Франція закликає посилити моніторинг експорту російського газу до ЄС

15.10.2024 18:06 | Економічна правда

Потоки зрідженого природного газу зросли, попри спроби ЄС накласти санкції на Москву та послабити її економіку.
Про це повідомляє Financial Times.
Париж закликав компанії, що постачають московитський газ, краще ідентифікувати в портах ЄС, щоб зупинити збільшення обсягів російського викопного палива, що надходить до блоку.
Франція, разом з дев"ятьма іншими країнами, включаючи Австрію і Чехію, розповсюдила документ, в якому закликала Європейську комісію вимагати від постачальників російського скрапленого природного газу чітко ідентифікувати себе при розвантаженні вантажів в портах ЄС і підвищити прозорість щодо обсягів імпорту.
Зазначається, що імпорт газу з московії збільшився на 11% в річному обчисленні в першій половині 2024 року, попри зусилля ЄС, спрямовані на відмову від російського викопного палива.
Франція та її партнери заявили, що деякі імпортери газу забронювали потужності для імпорту російського ЗПГ в портах ЄС, але ці постачальники природного газу наразі не ідентифіковані належним чином.
На Францію, Іспанію та Бельгію припадало 87% європейського імпорту російського ЗПГ за цей період, причому імпорт до Франції збільшився більш ніж удвічі, тоді як імпорт до Бельгії скоротився на 16%.
Після імпорту в ЄС кінцевий пункт призначення газу важко відстежити, оскільки він часто змішується з газом з інших джерел і є предметом комерційно чутливих контрактів.
Бельгія заявила, що країна ЄС, яка отримує московитський газ, що постачається в бельгійські порти, повинна підтвердити необхідність цього постачання для свого енергозабезпечення, і закликала Єврокомісію координувати ці зусилля.
Зусиллям зі скорочення потоків російського палива до блоку перешкоджає Угорщина, яка послідовно чинить опір санкціям і прагне продовжити існуючі угоди з російським газовим гігантом "Газпромом".
Нагадаємо:
Угорщина веде переговори з Газпромом про додаткові закупівлі російського газу у 2025 році.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and currencies,
Traded daily around the world,
Fortunes made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - У Харкові ворог атакував об’єкт інфраструктури
16:32 - московіяни атакували видобувні об’єкти "Укрнафти"
15:46 - Apple тестує китайську пам'ять для iPhone та MacBook через дефіцит
14:56 - На найбільшому експортному центрі залізної руди оголосили страйк
13:46 - Китай опустився з 2 на 9 місце серед найбільших експортних ринків Німеччини
12:31 - На Житомирщині росіяни влучили у підприємство з німецьким капіталом
11:31 - Компанію, яка невчасно поставила дрони для ЗСУ, покарали на 25 мільйонів
11:00 - В Одесі проблеми з водою та зв’язком після обстрілу
10:40 - Одещина частково без світла після однієї з наймасштабніших атак московія
10:00 - Туреччина закликала оголосити мораторій на удари по суднах у Чорному морі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - У Венесуелі спалахнули протести через щоденні відключення світла
17:10 - Китай закриває аеропорт і зупиняє потяги через тайфун "Дельфін"
16:10 - У Марганці та сусідніх громадах відновили водопостачання після аварії
15:15 - Суд повернув державі Жовтневий палац вартістю близько мільярда
14:10 - В Україні не залишилося жодної неушкодженої електростанції – Зеленський
14:09 - Європейський Союз вніс до Фонду підтримки енергетики України додаткові €30 млн
13:00 - Україна уразила ще два НПЗ у московії – Генштаб
12:30 - Парадокси публічних закупівель: як форма підмінила зміст
11:50 - Україна пройшла рекордну серпневу спеку без відключень – Шмигаль
10:55 - Цього тижня українські регіони через Фонд підтримки енергетики отримали обладнання майже на 2 млн євро від Великої Британії, ЄС, Норвегії та Швейцарії
10:46 - У липні до Фонду підтримки енергетики надійшло 180 млн євро
10:40 - московія знищила важливі склади Фори: клієнти скаржаться на порожні полиці
10:32 - Енергосистема України пройшла період рекордної серпневої спеки без графіків відключення електроенергії, - Денис Шмигаль
10:05 - Сизранський НПЗ знову опинився під атакою: спалахнула пожежа
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 08.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 7 серпня: фігурантка "плівок Міндіча" отримала посаду в держпідприємстві, масована атака московія на Укрнафту
19:55 - Київ шукає тих, хто відремонтує метро між "Тараса Шевченко" і "Почайною" за 1,76 мільярда


Більше новин