Міноборони не знайшло підстав давати бронь робітникам "Балістики" – міністерство

30.10.2024 21:15 | Економічна правда

Комісія Міноборони не знайшла підстав для того, щоб надати право виробнику спорядження для війська "Балістика" бронювати робітників.
Про це повідомили ЕП у міністерстві.
Згідно з чинним порядком, статус критично важливого підприємства, що надає право бронювання працівників, визначається критеріями, затвердженими постановами Кабінету міністрів України.
Станом на сьогодні ТОВ "Балістика" такого статусу не має, про що Міноборони надало офіційну відповідь на запити представників компанії.
Після розгляду документів, поданих "Балістикою", комісія з визначення критично важливих підприємств вирішила, що компанія не відповідає необхідним критеріям.
Основними причинами відмови стали відсутність державного контракту з Міноборони або ДОТ, погодження на держзамовлення в ролі співвиконавця, а також відсутність відповідних клопотань від представників ЗСУ.
Крім того, підприємство не перебуває в управлінні Міністерства оборони.
Разом з тим, Міністерство оборони зазначає, що "високо цінує внесок, який приватні оборонні підприємства роблять для захисту держави".
Найближчим часом планується зустріч із представниками оборонної промисловості для відкритого діалогу, роз"яснивши умови отримання статусу критично важливого підприємства, та сприяти процесу бронювання спеціалістів для забезпечення стабільної роботи виробництв.
Про час та місце проведення зустрічі буде повідомлено додатково.
Нагадаємо:
Виробник захисного спорядження для військових "Балістика" досі не може домогтися права на бронювання співробітників.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing wisely
Innovative strategies
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

16:30 - Емірати стали ближчими
16:30 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 2 липня
16:00 - У Мінрозвитку розповіли про нову вимогу до вантажоперевізників
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.07.2026
15:27 - Дешеві кредити на відбудову підприємств: стартувала нова урядова програма
14:50 - Нафтогаз оголосив пропозицію про реструктуризацію євробондів
14:35 - Укрпошта стала офіційним партнером Etsy. Що це дасть українським продавцям?
14:30 - Парламент підтримав у першому читанні законопроєкт про європейські механізми кредитування населення та бізнесу
14:25 - Підготовка до зими: у КМДА розповіли, які заходи можуть бути виконані із запізненням
14:08 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Порядку формування документів, що стосуються здійснення заходу державного нагляду (контролю), у єдину справу”
14:03 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Порядку формування документів, що стосуються здійснення заходу державного нагляду (контролю), у єдину справу”
14:00 - Monthly Business Outlook Survey, June 2026
14:00 - Businesses Remain Upbeat about Their Performance Outlook – Business Outlook Survey in June
14:00 - Білий дім скасував заборону на ШІ-моделі розробника Claude
14:00 - Щомісячні опитування підприємств України, червень 2026 року
14:00 - Бізнес зберіг позитивні оцінки результатів своєї діяльності – підсумки опитування підприємств у червні
13:44 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю)”»
13:38 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю)”»
13:36 - Україна отримала 600 мільйонів доларів допомоги: на які потреби
13:30 - Запрошуємо на презентацію європейської системи аграрних даних FSDN
13:14 - "Псевдогуманітарка" на 50 мільйонів гривень: БЕБ викрило масштабну схему ввезення авто
13:00 - Новий стандарт купівлі житла: як змінюється ринок нерухомості України
12:56 - За рік кількість заброньованих зросла на 300 тисяч – Соболєв
12:50 - Україна та Данія посилюють стратегічне партнерство у сфері водних ресурсів: визначені ключові напрями реформ
12:50 - Біткоїн впав до мінімуму за майже 2 роки попри кінець війни в Ірані – яка причина
12:37 - У Нацбанку пояснили, що чекає на "Укрпошту" після того, як там не звільнили Смілянського
12:33 - Повідомлення про втрату статусу учасника індустріального парку «КИТ»
12:32 - московіяни навмисно знищують урожай України: фермери розповіли про тактику ворога
12:30 - Україні потрібні банки для ММСБ
12:19 - ДБР арештувало будівлю сина ексочільниці Хмельницького МСЕК


Більше новин