На аукціони з суборенди виставлено найбільшу ділянку "Земельного банку"

30.10.2024 16:46 | Економічна правда

В Україні найбільша земельна ділянка площею 3969 гектарів, яка розташована у Кіровоградській області, передається в користування через відкриті онлайн-торги на "Прозорро.Продажі".

Про це повідомляє пресслужба "Земельного банку"
Зазначається, що стартова вартість лота становить 12,19 млн грн, що дорівнює близько 3070 гривень за гектар.
Аукціони відбудуться 28 листопада 2024 року.

Цільове призначення ділянки - "Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва".
"Ця земельна ділянка є "діамантом" проєкту "Земельний банк", адже є унікальною пропозицією на ринку за своєю площею і складом угіддя - рілля.
Вперше в Україні земельна ділянка такого розміру передається в користування через відкриті онлайн-торги", - підкреслив генеральний директор ТОВ "Державний земельний банк" Ярослав Ярославський.

Раніше ця ділянка перебувала в постійному користуванні ДП "Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№115)", зареєстрованого на Київщині.

У червні Кабінет міністрів в складі першого пулу земель вилучив її у державного підприємства та передав у користування оператору "Земельного банку".
Тепер вона доступна для суборенди терміном на 14 років.
Нагадаємо:
Перші переможці аукціонів з суборенди державних земельних ділянок достроково підписали договори з ТОВ "Державний земельний банк" та сплатили орендну плату.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like wind,
Investments ebb and flow,
The market prevails.

- Fin.Org.UA

Новини

18:30 - Верховний Суд підтвердив правомірність рішення Національного банку про застосування до ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ВІКТОРІЯ" заходу впливу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:25 - Біля ключової нафтової артерії світу виявили міну
17:55 - Прокуратура зриває продаж "Ocean Plaza" – голова ФДМУ
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 22 червня
17:25 - Іран ввів нові правила проходу через Ормуз та готується брати гроші з суден – ЗМІ
17:10 - Українські удари по нафтобазах московія зірвали великі контракти – ЗМІ
17:00 - Мінекономіки удосконалює підходи до закупівель послуг з експлуатаційного утримання доріг з урахуванням принципів конкуренції та міжнародної практики
17:00 - "Українська бронетехніка" цього літа відправить на відпочинок 1413 дітей захисників України
16:55 - Зроблено в Україні: Аграрії прифронтових регіонів уперше отримали підвищену компенсацію вартості української техніки
16:30 - Зроблено в Україні: Мінекономіки виплатило понад 240 млн грн компенсації 25% вартості української агротехніки за квітневими заявками
16:30 - Чи допоможе краще законодавство зменшити корупцію
16:30 - Акції "Газпрому" обвалилися до рівнів 2008 року після зниження ставки ЦБ московії
16:10 - Посадовцям, які віддали землі під маєтки Медведчука на Закарпатті, вручили підозри
16:00 - Уряд збільшив граничну межу державної підтримки для аграріїв, які використовують меліоровані землі
15:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СТАЙЛ МАКС»
15:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛПГ» (Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н, Ямпільська ТГ, м. Ямпіль, вул. Дністрянська, 2/2)
15:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Королівка, вулиця Клубна, 2)
15:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Комарівка, вул. Дружби народів, буд. 6)
15:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Королівка, вул. Олександра Кравченка, 107А)
15:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вулиця Варшавська, 3-Б)
15:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вул. Довженка Олександра, буд. 9/А)
15:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вулиця Сергія Корольова (кол. Гагаріна), буд. 1)
15:46 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вул. Освіти, 15)
15:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, 27)
15:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вул. Фастівська, 10)
15:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Мар'янівка, вулиця Миру, 29)
15:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вул. Шляхетська, 25)
15:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Фастівський р-н, с. Новосілки, вулиця Кучеренка, 43)
15:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Пашківка, вул. Центральна, 1)
15:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Фастівський р-н, с. Новосілки, вулиця Центральна, буд. 2)


Більше новин