - При завантаженні ПРРО програмне забезпечення вимагає обрати шлях розташування сертифікатів та секретного ключа (захищеного носія): дії СГ
14:36 - Яким чином змінити розпорядника акцизного складу, на якому наявні залишки пального?
14:35 - Податкова перевиконала план: скільки податків та зборів надійшло до держбюджету
14:34 - Фізичні особи виконують роботи за договорами підряду: чи враховувати ФОПу – платнику єдиного податку другої групи таких осіб до загальної кількості осіб, що перебувають з ним в трудових відносинах?
14:27 - ФО – резидент сплатила орендну плату за користування нерухомим майном безпосередньо ФО – нерезиденту, без залучення податкового агента: чи застосовується відповідальність?
14:25 - Передача земельних ділянок в оренду (суборенду), емфітевзис або інше користування: визначення МПЗ
14:24 - Чи зобов’язані суб’єкти господарювання друкувати контрольні стрічки та/або створювати їх в електронному вигляді?
14:21 - Терміни подання ФОПами – платниками єдиного податку четвертої групи податкової декларації та сплати зобов'язань
14:20 - Земельна ділянка перебуває у спільній власності (спільній частковій власності) кількох юридичних осіб: як обчислюється земельний податок?
14:20 - московіяни вдарили КАБами по агропідприємству на Запоріжжі: які наслідки
14:19 - Частка будівлі промисловості здається її власником в оренду, лізинг, позичку: що з податком на нерухоме майно?


Більше новин