Конференція національних директорів з озброєння (CNAD) НАТО

30.10.2024 14:43 | Міністерство економіки України

Група з управління життєвим циклом озброєнь AC/327 (Life Cycle Management Group – LCMG) Конференції національних директорів з озброєння (CNAD) та підпорядковані їй групи:
Робоча група 1 з програмних процесів НАТО (WG/1 LCMG). Відповідальна за політику НАТО, методи, процедури, настанови та угоди щодо програмних процесів НАТО.
Робоча група 2 з якості (WG/2 LCMG) Групи з управління життєвим циклом озброєнь AC/327 (LCMG). Відповідальна за політику, методи, процедури та угоди НАТО щодо якості життєвого циклу НАТО, стандартизації, розробки, оновлення та застосування STANAG, STANREC та AQAP на основі концепції забезпечення якості при придбанні оборонної продукції;
Робоча група 3 з оцінки вартості життєвого циклу (WG/3 LCMG). Відповідальна за розробку рекомендацій та стандартів, пов’язаних із калькуляцією життєвого циклу, щоб охопити новий досвід НАТО;
Робоча група 6 з моделювання умов експлуатації та випробувань (WG/6 LCMG). Відповідальна за надання вказівок щодо управління екологічними випробуваннями військового обладнання, для характеристики та визначення спільного середовища під час зберігання, транспортування, обробки, розгортання та використання, а також для стандартизації екологічних випробувань, аналізу процедури верифікації та настанов.
Робоча група 7 з управління конфігурацією (WG/7 LCMG). Промислово-дорадча група НАТО (NATO Industrial Advisory Group – NІAG) Конференції національних директорів з озброєння (CNAD) є консультативним і дорадчим органом високого рівня провідних промисловців країн-членів НАТО, який діє під керівництвом Конференції національних керівників озброєнь (CNAD), з метою:
забезпечення форуму для вільного обміну думками щодо промислових, технічних, економічних, управлінських та інших відповідних аспектів досліджень, розробки та виробництва озброєння в Альянсі на основі поточної та оновленої інформації, наданої відповідними органами НАТО; надання галузевих консультацій CNAD щодо того, як сприяти співпраці між урядами та галузями у сфері озброєння в рамках Альянсу; забезпечення оптимального використання ресурсів NIAG для надання допомоги Основним групам озброєнь та їх підпорядкованим органам у вивченні можливостей міжнародної співпраці та пошуку своєчасних та ефективних шляхів задоволення військових вимог НАТО. Мінекономіки на регулярній основі бере участь у діяльності:
Групи з управління життєвим циклом озброєнь AC/327 (Life Cycle Management Group – LCMG) Конференції національних директорів з озброєння (CNAD). Робочої групи 3 з оцінки вартості життєвого циклу (WG/3) Групи з управління життєвим циклом озброєнь AC/327 (LCMG) Конференції національних директорів з озброєння НАТО (CNAD). Важливість участі у діяльності Робочої групи 3 економічного спрямування обумовлено тим, що зростання обсягів міжнародної допомоги Україні, перехід на стандарти НАТО потребує системного моніторингу змін та нововведень в загальних підходах НАТО щодо застосуванні сучасних та ефективних економічних методів та практик.
Крім того, вивчення досвіду держав-членів НАТО сприятиме адаптації законодавства України у сфері економіки безпеки і оборони до вимог та рекомендацій НАТО, а також реалізації проектів, програм та ініціатив НАТО у сфері економіки безпеки і оборони на підтримку України, що є вкрай актуальним внаслідок повномасштабної збройної агресії рф проти України.
Промислово-дорадчої групи НАТО (NATO Industrial Advisory Group – NІAG) Конференції національних директорів з озброєння (CNAD). Залучення Мінекономіки до діяльності NIAG здійснюється з метою обміну інформацією з державами-партнерами Альянсу у форматі Платформи взаємосумісності (IP format) щодо напрямів співпраці з робочими органами НАТО, можливих шляхів здійснення підтримки нашої країни та підвищення рівня співпраці і довіри в оборонно-технічній та економічній сферах між Україною та міжнародними партнерами.

Додати коментар

Користувач:
email:





The stock market can be quite a thrill,
But beware, it can also make you ill.
Keep a steady hand, and stay the course,
And you'll be on your way to financial force.

- Fin.Org.UA

Новини

14:24 - "Укргазвидобування" програло суд фірмі, намагаючись відібрати гроші за ремонт свердловин
14:13 - Заплатять всі. Уряд визначився з тим як ФОПи платитимуть ПДВ
14:07 - "Дрофа та Люди": як херсонська броварня запускає власну гуральню та отримує нагороди
14:05 - "Ощадбанк" заявив про рейдерське захоплення паркінгу ТОК Gulliver
14:00 - "Пошкодження критичні": в Кривому Розі ворог поцілив по будівлі податкової
13:46 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:40 - У порту Одеси ще не відновили живлення після ударів московія
13:36 - Google презентувала свою найшвидшу ШІ-модель Gemini 3 Flash для роботи з фото і відео
13:32 - Ціни на нафту відреагували на можливі нові санкції США проти московії
13:20 - Бізнесу на Одещині компенсують витрати на резервне електроживлення
13:15 - Адміністрування ПДВ для "спрощенців": Мінфін опублікував законопроєкт для обговорення
13:06 - ЄС наклав санкції ще на 41 корабель "тіньового флоту" московія
12:40 - Цього року "Укрзалізниця" уклала угод на 38,3 мільярда гривень: що купувала
12:25 - На кордоні з Польщею сповільнився рух через технічні роботи
12:19 - СЕО Raiffeisen йде у відставку залишаючи проблему з Росією наступникам
12:12 - До уваги платників рентної плати за спеціальне використання води!
12:10 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
12:09 - Порядок видачі довідки про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи)
12:07 - Сплачуйте податки правильно: детальний алгоритм дій на прикладі майнових податків
12:06 - Подання фізичною особою (громадянином) документів щодо прав власності на земельну ділянку з метою нарахування їй сум земельного податку
12:05 - Інвестиції для кожного. Що пропонує законопроєкт про особові інвестиційні рахунки
12:04 - Щодо обміну електронними документами з контролюючими органами
12:02 - До уваги фізичних осіб – платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки!
12:01 - Хто з подружжя, яке виховує трьох і більше дітей віком до 18 років, має право на пільгу щодо сплати земельного податку?
12:00 - Фонд підтримки енергетики України: Німеччина внесла додаткові 4,5 млн євро
11:59 - Запрошуємо скористатись послугами Офісу податкових консультантів!
11:58 - Податковий календар на 19 грудня 2025 року
11:56 - До загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини за спецвикористання води надійшло понад 93,1 млн грн рентної плати
11:55 - Фізичні особи – платники туристичного збору поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,1 млн гривень
11:53 - Платники Дніпропетровщини спрямували до місцевих бюджетів понад 6,4 млрд грн єдиного податку


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.32675
Австралійський долар28.0407
Така0.34638
Канадський долар30.7112
Юань Женьміньбі6.0106
Чеська крона2.0386
Данська крона6.6424
Гонконгівський долар5.4415
Форинт0.128228
Індійська рупія0.46846
Рупія0.002536
Новий ізраїльський шекель13.1351
Єна0.27229
Теньге0.082321
Вона0.028618
Ліванський фунт0.000473
Малайзійський ринггіт10.3555
Мексиканське песо2.3547
Молдовський лей2.5125
Новозеландський долар24.4674
Норвезька крона4.1425
Саудівський ріял11.2878
Сінгапурський долар32.7798
Донг0.0016077
Ренд2.5293
Шведська крона4.5389
Швейцарський франк53.1956
Бат1.34318
Дирхам ОАЕ11.5272
Туніський динар14.5328
Єгипетський фунт0.8895
Фунт стерлінгів56.4964
Долар США42.3384
Сербський динар0.42294
Азербайджанський манат24.9005
Румунський лей9.7466
Турецька ліра0.991
СПЗ (спеціальні права запозичення)57.8671
Болгарський лев25.366
Євро49.6291
Ларі15.7129
Злотий11.7885
Золото182781.65
Срібло2788.83
Платина81258.82
Паладій69357.07

Курси валют, встановлені НБУ на 18.12.2025