Мінфін: У жовтні до Держбюджету України надійшло $1,4 млрд пільгового фінансування від міжнародних партнерів

01.11.2024 12:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У жовтні 2024 року до загального фонду Державного бюджету України надійшло близько 1,4 млрд доларів США пільгового зовнішнього фінансування: МВФ – 1,1 млрд доларів США; Канада – 300 млн доларів США. Залучені кошти від Міжнародного валютного фонду Україна отримала в результаті успішного п’ятого перегляду програми Механізму розширеного фінансування (EFF).
Україна виконала всі структурні маяки, які було передбачено до п’ятого перегляду, та ще два достроково. Фінансування обсягом майже 300 млн доларів США від Канади передбачено Четвертою додатковою угодою з Урядом Канади щодо залучення відповідного кредиту.
Кошти надаються на пільгових умовах: строк 10 років, процентна ставка – 1,5% річних.
Пільговий період становить 4,5 роки від дати надходження коштів. Загалом у 2024 році зовнішнє фінансування сягає 25,9 млрд доларів США, із яких гранти – 6,6 млрд доларів США.
А від початку повномасштабного вторгнення Україна отримала понад 99,4 млрд доларів США. Міжнародна підтримка є вагомим внеском у підтримку фінансової стабільності країни в умовах воєнного стану.
Залучені кошти спрямовуються на фінансування першочергових соціальних та гуманітарних видатків держбюджету.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors gamble
Fortunes turn on a dime, the
Stock market's whims reign.

- Fin.Org.UA

Новини

18:55 - Атака Ірану по Саудівській Аравії зупинила НПЗ двох нафтогігантів
18:25 - Трамп може продовжити виняток на купівлю російської нафти
17:59 - Танкер тіньового флоту московія проскочив кріз Ормузьку протоку
17:24 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 13 квітня
16:55 - Стрімкий перехід від дизеля до електрокарів: які авто обирають українці залежно від типу пального
16:50 - У березні інфляція в США зросла найбільше за чотири роки
16:30 - Якими будуть пенсії військових
16:25 - Європа знову наростила імпорт російського газу
16:10 - Майже 10 мільйонів українців із вразливих категорій вже отримали 1500 гривень
15:40 - Уряд спростив процедури закупівель для захисту критичної інфраструктури
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.04.2026
15:20 - На українському ринку підскочили ціни на моркву: скільки вона коштує
15:10 - У Відні обговорили підготовку до СОР8 Карпатської конвенції
15:05 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:59 - Фактична ціна реалізації природного газу на березень 2026
14:50 - Європа може зіткнутися з дефіцитом авіапального вже за три тижні – FT
14:44 - У березні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на дві компанії
14:35 - Надходження військового збору зросли на понад чверть: які регіони лідирують за сплатою
14:05 - Україна вперше продала електрику до Молдови за новими правилами
13:50 - Арештований будинок ексміністра МВС Захарченка знов хтось незаконно використовує – АРМА
13:39 - До уваги платників податків!
13:37 - Податковий борг: джерела погашення
13:36 - Невірне заповнення полів «Код виду сплати» або «Додаткова інформація запису» реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції: чи можна виправити помилку?
13:36 - Уряд призначив нового голову Митної служби
13:35 - Незалежна професійна діяльність: формування загального оподатковуваного доходу та суми витрат
13:34 - Випадки, в яких не підлягає включенню до річної податкової декларації про майновий стан і доходи дохід фізичної особи від продажу інвестиційного активу
13:32 - Які необхідно платнику надати документи для укладання договору про добровільну сплату єдиного внеску?
13:31 - Створення у паперовій (електронній) формі РРО/ПРРО дублікату касового чеку, у тому числі у разі його втрати, законодавством не передбачено
13:30 - Уряд досі планує підвищити зарплати військовим: проєкт покажуть "за пару тижнів"
13:29 - Чи зобов’язаний благодійник – фізична особа, який внесений до Реєстру волонтерів, отримувати та зберігати документи, які підтверджують надання благодійної допомоги?


Більше новин