Виробника спорядження для війська чотири місяці ігнорують з бронюванням – заява

30.10.2024 17:19 | Економічна правда

Виробник захисного спорядження для військових "Балістика" досі не може домогтися права на бронювання співробітників.
Про це повідомив засновник компанії Олександр Довгий.
"Підприємство, продукцією якого користуються сотні тисяч захисників, не має підтримки, тоді як працівники вторинних галузей - тарологи, сушисти й інші - отримують бронювання без особливих перешкод", - заявив він.
За його словами, відсутність бронювання ставить під загрозу функціонування підприємства.
Окрім самого власника компанії, на фронті служать топ-менеджери "Балістики".
За останні два роки повістки прийшли трьом менеджерам, що загрожує виконанню контрактів.
"Від профільного Міністерства оборони України ми чекаємо відповіді з 24 червня 2024 року.
Відповідь мала бути надана протягом 10 днів, але ми вже чекаємо понад чотири місяці.
Так, всі перевантажені, але і в "Балістиці" без діла не сидять", - продовжив Довгий.
На його переконання "Балістика" відповідає критеріям для бронювання не лише за Міністерством оборони, а й за Мінстратегпрому та Мінекономіки, але бронювання отримати не вдається.
Компанія виробляє не лише спорядження для військових, але й допомагаємо силам оборони й справно сплачує податки, додав Довгий.
Нагадаємо:
У лютому в офісі компанії "Балістика" проводили обшук.
В компанії заявили, що його проводила Національна поліція за запитом власником ТОВ "Велмет".
Через прогалини в системі бронювання оборонні компанії втрачають спеціалістів.
Це може загрожувати проблемами з виробництвом зброї.

Уряд протокольним рішенням погодив часткове відновлення бронювання для військовозобовʼязаних.
23 жовтня Кабінет міністрів змінив порядок визначення критично важливих підприємств, дозволивши перевіряти їх на відповідність встановленим критеріям.

Додати коментар

Користувач:
email:





Royal Exchange, home
Of insurance and underwriters
Risk management key

- Fin.Org.UA

Новини

10:49 - За податком (збором) наявна переплата: чи сплачувати суму податкового зобов’язання відповідно до поданої звітності або отриманого ППР?
10:47 - Яким чином юридичні особи – платники єдиного податку третьої групи ведуть облік доходів і витрат?
10:47 - Протягом якого часу є дійсним РНОКПП?
10:46 - Протягом якого часу є дійсним РНОКПП?
10:45 - Чи переривається термін, встановлений ПКУ для формування податкового кредиту, на період зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН?
10:45 - Порядок видачі довідки про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи)
10:44 - За якою ставкою ПДФО оподатковуються доходи осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність?
10:43 - На яку адресу контролюючі органи надсилають фізичній особі ППР про сплату земельного податку та орендної плати за земельні ділянки?
10:42 - Чи передбачена відповідальність за перевищення встановлених лімітів залишку готівки в касах підприємства?
10:41 - Мінімальна зарплата є державною соціальною гарантією, обов’язковою для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників
10:40 - Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування включити до складу витрат суми сплачених податків та зборів, які пов’язані з проведенням господарської діяльності?
10:39 - Який розмір нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, не включається до оподатковуваного доходу платника ПДФО?
10:37 - За якою формою подається уточнюючий Розрахунок та який порядок уточнення показників додатка 4ДФ до Розрахунку?
10:36 - Податковий календар на 19 червня 2026 року
10:33 - Дніпропетровщина: ФОПи – платники збору за паркування транспортних засобів спрямували до місцевих бюджетів понад 3,3 млн гривень
10:32 - Рентна плата: за видобування газового конденсату місцеві бюджети Дніпропетровщини від платників отримали на 51,6% більше ніж торік
10:31 - Акцизний податок з ввезених товарів: надходження від платників Дніпропетровщини до бюджету зросли на 59,3 відсотка
10:30 - Ефективна та якісна комунікація залишається пріоритетом роботи податкової служби Дніпропетровщини
10:29 - Ефективна та якісна комунікація залишається пріоритетом роботи податкової служби Дніпропетровщини
10:28 - На одній платформі для спільних рішень: податківці Дніпропетровщини долучилися до «Діалогу влади та бізнесу»
10:27 - Нотаріуси подаватимуть повідомлення про оренду нерухомості виключно в електронній формі: Уряд удосконалив порядок
10:26 - Надходження від цифрових гігантів зростають: бюджет отримав 8,7 млрд грн «податку на Google»
10:10 - Перші танкери пройшли через Ормуз після угоди США та Ірану
09:35 - Нафта відреагувала на підписання угоди між США та Іраном про припинення війни
09:05 - Безпілотники уразили Московський НПЗ: місто затягнуло густим димом
08:30 - Як війна змінила споживання електрики
08:00 - "Ми як терпіли". Держава змусить банки сплатити ще 50 млрд грн до бюджету
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.06.2026
21:58 - Американський регулятор подав до суду на українську ІТ-компанію Genesis
21:00 - Новини 17 червня: активи Кулеби хочуть конфіскувати, атаки московія


Більше новин