Російський експорт нафти досяг тримісячного максимуму: причина

15.10.2024 16:28 | Економічна правда

Постачання російської нафти зросли до найвищого рівня з початку липня, оскільки сезонний ремонт на нафтопереробних заводах стримував внутрішнє перероблення нафти.
Про це повідомляє Bloomberg.
Середні чотиритижневі обсяги видобутку зросли на 7 тис барелів на добу за тиждень до 13 жовтня.
Перероблення впало до найнижчого рівня з середини березня за перші дев"ять днів місяця, склавши в середньому 5,07 млн барелів на добу.
Це призвело до збільшення обсягів нафти, доступної для експорту.
Повідомляється, що невелике збільшення постачання супроводжувалося зростанням середніх цін на російську нафту, які були підняті ширшим зростанням світових цін, оскільки ринки продовжували побоюватися, що поглиблення конфлікту між Іраном та Ізраїлем може порушити постачання з Близького Сходу.
Валова вартість російського експорту нафти зросла до 1,52 млрд дол на тиждень за 28 днів до 13 жовтня з 1,48 млрд дол за чотиритижневий період до 6 жовтня.
Це найвищий показник з кінця серпня.
Загалом 31 танкер завантажив 23,14 млн барелів російської нафти за тиждень, що завершився 13 жовтня, згідно з даними відстеження суден та звітами портових агентів.
Обсяг майже не змінився в порівнянні з 23,58 млн барелів на тій же кількості суден на попередньому тижні.
Це залишило середній чотиритижневий обсяг постачання майже незмінним на рівні 3,33 млн барелів, що трохи більше, ніж 3,32 млн барелів на попередньому тижні.
Валова вартість російського експорту нафти зросла до 1,6 млрд дол за сім днів до 13 жовтня з 1,54 млрд дол за період до 6 жовтня.


Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish trend, surging high
The market beats like a heart
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

10:09 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:27 - На Чернігівщині близько 7 тисяч людей без світла через влучення в енергооб’єкт
09:00 - В окупованому Сімферополі безпілотники атакували склад Wildberries
08:30 - Один у полі не інвестор
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.07.2026
06:00 - Нескінченний ремонт. Чому Київ щороку витрачає сотні мільйонів на мости, а затори не зникають
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 23 липня: ексголова Оператора ГТС у розшуку, судна перестали заходити у порти України
19:45 - Енергокомпаній США отримали вигоду від атаки на танкери Саудівської Аравії
19:15 - Нафтогазові доходи московії в липні можуть зрости на 60%
18:45 - Суд визнав необґрунтованими активом квартиру посадовиці ДПС
18:40 - московія оголосила свої води в Чорному морі небезпечними для судноплавства
18:10 - Змова на закупівлях обмундирування: компанії оштрафували на 30 мільйонів гривень
18:00 - Застосовано захід впливу до ТОВ "ФК "КРЕДІПЛЮС" у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
17:55 - Нафта перевищила $100 після атак хуситів на саудівські танкери
17:30 - Google має акції SpaceX на 94 мільярда доларів – ЗМІ
17:15 - Ексголову Оператора ГТС Дмитра Липпу оголосили в розшук
17:00 - Тиск московія на порти: ціни на елеваторах нижчі за собівартість виробників – ЗМІ
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 24 липня
16:30 - Ілюзія легких грошей
16:20 - У Харкові посадовців викрили на "відкатах" від підрядників
16:00 - Зеленський заявив, що московія посилить тиск на морський зерновий коридор
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.07.2026
15:25 - Денис Шмигаль провів зустріч із Русланом Стефанчуком щодо законодавчої підтримки енергетичного сектору
15:20 - Суми просять дотації на відновлення 52 житлових будинків
15:10 - UGB (Укргазбанк) запускає програму "UGB Бізнес Опора" для підтримки ветеранів та їхніх родин
14:47 - Зеленський не задоволений виконанням Планів стійкості – ЗМІ
14:35 - Британія передала Україні обладнання для електромереж
14:21 - Голова НКЦПФР Олексій Семенюк пояснив, як облігації з покриттям можуть розширити можливості для інвесторів
14:10 - Поліція: Ексочільник "Плесо" розікрав пів мільйона гривень на будівництві свердловини


Більше новин